Uitslagen Jongens Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Manolito Musters AAC `61 2:03,65 2:00,27
2 Thijs Veenstra VTLS 2:04,41 2:00,46
3 Rico Kleine HAC `63 2:06,60 2:06,76
4 Glenn De Vries AV Lionitas 2:20,24 2:20,00
Marlo Post Invictus DNS 2:12,38

Uitslagen Jongens Junior B 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jing Oldhoff AV Lionitas 2:21,13 2:15,00
2 Jacob Van der Galien Heerenveen 2:21,40 2:27,96

Uitslagen Jongens Junior C 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter de Roo HAC `63 2:13,85 2:13,39
2 Nando Kramer AV Aquilo 2:14,10 2:10,13
3 Wu Ping Kuiper Groningen 2:14,83 2:14,46
4 Sweder Visser AAC `61 2:17,51 2:17,00
5 Sam van der Werf HRRR 2:20,77 2:17,44
6 Tim van Es HAC `63 2:22,44 2:17,90
7 Luuk Knossen AV Aquilo 2:29,23 2:22,20
Marijn Piek AV Impala DNS 2:13,79
Leroy Oostman Groningen DNF 2:11,00

Uitslagen Masters Mannen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Henk Piek AV Impala 2:19,89 2:14,34
Gerko Floor Invictus DNS 2:12,00

Uitslagen Masters Vrouwen 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Annet Fledderus SPWS 2:21,28 2:20,43

Uitslagen Meisjes Junior B 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Niestijl AAC `61 2:33,04 2:28,45
2 Eline Vledder AV Impala 2:42,41 2:34,83
3 Marene Scholtens AV Lionitas 2:43,79 2:32,06
4 Ramona van den Berg AV Lionitas 2:54,08 3:00,00

Uitslagen Meisjes Junior C 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dione Schipper Start `78 2:24,75 2:25,34
2 Meike Regeling AV Lionitas 2:39,23 2:33,30
3 Ruth Zijlstra Heerenveen 2:39,98 2:34,98
4 Ilana Hofstra Invictus 2:44,86 3:31,80
5 Fera Fieke de Vries Heerenveen 2:48,50 2:40,44
6 Evelien Vos de Sprinter 2:51,51 2:41,00
7 Rixt Hofenk de Sprinter 2:55,36 2:45,65

Uitslagen Senioren mannen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jorick Nijenhuis VTLS 2:05,71 1:59,84
2 Alex Kuik Groningen 2:06,16 2:05,71
3 Wouter Olthof VTLS 2:07,15 2:04,78
4 Robin Wassens Groningen 2:07,88 2:07,95
5 Wouter Dijkstra VTLS 2:17,01 2:08,00

Uitslagen Senioren vrouwen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ineke van Koldam VTLS 2:20,69 2:17,55
2 Marije Hulzebos VTLS 2:20,98 2:21,52
3 Ilse Rooks Invictus 2:24,13 2:25,83
Linde van Tilburg Altis DNS 2:35,00
Yara Stunnenberg VTLS DNF 2:25,41