Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Thomas Keulers AV Unitas JC Team 1 - - X 4,64 4,64 +1.1 m/s--- 548
2 Jarno Timmermans Swift Atletiek JC 4,46 4,23 4,31 4,24 4,46 +0.0 m/s--- 510
3 Darius Keulers AV Unitas JC Team 2 3,40 4,14 3,66 4,34 4,34 +1.8 m/s--- 486
4 Jasper de Wit AV `t Jasp... Sport JC - - 4,24 4,09 4,24 +0.7 m/s--- 466
5 Sander Kuppens AV Weert JC 3,30 3,93 4,22 3,81 4,22 +0.0 m/s--- 462
6 Gijs Buist AV Weert JC 3,98 X 3,49 3,93 3,98 +0.0 m/s--- 0
7 Abel Kovacs-Borbas Atletiekve...ng ATH JC 3,61 3,61 3,94 3,87 3,94 +0.2 m/s--- 406
8 Tomas Ploemen Atletiek M...tricht JC 3,71 3,92 3,67 3,65 3,92 +2.1 m/s--- 402
9 Jasper Boekhoudt Atletiek H...Leudal JC 3,86 3,72 3,77 3,83 3,86 +2.4 m/s--- 390
10 Liam Ernst Scopias Atletiek JC 3,86 3,53 3,70 - 3,86 +0.0 m/s--- 390
11 Daniel van de Schoor AV Unitas JC Team 1 3,75 3,47 3,57 3,84 3,84 +1.0 m/s--- 0
12 Sjoerd van Wingerden Swift Atletiek JC 3,44 3,70 3,63 3,74 3,74 +1.1 m/s--- 0
13 Tobias van der Hoorn AV Unitas JC Team 2 3,30 3,65 X 3,27 3,65 +0.0 m/s--- 0
14 Mylan Ligter AV Achilles Top JC 3,60 3,46 - - 3,60 +0.0 m/s3,79 338
15 Jelle Klomp AVON / STB JC X 3,32 3,32 3,44 3,44 +0.0 m/s--- 306
16 Mees Hendrix AVON / STB JC 3,03 3,16 3,18 3,43 3,43 +0.0 m/s--- 0
17 Guus Lammers AV `t Jasp... Sport JC 2,82 - 2,82 2,32 2,82 +0.3 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Finn van de Klundert Scopias At...JD Team 1 4,37 4,47 4,47 4,40 4,47 -1.7 m/s--- 512
2 Dave Damen Swift Atle...JD Team 2 3,98 4,10 4,16 3,62 4,16 +0.0 m/s4,20 450
3 Mathis Dumernit AV Unitas JD 3,71 3,69 3,56 3,77 3,77 -0.1 m/s--- 372
4 Raf Vaessen Swift Atle...JD Team 2 3,59 3,69 3,66 3,66 3,69 +0.0 m/s4,06 0
5 Jop de Wit Swift Atle...JD Team 1 3,53 3,55 3,40 3,25 3,55 +0.8 m/s3,15 328
6 Jules Trommelen Atletiek M...JD Team 1 3,48 3,30 3,26 3,23 3,48 +0.0 m/s--- 314
7 Stijn Zelen Atletiek H...Leudal JD 3,28 3,47 3,34 3,31 3,47 +0.0 m/s--- 312
8 Luc Houben Scopias At...JD Team 2 3,35 3,23 3,44 3,02 3,44 -1.8 m/s--- 306
9 Thomas Penzes Swift Atle...JD Team 1 3,32 - 3,42 3,33 3,42 +0.0 m/s3,32 0
10 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 3,42 - - - 3,42 +0.0 m/s--- 0
11 Benjamin Mans Atletiek M...JD Team 1 3,32 3,22 3,40 3,25 3,40 -1.1 m/s--- 0
12 Gido Geuskens Atletiek M...JD Team 2 3,38 3,26 3,18 - 3,38 +1.9 m/s--- 294
13 Mika Sleijpen AV Achille... / STB JD 3,25 3,18 - 2,72 3,25 +0.0 m/s--- 268
14 Ian Waals AV Weert JD 2,99 3,25 2,95 2,91 3,25 -1.5 m/s--- 268
15 Jonas Fortuin Scopias At...JD Team 2 3,21 2,49 2,92 2,73 3,21 +0.6 m/s--- 0
16 Jasper van der Hoorn AV Unitas JD 3,15 3,10 3,13 3,07 3,15 +0.0 m/s--- 0
17 Tijmen Spee AV Caesar JD 2,85 2,61 2,72 - 2,85 +0.2 m/s--- 188
18 Luuk Janssen AV Weert JD 2,77 - - - 2,77 -1.1 m/s--- 0
19 Julian Van Voorst AV Achille... / STB JD 2,74 2,03 2,53 - 2,74 +0.2 m/s--- 0
20 Iven Spee AV Caesar JD 2,57 2,60 2,62 2,67 2,67 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 4,74 4,85 4,82 4,66 4,85 +2.9 m/s5,04 591
2 Ilse Donners AVON MC 4,39 4,54 4,38 4,31 4,54 +0.0 m/s--- 527
3 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 4,15 4,24 4,27 4,32 4,32 +0.0 m/s--- 482
4 Lidianne Smits AV Unitas MC Team 2 4,29 4,26 4,14 4,03 4,29 +1.1 m/s--- 476
5 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 4,28 X 4,02 4,12 4,28 +4.5 m/s4,21 474
6 Bente Boerland Swift Atletiek MC 3,96 4,05 4,16 4,08 4,16 +0.0 m/s--- 450
7 Anouk Pinxt AV Caesar MC 3,84 4,12 3,88 3,87 4,12 +2.3 m/s--- 442
8 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 3,90 4,10 3,94 3,76 4,10 +0.0 m/s--- 438
9 Marit Joris Atletiek H...Leudal MC 3,72 3,84 4,02 4,04 4,04 +0.0 m/s--- 426
10 Sam Cauven Atletiek H...Leudal MC 3,95 3,82 4,04 2,94 4,04 +0.9 m/s--- 0
11 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 X 4,00 X 3,80 4,00 +2.7 m/s--- 0
12 Coco Hendriks Atletiek M...MC Team 2 3,72 3,99 3,92 3,57 3,99 +0.0 m/s--- 416
13 Iris Coumans AV Caesar MC 3,91 3,73 3,73 3,93 3,93 +2.3 m/s--- 0
14 Luna Bodelier AV Achilles Top MC 3,29 3,92 3,55 3,57 3,92 +1.3 m/s4,16 0
15 Valerie Chu AV Weert MC 3,65 3,68 3,82 3,80 3,82 +2.4 m/s--- 382
16 Renske Helwegen Swift Atletiek MC X 3,31 X 3,67 3,67 +1.4 m/s--- 0
17 Anna Coerver STB MC 3,44 X 2,75 3,47 3,47 +0.3 m/s--- 312
18 Maud Seuren AV Weert MC 3,03 3,31 3,33 3,26 3,33 +0.0 m/s--- 0
19 Noor Klinkenberg AV Unitas MC Team 2 3,15 2,55 2,82 2,90 3,15 +0.1 m/s--- 0
20 Lobke Pollen Scopias Atletiek MC 3,00 2,88 2,87 2,64 3,00 +0.2 m/s3,29 0
21 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 2,53 2,68 2,68 2,71 2,71 +0.2 m/s--- 0
Fien van der Vleugel Atletiek M...MC Team 1 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Merel Schoemaker Atletiek M...MD Team 1 4,03 4,17 3,60 3,90 4,17 +0.7 m/s--- 452
2 Evy Kuppens AV Weert MD 3,50 3,70 3,54 3,58 3,70 -2.9 m/s--- 358
3 Bente Jacobs Scopias Atletiek MD 3,61 3,05 X 3,41 3,61 -1.4 m/s3,93 340
4 Faya Smeets AV Unitas MD 3,39 3,55 X - 3,55 -1.9 m/s--- 328
5 Marit van Leipsig Swift Atletiek MD 3,16 3,10 3,01 3,43 3,43 -1.7 m/s3,30 304
6 Vera Keller Scopias Atletiek MD 2,95 3,26 3,14 3,41 3,41 -2.6 m/s--- 0
7 Nikki van Soest AVON MD X 3,31 3,07 3,32 3,32 -0.5 m/s--- 282
8 Thera van den Anker AVON MD 3,30 3,07 2,77 3,17 3,30 +0.7 m/s--- 0
9 Yora Hansman AV Weert MD 3,15 3,21 3,21 2,97 3,21 -0.8 m/s--- 0
10 Florien Collet AV Unitas MD X X 3,16 - 3,16 -2.1 m/s--- 0
11 Merel Has Atletiek M...MD Team 2 2,76 2,26 2,87 3,07 3,07 -3.4 m/s--- 232
12 Linn Schormans AV Achille... / STB MD 2,72 2,92 2,92 - 2,92 -1.6 m/s--- 202
13 Nina van der Heijden Atletiek M...MD Team 2 2,71 2,85 2,79 2,79 2,85 -1.3 m/s--- 0
14 Nina Joosten Swift Atletiek MD 2,64 2,62 2,69 2,82 2,82 -2.8 m/s2,30 0
15 Luna Bos Atletiek M...MD Team 1 2,48 2,20 2,72 2,32 2,72 -0.8 m/s--- 0
Imme Bosch AV Caesar MD - - - - DNS --- 0
Nova Blat AV Caesar MD - - - - DNS --- 0