Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 14,14 15,07
2 Sander Baas HAC `63 10,10 10,38

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Teun de Koning AV Lycurgus 16,23 16,51
2 Piter Nijboer Groningen 12,85 13,73
3 Rutger Hoekstra Heerenveen 10,85 10,49

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam ResOBP
BM Coen de Haan (BM) SPLS 13,03 13,31
1 Pjotr ter Doest AV Impala 9,21 9,92
2 Sander Kuijpens Spartacus 7,87 5,83

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Sikkema AV Lionitas 9,93 9,50 8,91 9,00 9,71 9,06 9,93 9,52
2 Tim Duker AAC `61 9,87 9,83 8,68 9,64 8,63 - 9,87 9,62
3 Chris van der Walle Start `78 8,29 8,10 8,81 9,11 9,09 8,90 9,11 10,34
4 Daniël de Jong AV Jahn II - 6,87 6,42 6,89 6,76 7,31 7,31 7,30
5 Ilya Nauta Heerenveen 6,66 6,74 6,76 6,62 6,89 6,73 6,89 6,57
6 Ruben Piek AV Impala 6,86 6,45 6,48 6,22 6,20 6,02 6,86 6,81
7 Marne van der Kooi AV Impala 6,85 - - - - - 6,85 7,09
8 Martijn Thoen Groningen 5,19 5,82 5,98 5,51 - 6,13 6,13 5,47

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martin albert Regtop Haaksbergen 10,67 12,34

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Talia Ruijg Heerenveen - 7,69 7,74 7,53 7,78 7,62 7,78 4,00

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kirsten Kerkhof Spartacus X 8,16 7,83 7,58 8,79 X 8,79 9,83

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen X 12,98 13,89 X 13,15 X 13,89 14,82
2 Sofie Dokter Groningen 11,67 12,06 11,44 12,27 X 11,53 12,27 13,39
3 Rozemarie Fokkema Groningen X 11,56 X 11,86 11,42 11,52 11,86 13,04
4 Sabrina Cruden Heerenveen - 9,66 10,16 11,06 10,01 10,61 11,06 11,27
5 Carmen de Wolff AV Lionitas 8,46 9,18 9,49 8,36 8,82 8,73 9,49 9,75
6 Rebecca Leune HAC `63 9,08 8,73 7,86 8,22 8,39 6,86 9,08 9,72
7 Amber Slomp AAC `61 7,70 7,98 7,16 7,70 7,50 X 7,98 8,74

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,54 10,72 11,03 10,31 11,19 10,94 11,19 11,17
2 Maud Visscher Groningen 10,67 10,16 11,05 10,76 10,29 10,15 11,05 11,19
3 Nikita Nie Groningen X 9,66 9,50 9,72 9,55 9,29 9,72 11,09
4 Eva Martens Groningen 8,93 9,65 X X 8,56 X 9,65 10,20
5 Noortje Sieperda HRRR 7,96 7,68 7,36 7,68 7,20 6,46 7,96 8,42
Lisanne de Haan Heerenveen - - - - - - DNS 8,31

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Celine Dijkstra AAC `61 10,72 10,49 10,51 10,74 9,30 10,97 10,97 10,56
2 Maite Stienstra AV Lionitas 9,37 9,63 8,75 10,38 9,68 10,02 10,38 10,16
3 Julia Dokter Groningen 9,53 9,83 - 10,18 10,03 9,17 10,18 11,01
4 Martje ter Doest AV Impala X 8,47 - 9,06 9,36 8,19 9,36 9,68
5 Milou Sieperda HRRR 9,18 9,11 7,94 8,45 8,26 8,52 9,18 10,11
6 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,51 8,10 7,96 8,07 7,16 X 8,51 8,89
7 Lyanne Spijkman SPWS 5,41 6,43 - 5,88 5,82 5,32 6,43 6,59

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 10,40 10,93
2 Alex Wildeboer VTLS 9,53 11,25

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Emma Boeve AV PEC 1910 X 9,02 8,48 9,05 9,36 9,22 9,36 9,82