Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eljahro Philipsen AV Feniks 3:33,57 ---
2 Jayden Boldewijn AV Feniks 3:36,02 ---
3 Akira Kerr AKU 3:40,07 ---
4 Joey Heynneman AV Feniks 3:45,05 ---
5 Jarit Kershof Startbaan 3:55,60 ---
6 Lucas van Zeggelaar HLLM 4:07,70 ---
7 Ryan Waasdorp Startbaan 4:14,36 ---
8 Emiel Postema HLLM 4:22,62 ---
9 Mees Schuurmans Startbaan 4:24,17 ---
10 Christiaan Penning AKU 4:28,07 ---
11 Joek Heins Startbaan 4:28,41 ---
12 Kas Wijbenga Startbaan 4:38,18 ---
13 Vikram Hartman Startbaan 4:40,06 ---
14 Shae Riedewald AV Feniks 4:42,43 ---
15 Sven Brijde Startbaan 4:43,15 ---
16 Herman van der Weij Startbaan 4:44,12 ---
17 Jannick de Jong AKU 4:44,48 ---
18 Bouke Prevoo Startbaan 4:51,15 ---
19 Finn Verhaar AKU 5:05,35 ---
20 Niels van Ginkel Startbaan 5:15,47 ---
21 Sidney Grosmann Startbaan 5:29,90 ---
22 Melvin Grosmann Startbaan 5:38,36 ---
Mark Westra AKU DNS ---
Liam Jourdan Startbaan DNS ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Leon den Ouden Startbaan 3:37,63 ---
2 Sem Rossing AKU 3:50,57 ---
3 Thierry van Diggelen AV Feniks 3:55,32 ---
4 Maximilian van Buren Startbaan 3:58,93 ---
5 Jochem Colle Abcoude 4:01,69 ---
6 Bram Haselaar Startbaan 4:03,20 ---
7 Kyan Bremer AV Feniks 4:04,06 ---
8 Jonathan Bakker AV Feniks 4:08,87 ---
9 Jay van Kempen AKU 4:08,88 ---
10 Xavian Mammen Startbaan 4:14,80 ---
11 Gijs Zwerver Startbaan 4:14,82 ---
12 Dmitry Mit... Strakhov Startbaan 4:16,02 ---
13 Krystian v...der Vijgh Startbaan 4:17,13 ---
14 Waldemar Baumann Startbaan 4:20,79 ---
15 Adne de Munnik AV Feniks 4:22,20 ---
16 Casper Boers Startbaan 4:23,11 ---
17 Ian van Uytrecht Startbaan 4:27,29 ---
18 Ishan Panta HLLM 4:27,45 ---
19 Jamie Klimecki Startbaan 4:28,84 ---
20 Sverre Brink Startbaan 4:32,95 ---
21 Czarek Colle Abcoude 4:35,22 ---
22 Tim Taanman AKU 4:43,60 ---
23 Jeroen Hoes AKU 4:45,76 ---
24 Sebastiaan... Schinkel AKU 4:47,88 ---
25 Carlos O'Niel AV Feniks 4:55,64 ---
26 Flynn Moor Startbaan 4:55,67 ---
27 Max Haverkamp Startbaan 5:28,24 ---
28 Ewald de Poel Startbaan 5:37,73 ---
Naim Meiland AV Feniks DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie Lucas Startbaan 3:51,83 ---
2 Nora den Ouden Startbaan 3:54,17 ---
3 Elin van Dijken AKU 3:55,81 ---
4 Maren van Bommel AV Feniks 3:58,90 ---
5 Evelien va...Vilsteren Startbaan 3:59,47 ---
6 Jessie de Vries HLLM 4:02,07 ---
7 Myrthe Steggink HLLM 4:06,19 ---
8 Eefje Haaker HLLM 4:09,24 ---
9 Sofie Moerkerken HLLM 4:11,31 ---
10 India Zantinge AV Feniks 4:16,27 ---
11 Frederiek van Wetten Startbaan 4:17,01 ---
12 Nina Delen Startbaan 4:17,13 ---
13 Lieke Dobma AV Feniks 4:22,20 ---
14 Nura van Harmelen AV Feniks 4:22,46 ---
15 Tess van Tol AKU 4:24,85 ---
16 Tahmina Gulam AV Feniks 4:32,54 ---
17 Anna van Ek AV Feniks 4:39,52 ---
18 Donya Bakker AV Feniks 4:41,83 ---
19 Lisa de Vries Startbaan 4:43,01 ---
20 Merel Schipper Startbaan 4:48,29 ---
21 Dagmar van den Berg AKU 4:58,93 ---
22 Melinda van Hoorn AKU 5:02,61 ---
23 Sophie Ariëns AKU 5:03,50 ---
24 Zara Velten AKU 5:03,84 ---
Emma Bergin Startbaan DNS ---
Sara Pietersen Startbaan DNS ---
Nynke Alofsen Startbaan DNS ---
Edi Rooks Startbaan DNS ---
Chanelva Mens AV Feniks DNS ---
Sofie de Feijter AV Feniks DNS ---
Adinda Torabkhani Startbaan DNF ---
Fatou Cisse AV Feniks DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Gioia Pierik Startbaan 4:12,65 ---
2 Janey Nienhuis AKU 4:24,30 ---
3 Isa Stroet HLLM 4:25,60 ---
4 Bo van der Kleij HLLM 4:32,50 ---
5 Daantje van der Wild AV Feniks 4:37,97 ---
6 Duska van Rijswijk AV Feniks 4:38,64 ---
7 Tarayee Griffith AV Feniks 4:42,77 ---
8 Maryse de Hullu Startbaan 4:45,02 ---
9 Joya Sapthu AV Feniks 4:46,10 ---
10 Eva Kwantes Startbaan 4:47,95 ---
11 Genice Drielinger AV Feniks 4:52,57 ---
12 Jara Kemper Startbaan 4:52,67 ---
13 Lynn Langereis Startbaan 4:55,81 ---
14 Naomi Keteku AKU 5:00,28 ---
15 Carlijn Bruinsma Startbaan 5:05,50 ---
16 Arantxa Ligtvoet AKU 5:11,32 ---
17 Zara Burgers AKU 5:16,31 ---
18 Julia Moné Startbaan 5:18,38 ---
19 Sophia Stalinova Startbaan 5:19,03 ---
20 Livia Spruit Startbaan 5:19,81 ---
21 Iris Eimers AV Feniks 5:22,89 ---
22 Mette Hol Startbaan 5:27,41 ---
23 Zoya Akhtar AV Feniks 5:31,62 ---
Marit Wiedijk AKU DNS ---
Emmanuella Armani AKU DNS ---
Nuria Oosterling Startbaan DNS ---