Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Thomas Hurley Groningen 16,00 22,00 9,00 22,00 --- 16
2 Thomas Spit Groningen 18,00 20,50 16,00 20,50 --- 15
3 Stijn van den Berg Groningen 18,50 17,50 20,00 20,00 --- 14
4 Thijmen Lub Groningen 19,00 19,50 18,00 19,50 --- 13
5 Maas van der Ham Groningen 17,50 19,00 18,50 19,00 --- 12
6 Rink Niemeijer Groningen 10,50 11,00 17,50 17,50 --- 11
7 Mees Eleveld Groningen 17,00 14,50 15,00 17,00 --- 10
8 Sinne Zwerver Groningen 14,50 13,50 9,50 14,50 --- 9
9 Kas Tebbens Groningen 13,00 11,00 12,50 13,00 --- 8
10 Joes Visser Groningen 9,50 12,00 13,00 13,00 --- 7
11 Pim Tebbens Groningen 7,50 12,50 10,50 12,50 --- 6
12 Thian Ladenius Groningen 12,00 12,00 11,50 12,00 --- 5
13 Arnoud Horenga Groningen 11,50 12,00 9,00 12,00 --- 4
14 Nils Goldhoorn Groningen 9,50 10,50 9,50 10,50 --- 3
15 Jens Wels Groningen 8,50 7,00 10,50 10,50 --- 2
Luka Bellinga Groningen X X X NM --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 39,00 39,50 39,00 39,50 --- 8
2 Daan Booij Groningen 18,50 21,00 19,50 21,00 --- 7
3 Mats Reitsma Groningen 21,00 18,50 18,00 21,00 --- 6
4 Manne Vlietstra Groningen 20,50 19,00 19,50 20,50 --- 5
5 Quinten Fokkema Groningen 18,00 17,50 18,00 18,00 --- 4
6 Timo Tervoort Groningen 17,00 17,00 18,00 18,00 --- 3
7 Dean Amsing Groningen 16,00 13,50 17,50 17,50 --- 2
8 Luuk Pranger Groningen 9,50 10,00 13,50 13,50 --- 1
Willem Berg Groningen --- ---
Tom de Greef Groningen --- ---

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Job Mulder Groningen 24,50 25,00 26,00 26,00 --- 19
2 Samuel Ui...roeneveld Groningen 24,50 24,50 26,00 26,00 --- 18
3 Kyano Meijer Groningen 24,00 18,50 19,50 24,00 --- 17
4 Samuel Bouwman Groningen 18,00 18,50 20,00 20,00 --- 16
5 Boris Bouwhuis Groningen 17,50 12,00 17,50 17,50 --- 15
6 Sander van...aalduinen Groningen 17,00 15,50 11,50 17,00 --- 14
7 Reinier Sibeijn Groningen 15,00 17,00 14,50 17,00 --- 13
8 Benjamin Teunter Groningen 14,50 14,50 15,00 15,00 --- 12
9 Floris Vintges Groningen 11,50 14,50 14,00 14,50 --- 11
10 Leon Marrink Groningen 14,00 10,00 14,00 14,00 --- 10
11 Owen Folkers Groningen 13,00 11,00 13,00 13,00 --- 9
12 Hugo Rave Groningen 12,00 4,50 11,00 12,00 --- 8
13 Thomas Kamps Groningen 12,00 10,00 9,00 12,00 --- 7
14 Silvijn Smit Groningen 11,00 9,50 4,00 11,00 --- 6
15 Jesse Kocsis Groningen 10,50 9,50 9,00 10,50 --- 5
16 Ole Beukenkamp Groningen 9,50 8,50 10,00 10,00 --- 4
17 Hugo Wijnholds Groningen 7,00 10,00 10,00 10,00 --- 3
18 Matthijs Kruizinga Groningen 6,50 6,50 9,50 9,50 --- 2
19 Laurens Grondsma Groningen 7,00 8,50 7,00 8,50 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Tobias Stekelenburg Groningen 17,00 10,50 18,50 18,50 --- 13
2 Kylian Fokkema Groningen 16,50 14,00 18,00 18,00 --- 12
3 Otto Bosch Groningen 13,00 16,00 12,50 16,00 --- 11
4 Daan Kempkens Groningen 12,00 14,50 15,00 15,00 --- 10
5 Storm Kievit Groningen 9,50 11,00 7,50 11,00 --- 9
6 Tobias Grakist Groningen 10,50 10,50 10,00 10,50 --- 8
7 Robin Idema Groningen 8,00 8,00 8,00 8,00 --- 7
8 Loek Eleveld Groningen 5,50 7,50 8,00 8,00 --- 6
9 Thor Van den Berg Groningen 7,00 6,50 8,00 8,00 --- 5
10 Bas Oosterkamp Groningen 8,00 5,50 5,00 8,00 --- 4
11 Nathan Van der Veen Groningen 7,50 7,00 7,50 7,50 --- 3
12 Sil Betten Groningen 7,50 6,00 5,00 7,50 --- 2
13 Jordi Spieker Groningen 5,50 5,00 3,50 5,50 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil Mini Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Naut Vintges Groningen 10,00 12,50 9,50 12,50 --- 7
2 Jaeden Connor Groningen 9,00 11,50 10,00 11,50 --- 6
3 Hugo Ritsema Groningen 10,00 9,00 9,00 10,00 --- 5
4 Terence Tempel Groningen 7,00 8,50 7,00 8,50 --- 4
5 Sam Vogel Groningen 6,50 4,00 7,50 7,50 --- 3
6 Pax Weijts Groningen 7,50 6,00 6,00 7,50 --- 2
7 Matthijs Van Klinken Groningen 5,50 5,00 4,50 5,50 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Jasmijn Kraima Groningen 16,50 20,50 17,00 20,50 --- 17
2 Noa van der Ende Groningen 18,00 17,50 18,50 18,50 --- 16
3 Nica Lips Groningen 16,50 18,50 16,00 18,50 --- 15
4 Femke Bakker Groningen 16,00 13,50 17,50 17,50 --- 14
5 Cynthia Urban Groningen 15,00 15,00 17,00 17,00 --- 13
6 Elsa Tichelaar Groningen 15,00 13,50 12,00 15,00 --- 12
7 Anouk Huisman Groningen 13,00 13,00 13,00 13,00 --- 11
8 Jitske Visser Groningen 10,00 13,00 13,00 13,00 --- 10
9 Roos Mooibroek Groningen 9,50 12,00 11,00 12,00 --- 9
10 Anne Sophie Kamps Groningen 10,50 10,50 12,00 12,00 --- 8
11 Jessie Bens Groningen 11,50 11,00 10,50 11,50 --- 7
12 Mirthe Kiewiet Groningen 8,50 11,50 10,00 11,50 --- 6
13 Dana Woudstra Groningen 9,00 11,00 11,00 11,00 --- 5
14 Leonie Albaaren Groningen 8,00 10,50 11,00 11,00 --- 4
15 Kirsten Land Groningen 8,00 10,00 8,50 10,00 --- 3
16 Vere Nieuwenweg Groningen 7,50 8,50 8,50 8,50 --- 2
17 Serena Tel Groningen 5,50 8,50 7,00 8,50 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 32,50 34,50 34,00 34,50 --- 19
2 Fieke Sportel Groningen 22,00 24,50 21,50 24,50 --- 18
3 Mila Aukema Groningen 16,50 19,50 19,00 19,50 --- 17
4 Inez Spijker Groningen 19,50 18,00 18,50 19,50 --- 16
5 Liselot Smit Groningen 13,50 19,00 18,00 19,00 --- 15
6 Myrthe Engelsman Groningen 16,50 16,00 15,00 16,50 --- 14
7 Roos Wekema Groningen 15,50 16,50 12,50 16,50 --- 13
8 Meike Adriaanse Groningen 15,50 15,50 15,50 15,50 --- 12
9 Eline Urban Groningen 13,00 14,00 15,50 15,50 --- 11
10 Esther Zijlstra Groningen 14,50 14,00 12,50 14,50 --- 10
11 Sanne Koster Groningen 14,50 12,50 11,00 14,50 --- 9
12 Tessa Onnes Groningen 13,50 11,00 10,50 13,50 --- 8
13 Noëlle Lensen Groningen 13,00 13,00 11,00 13,00 --- 7
14 Joska Stol Groningen 10,00 12,50 13,00 13,00 --- 6
15 Noor Heeringa Groningen 12,50 10,50 9,50 12,50 --- 5
16 Kirsten Huizenga Groningen 11,50 11,50 11,00 11,50 --- 4
17 Jasmijn de Bruijn Groningen 11,50 7,00 11,00 11,50 --- 3
18 Lente Rep Groningen 11,00 9,00 11,00 11,00 --- 2
Zoë Luurtsema Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Liene Ritsema Groningen 15,50 15,50 13,50 15,50 --- 11
2 Eva Wilbers Groningen 14,00 12,00 15,00 15,00 --- 10
3 Elsza Van der Honing Groningen 13,00 11,00 11,50 13,00 --- 9
4 Yinthe Beuving Groningen 9,50 9,00 11,00 11,00 --- 8
5 Sarah Booij Groningen 9,50 9,00 10,50 10,50 --- 7
6 Vera vd Wal Groningen 9,00 10,00 7,50 10,00 --- 6
7 Evelien Mulder Groningen 4,50 5,50 9,00 9,00 --- 5
8 Feline Kot Groningen 7,50 7,00 7,50 7,50 --- 4
9 Liza Klaver Groningen 7,50 6,50 6,50 7,50 --- 3
10 Niloufer Rozeboom Groningen 6,50 6,50 4,50 6,50 --- 2
11 Felice Lensen Groningen 4,00 6,50 6,00 6,50 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Jente Lingsma Groningen 9,00 8,50 8,50 9,00 --- 6
2 Enora Jong-A-Pin Groningen 8,50 6,50 8,50 8,50 --- 5
3 Jane Top Groningen 7,50 5,50 5,50 7,50 --- 4
4 Anniek Slijkhuis Groningen 7,00 5,00 6,50 7,00 --- 3
5 Ella Wijnholds Groningen 5,50 7,00 6,00 7,00 --- 2
Marinte Kruiswijk Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Xivaingell... Meursing Groningen 3,50 6,00 5,00 6,00 --- 3
2 Jolein Slijkhuis Groningen 5,50 4,50 4,50 5,50 --- 2
3 Eva Spuij Groningen 4,00 4,00 5,50 5,50 --- 1