Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Christian Vermeulen Hellas Utr...JC Team 1 31,37 --- 495
2 Tim van Enk AV Phoenix JC 28,15 --- 446
3 Maurits van der Ziel VAV JC 27,62 --- 438
4 Tycho Velden AV Atverni JC 24,55 --- 387
5 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 23,73 --- 0
6 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 22,95 --- 360
7 Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 22,18 --- 0
8 Justin Barnar AV Clytoneus JC 20,71 --- 320
9 Niels Warnaar AV Clytoneus JC 18,48 --- 0
10 Tobias Robijn AV Zuidwal JC Team 2 15,88 --- 226
11 Bram Visser Hellas Utr...JC Team 3 12,12 --- 142
Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Jaap Drukker U-Track JC Team 1 DNS --- 0
Kjell Tolsma VAV JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 22,31 --- 349
2 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 22,16 --- 346
3 Teun Calis AV Zuidwal JD Team 2 17,80 --- 265
4 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 1 17,51 --- 259
5 Bjorn Hulsebos VAV JD 16,62 --- 241
6 Jules Mallens AV Phoenix JD Team 1 15,96 --- 0
7 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 15,36 --- 0
8 Onno van Elburg VAV JD 15,27 --- 0
9 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 15,26 --- 213
10 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 1 15,20 --- 0
11 Jouke van der Woud Fit JD 13,70 --- 178
12 Daniël Vink U-Track JD 13,59 --- 176
13 Marijn de Vries AV Clytone...JD Team 1 12,32 --- 146
14 Teagan Hessels AV Atverni JD Team 2 11,68 --- 131
15 Ruben Bruins Jeugd Atle...ATHLOI JD 11,10 --- 117
16 Johan Zomer AV Phoenix JD Team 2 11,05 --- 115
17 Daan van Beek AV Phoenix JD Team 2 10,94 --- 0
18 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 10,61 --- 104
19 Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 8,69 --- 0
Robin Vink U-Track JD --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 26,77 --- 424
2 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 25,58 --- 405
3 Esther Spruit AV Phoenix MC 21,11 --- 327
4 Lysa Ngouateu Hellas Utr...MC Team 1 21,11 --- 0
5 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 20,40 --- 314
6 Sanne de Bree AV Atverni MC 20,36 --- 314
7 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 20,34 --- 0
8 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 2 20,34 --- 313
9 Cheyenne Spies VAV MC 20,33 --- 313
10 Dagmar van Stigt VAV MC 16,14 --- 0
11 Anne van Gils AV Phoenix MC 16,10 --- 0
12 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 15,47 --- 217
13 Danique de Valk AV Clytoneus MC 15,41 --- 216
14 Wiep Fokker Fit MC 14,87 --- 204
15 Bernice van Slagmaat AV Clytoneus MC 13,71 --- 0
16 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 11,18 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0
Nikita Wesker U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 28,10 --- 445
2 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 23,01 --- 361
3 Emma Scheepstra AV Atverni MD Team 1 17,79 --- 264
4 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 16,92 --- 0
5 Maud Kaarsgaren Fit MD 16,59 --- 240
6 Sanne van Enk AV Phoenix MD Team 1 15,84 --- 225
7 Laura van Rooijen AV Clytoneus MD 15,67 --- 221
8 Linde van Dijken VAV MD 14,18 --- 189
9 Else Smit Jeugd Atle...ATHLOI MD 13,54 --- 175
10 Emma Bout AV Zuidwal MD Team 1 13,53 --- 0
11 Joanne van der Poel AV Phoenix MD Team 1 13,35 --- 0
12 Evi Wolters Hellas Utr...MD Team 2 12,96 --- 161
13 Juliët Kruithof U-Track MD Team 2 12,63 --- 154
14 Emma Verbeek VAV MD 12,21 --- 0
15 Dianne Vendrig AV Atverni MD Team 2 11,70 --- 132
16 Britt Heijlond Hellas Utr...MD Team 2 10,41 --- 0
17 Eline Donker Fit MD 10,24 --- 0
18 Dewi van Onselen AV Atverni MD Team 2 9,51 --- 0
Jasha Notenboom AV Zuidwal MD Team 2 DNS --- 0
Ilse Hoogveld U-Track MD Team 2 DNS --- 0