Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Pim Tebbens Groningen 2,85 2,95 3,50 3,50 --- 16
2 Thomas Spit Groningen 2,90 2,70 3,00 3,00 --- 15
3 Rink Niemeijer Groningen 2,30 2,60 3,00 3,00 --- 14
4 Thomas Hurley Groningen 2,65 2,55 2,90 2,90 --- 13
5 Sinne Zwerver Groningen 2,70 2,50 2,85 2,85 --- 12
6 Kas Tebbens Groningen 2,40 2,70 - 2,70 --- 11
7 Stijn van den Berg Groningen X 2,50 2,60 2,60 --- 10
8 Arnoud Horenga Groningen 2,40 2,55 2,10 2,55 --- 9
9 Thijmen Lub Groningen 2,00 2,45 2,45 2,45 --- 8
10 Jens Wels Groningen 2,40 2,40 - 2,40 --- 7
10 Maas van der Ham Groningen 2,40 2,40 X 2,40 --- 7
12 Thian Ladenius Groningen 1,60 2,10 2,30 2,30 --- 5
13 Nils Goldhoorn Groningen 1,85 2,10 2,05 2,10 --- 4
14 Joes Visser Groningen 1,65 1,55 1,45 1,65 --- 3
Luka Bellinga Groningen - - - DNS --- 0
Mees Eleveld Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 4,15 3,75 4,30 4,30 --- 8
2 Manne Vlietstra Groningen 3,30 3,15 3,50 3,50 --- 7
3 Quinten Fokkema Groningen 3,45 3,30 3,15 3,45 --- 6
4 Mats Reitsma Groningen 3,25 3,40 3,25 3,40 --- 5
5 Daan Booij Groningen 3,15 3,35 3,10 3,35 --- 4
6 Dean Amsing Groningen 2,90 2,95 2,95 2,95 --- 3
7 Timo Tervoort Groningen 2,60 2,85 2,90 2,90 --- 2
8 Luuk Pranger Groningen 2,25 2,25 2,55 2,55 --- 1
Willem Berg Groningen --- ---
Tom de Greef Groningen --- ---

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Job Mulder Groningen 3,35 3,45 3,20 3,45 --- 19
2 Benjamin Teunter Groningen 3,15 3,10 3,10 3,15 --- 18
3 Samuel Ui...roeneveld Groningen 3,05 2,90 3,05 3,05 --- 17
4 Boris Bouwhuis Groningen 2,50 3,05 3,00 3,05 --- 16
5 Samuel Bouwman Groningen 2,70 2,75 3,05 3,05 --- 15
6 Kyano Meijer Groningen 2,65 3,00 2,85 3,00 --- 14
7 Thomas Kamps Groningen 2,55 2,60 2,75 2,75 --- 13
8 Leon Marrink Groningen 2,65 2,70 2,60 2,70 --- 12
9 Laurens Grondsma Groningen 2,55 2,60 2,35 2,60 --- 11
10 Sander van...aalduinen Groningen 2,25 2,60 2,55 2,60 --- 10
11 Reinier Sibeijn Groningen 2,40 X 2,60 2,60 --- 9
12 Hugo Wijnholds Groningen 2,15 2,35 2,30 2,35 --- 8
13 Silvijn Smit Groningen 2,30 2,25 X 2,30 --- 7
14 Matthijs Kruizinga Groningen 1,85 2,25 2,20 2,25 --- 6
15 Jesse Kocsis Groningen 2,10 1,75 2,25 2,25 --- 5
16 Ole Beukenkamp Groningen 2,15 2,15 2,20 2,20 --- 4
17 Floris Vintges Groningen 1,95 2,00 2,15 2,15 --- 3
18 Owen Folkers Groningen 2,00 1,90 1,75 2,00 --- 2
19 Hugo Rave Groningen 1,90 1,90 1,95 1,95 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Kylian Fokkema Groningen 3,00 2,90 2,80 3,00 --- 13
2 Daan Kempkens Groningen 2,55 2,90 2,80 2,90 --- 12
3 Otto Bosch Groningen 2,70 2,45 2,65 2,70 --- 11
4 Storm Kievit Groningen 2,25 2,70 2,30 2,70 --- 10
5 Sil Betten Groningen 2,60 2,45 2,25 2,60 --- 9
6 Jordi Spieker Groningen 2,40 2,55 2,45 2,55 --- 8
7 Tobias Grakist Groningen 2,25 2,35 2,35 2,35 --- 7
8 Nathan Van der Veen Groningen 2,05 - 2,25 2,25 --- 6
9 Tobias Stekelenburg Groningen 2,15 2,10 1,90 2,15 --- 5
10 Thor Van den Berg Groningen 1,95 - 2,10 2,10 --- 4
11 Robin Idema Groningen 1,95 2,05 1,95 2,05 --- 3
12 Bas Oosterkamp Groningen 1,95 1,95 1,75 1,95 --- 2
13 Loek Eleveld Groningen 1,85 1,60 1,75 1,85 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jaeden Connor Groningen 2,25 1,25 2,20 2,25 --- 7
2 Terence Tempel Groningen 2,20 2,15 2,10 2,20 --- 6
3 Hugo Ritsema Groningen 2,00 2,05 2,15 2,15 --- 5
4 Naut Vintges Groningen 2,05 1,40 1,75 2,05 --- 4
5 Sam Vogel Groningen 1,95 1,55 1,75 1,95 --- 3
6 Matthijs Van Klinken Groningen 1,60 1,60 1,75 1,75 --- 2
7 Pax Weijts Groningen 1,30 1,40 1,20 1,40 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Nica Lips Groningen 3,70 3,05 3,55 3,70 --- 17
2 Jasmijn Kraima Groningen 3,15 3,05 3,20 3,20 --- 16
3 Femke Bakker Groningen 3,00 3,00 2,95 3,00 --- 15
4 Anouk Huisman Groningen 2,20 3,00 2,60 3,00 --- 14
5 Jessie Bens Groningen 2,95 2,65 2,75 2,95 --- 13
6 Jitske Visser Groningen 2,80 2,75 2,80 2,80 --- 12
7 Noa van der Ende Groningen 2,80 2,50 2,05 2,80 --- 11
8 Anne Sophie Kamps Groningen 2,80 2,10 2,05 2,80 --- 10
9 Cynthia Urban Groningen 2,70 2,65 2,65 2,70 --- 9
10 Elsa Tichelaar Groningen 2,60 2,05 2,30 2,60 --- 8
11 Mirthe Kiewiet Groningen 2,40 2,10 2,55 2,55 --- 7
12 Dana Woudstra Groningen 2,15 2,40 2,25 2,40 --- 6
13 Roos Mooibroek Groningen 1,70 2,25 2,35 2,35 --- 5
14 Vere Nieuwenweg Groningen 2,30 2,25 2,30 2,30 --- 4
15 Kirsten Land Groningen 2,10 1,80 2,25 2,25 --- 3
16 Leonie Albaaren Groningen X 2,15 2,15 2,15 --- 2
17 Serena Tel Groningen 2,15 2,00 1,85 2,15 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 3,65 3,75 3,50 3,75 --- 18
2 Mila Aukema Groningen 3,60 3,40 3,45 3,60 --- 17
3 Fieke Sportel Groningen 3,50 3,55 X 3,55 --- 16
4 Sanne Koster Groningen 3,50 3,45 X 3,50 --- 15
5 Noor Heeringa Groningen 3,40 3,15 3,35 3,40 --- 14
6 Liselot Smit Groningen 3,30 3,35 3,35 3,35 --- 13
7 Inez Spijker Groningen 3,15 X 2,70 3,15 --- 12
8 Lente Rep Groningen 2,95 3,05 2,80 3,05 --- 11
9 Tessa Onnes Groningen 2,90 2,75 2,70 2,90 --- 10
9 Roos Wekema Groningen 2,90 2,70 2,75 2,90 --- 10
11 Noëlle Lensen Groningen 2,90 2,45 2,45 2,90 --- 8
12 Joska Stol Groningen 2,85 2,70 2,55 2,85 --- 7
13 Esther Zijlstra Groningen 2,75 X 2,75 2,75 --- 6
14 Myrthe Engelsman Groningen 2,70 2,75 2,60 2,75 --- 5
15 Jasmijn de Bruijn Groningen 2,25 2,75 X 2,75 --- 4
16 Meike Adriaanse Groningen 2,50 2,65 2,40 2,65 --- 3
17 Kirsten Huizenga Groningen 2,60 2,60 2,20 2,60 --- 2
18 Eline Urban Groningen 1,80 2,60 2,60 2,60 --- 1
Zoë Luurtsema Groningen --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Yinthe Beuving Groningen 3,00 2,80 2,85 3,00 --- 11
2 Liene Ritsema Groningen 3,00 2,65 2,75 3,00 --- 10
3 Eva Wilbers Groningen 2,70 2,85 2,80 2,85 --- 9
4 Evelien Mulder Groningen 2,50 2,65 2,30 2,65 --- 8
5 Elsza Van der Honing Groningen 2,60 2,50 2,55 2,60 --- 7
6 Sarah Booij Groningen 2,10 2,15 2,50 2,50 --- 6
7 Felice Lensen Groningen 0,90 2,25 2,20 2,25 --- 5
8 Feline Kot Groningen 2,10 2,25 2,00 2,25 --- 4
9 Liza Klaver Groningen 1,85 2,05 2,10 2,10 --- 3
10 Niloufer Rozeboom Groningen 1,80 1,80 2,05 2,05 --- 2
11 Vera vd Wal Groningen 2,00 1,95 1,50 2,00 --- 1

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Anniek Slijkhuis Groningen 2,45 2,30 1,95 2,45 --- 6
2 Enora Jong-A-Pin Groningen 2,20 2,00 2,05 2,20 --- 5
3 Ella Wijnholds Groningen 1,95 1,60 1,90 1,95 --- 4
4 Jente Lingsma Groningen 1,90 1,65 1,75 1,90 --- 3
5 Jane Top Groningen 1,85 1,65 1,70 1,85 --- 2
Marinte Kruiswijk Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Eva Spuij Groningen 2,20 1,95 2,10 2,20 --- 3
2 Jolein Slijkhuis Groningen 1,55 1,55 1,90 1,90 --- 2
3 Xivaingell... Meursing Groningen 1,45 0,60 1,40 1,45 --- 1