Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kristian van Keulen VAV JC 40,29 --- 644
2 Tim van Enk AV Phoenix JC 33,14 --- 543
3 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 31,61 --- 520
4 Floris Roest AV Phoenix JC 28,69 --- 0
5 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 28,18 --- 467
6 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 1 27,69 --- 0
7 Jelle van der Schoot U-Track JC Team 1 21,70 --- 356
8 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 21,03 --- 0
9 Thijs Straten Hellas Utr...JC Team 3 20,45 --- 333
10 Tycho Velden AV Atverni JC 20,43 --- 332
11 Teun Mourits VAV JC 20,39 --- 0
12 Justin Barnar AV Clytoneus JC 19,24 --- 309
13 Tobias Robijn AV Zuidwal JC Team 2 14,88 --- 219
Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus JC --- ---
Jaap de Jager Hellas Utr...JC Team 3 --- ---
Jelle Meijer U-Track JC Team 1 --- ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 40,43 --- 645
2 Peter de Kruyff Hellas Utr...JD Team 1 34,89 --- 568
3 Simon Houtman VAV JD 30,06 --- 496
4 Onno van Elburg VAV JD 25,96 --- 0
5 Ruben Rabouw Hellas Utr...JD Team 2 23,97 --- 396
6 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 23,62 --- 390
7 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 1 19,77 --- 320
8 Bjorn Rispens U-Track JD 19,28 --- 310
9 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 19,10 --- 307
10 Bink Boetius Jeugd Atle...ATHLOI JD 18,81 --- 301
11 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 18,38 --- 0
11 Pelle Jongerius Hellas Utr...JD Team 2 18,38 --- 0
13 Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 17,21 --- 269
14 Robin Vink U-Track JD 15,91 --- 0
15 Jouke van der Woud Fit JD 14,99 --- 222
16 Luuk Eikens Hellas Utr...JD Team 3 14,95 --- 221
17 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 13,49 --- 0
18 Felix Terwel AV Phoenix JD Team 2 13,41 --- 186
19 Ivo Straten Hellas Utr...JD Team 3 11,60 --- 0
20 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 8,57 --- 0
Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 --- ---
Thomas Ligter AV Zuidwal JD Team 2 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Siham Chaout U-Track MC Team 1 24,28 --- 402
2 An Mei van Dam U-Track MC Team 2 23,19 --- 383
3 Sanne de Bree AV Atverni MC 22,69 --- 374
4 Femke Beernink AV Phoenix MC 22,43 --- 369
5 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 20,10 --- 0
6 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 19,76 --- 319
7 Hanneke Dekker VAV MC 18,92 --- 303
8 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 18,83 --- 301
9 Maijke Huibers VAV MC 16,98 --- 0
10 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 15,92 --- 0
11 Wiep Fokker Fit MC 15,40 --- 231
12 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 13,90 --- 197
13 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 13,37 --- 185
14 Puck Mekel AV Phoenix MC 13,20 --- 0
15 Sharon Lansing AV Clytoneus MC 12,57 --- 166
16 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 9,55 --- 0
17 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 8,58 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 32,87 --- 539
2 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 21,28 --- 348
3 Sanne van Enk AV Phoenix MD Team 1 17,89 --- 283
4 Else Smit Jeugd Atle...ATHLOI MD 14,69 --- 215
5 N'ketia Seedo U-Track MD Team 1 13,54 --- 189
6 Merit Bouwmeester AV Zuidwal MD Team 2 11,85 --- 149
7 Dewi van Onselen AV Atverni MD Team 2 11,73 --- 146
8 Mila Hoogvliet U-Track MD Team 1 11,61 --- 0
9 Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 2 11,16 --- 0
10 Kirsten Klein Holte Fit MD 11,05 --- 128
11 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 10,56 --- 0
12 Janaica Wessels AV Atverni MD Team 1 9,96 --- 100
13 Evi Wolters Hellas Utr...MD Team 2 9,92 --- 99
14 Keet Rogh VAV MD 9,74 --- 94
15 Elsa de Bree Hellas Utr...MD Team 2 9,69 --- 0
16 Joni Hardy Fit MD 9,50 --- 0
17 Emma Scheepstra AV Atverni MD Team 1 9,02 --- 0
18 Marlon Plakke VAV MD 8,10 --- 0