Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni JD Team 1 2:51,89 --- 772
2 Viggo Parol AV Atverni JD Team 1 2:59,15 --- 707
3 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 3:07,66 --- 637
4 Pablo Velt AV Atverni JD Team 1 3:08,15 --- 0
5 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 3:14,85 --- 582
6 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 3:15,76 --- 576
7 Kai van Gaalen Hellas Utr...JD Team 1 3:15,96 --- 574
8 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 3:20,62 --- 541
9 Roeland va...der Ploeg AV Clytone...JD Team 1 3:22,05 --- 532
10 Rick Aalberts VAV JD 3:23,61 --- 521
11 Marc van Burgel AV Atverni JD Team 2 3:24,28 --- 517
12 Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 2 3:24,95 --- 512
13 Jitse Viersen Hellas Utr...JD Team 2 3:27,28 --- 497
14 Bjorn Rispens U-Track JD 3:29,51 --- 483
15 Justin Sluijter Fit JD 3:32,89 --- 462
16 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 3:33,32 --- 0
17 Daan Verduin Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:38,51 --- 428
18 Hielke van...er Schoot U-Track JD 3:41,57 --- 411
19 Arend de Lignie U-Track JD 3:42,44 --- 0
20 Daan van Beek AV Phoenix JD Team 2 3:42,51 --- 405
20 Bjorn Hulsebos VAV JD 3:42,51 --- 405
22 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 3:47,36 --- 379
23 Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 3:47,49 --- 378
24 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 3:47,56 --- 0
25 Anton van Triest AV Clytone...JD Team 2 3:55,07 --- 339
26 Luuk Ligtvoet VAV JD 3:57,07 --- 0
27 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 3:57,71 --- 326
28 Ivo Straten Hellas Utr...JD Team 3 4:03,23 --- 299
29 Sam Bogers AV Phoenix JD Team 2 4:10,11 --- 268
30 Luuk Eikens Hellas Utr...JD Team 3 4:15,53 --- 245
31 Pepijn Treffers AV Zuidwal JD Team 2 4:21,76 --- 0
Cas Dijkstra AV Phoenix JD Team 1 DNF --- 0
Mischa van...er Pluijm AV Phoenix JD Team 1 DNF --- 0
Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 1 DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ynte Biemans AV Atverni MC 3:08,68 --- 629
2 Joy de Bruijne AV Atverni MC 3:12,85 --- 597
3 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 3:15,79 --- 575
4 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 3:19,73 --- 547
5 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:20,06 --- 545
5 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 3:20,06 --- 545
7 Loes Brand AV Atverni MC 3:20,71 --- 0
8 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 3:21,13 --- 538
9 Femke Brouwer AV Phoenix MC 3:21,22 --- 537
10 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 3:21,83 --- 533
11 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3:23,49 --- 522
12 Nynke Hazewindus Fit MC 3:33,51 --- 458
13 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 3:34,91 --- 450
14 Hanneke Dekker VAV MC 3:37,68 --- 433
15 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 3:38,63 --- 0
16 Emma Goes U-Track MC Team 1 3:48,37 --- 374
17 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3:58,99 --- 320
18 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 4:14,15 --- 0
19 Elise van Berlo VAV MC 4:16,41 --- 241
20 Puck Mekel AV Phoenix MC 4:18,83 --- 231

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anna Eikendal AV Atverni MD Team 1 3:06,70 --- 644
2 Lotte van Schaik AV Atverni MD Team 1 3:11,36 --- 608
3 Esra Zijderlaan AV Atverni MD Team 1 3:12,11 --- 0
4 Sara Schouten AV Atverni MD Team 2 3:12,50 --- 600
5 Carlijn de Bie AV Atverni MD Team 2 3:19,55 --- 549
6 Maud Kaarsgaren Fit MD 3:21,34 --- 536
7 Sanne Schouten AV Atverni MD Team 2 3:23,80 --- 0
8 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 3:24,93 --- 512
9 Guusje van der Vorst Hellas Utr...MD Team 1 3:24,96 --- 512
10 Keet Rogh VAV MD 3:32,74 --- 463
11 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 3:38,23 --- 430
12 Rachel Muller VAV MD 3:42,55 --- 405
13 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 3:44,21 --- 396
14 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 3:44,68 --- 393
15 Maaike Heida AV Clytoneus MD 3:46,70 --- 382
16 Ines van den Berg AV Phoenix MD Team 1 3:48,24 --- 374
17 Emma Bout AV Zuidwal MD Team 1 3:51,38 --- 358
18 Marlon Plakke VAV MD 3:51,86 --- 0
19 Rixt Vos Jeugd Atle...ATHLOI MD 3:52,24 --- 353
20 Paula Lots U-Track MD Team 2 3:59,74 --- 316
21 Susanne Konings AV Phoenix MD Team 1 4:15,47 --- 0
22 Destiny Daalderop U-Track MD Team 2 4:25,61 --- 204
23 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 4:29,42 --- 189
24 Jente Vertegaal U-Track MD Team 2 4:36,38 --- 0
25 Sam Bisschop AV Zuidwal MD Team 2 4:37,05 --- 161
Nienke Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 DNF --- 0
Roos van der Linden U-Track MD Team 1 DNF --- 0