Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jared Broers AV Hera JC Team 1 5,67 5,67 +13.0 m/s5,29
2 Kevin Koeckhoven DEM JC 5,10 5,10 +1.2 m/s5,07
3 Storm Kraakman AV Hylas JC 4,80 4,80 +0.9 m/s---
4 Skip Lemstra AV Trias JC Team 1 4,69 4,69 +13.0 m/s---
5 Danny Breet AV Hylas JC 4,58 4,58 +1.1 m/s---
6 Sil van den Berg AV NOVA JC 4,48 4,48 +0.8 m/s---
7 Sicco Deurloo AV Hollandia JC 4,40 4,40 +0.8 m/s4,54
8 Thijs ten ...uggencate AV Hera JC Team 1 4,31 4,31 +0.5 m/s4,41
9 Bram Verhulst DEM JC 4,02 4,02 +1.2 m/s4,20
10 Gijs Van der Kolk AV Trias JC Team 1 3,89 3,89 +0.2 m/s---
11 Thijs Duinmeijer AV Trias JC Team 2 3,72 3,72 +1.0 m/s---
12 Eren Özhazinedar AV Hera JC Team 2 3,63 3,63 +0.3 m/s---
13 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 3,46 3,46 +0.3 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas JD 4,48 4,48 +0.6 m/s---
2 Senna Giling AV Hollandia JD 4,44 4,44 +1.3 m/s4,20
3 Ruben Kok AV Hera JD 4,13 4,13 ---
4 Jochem van Warmerdam SAV JD 4,11 4,11 ---
5 Sepp Schulte AV Castricum JD 4,02 4,02 ---
6 Ruben Lahat AV Trias JD Team 1 3,85 3,85 +1.4 m/s---
7 Ilias Toutziarakis DEM JD 3,81 3,81 +2.1 m/s---
8 Ruben Bleeker SAV JD 3,79 3,79 +2.0 m/s---
9 Bas Appelman AV Trias JD Team 1 3,75 3,75 ---
10 Daan Groot AV NOVA JD 3,70 3,70 ---
11 Ewoud Kalverdijk AV Trias JD Team 2 3,55 3,55 +1.0 m/s---
12 Matteo Garrone AV NOVA JD 3,53 3,53 +0.5 m/s---
13 Levi van d... Outenaar AV Hera JD 3,51 3,51 +0.7 m/s---
14 Pol Gombault SV Noordkop JD 3,45 3,45 ---
15 Skip Blok AV Trias JD Team 2 3,34 3,34 ---
16 Mika Zonneveld AV Hylas JD 3,24 3,24 ---
17 Chris de Groot AV Hollandia JD 3,18 3,18 3,18 3,88
18 Bas Kok SV Noordkop JD 3,13 3,13 +0.8 m/s---
19 Ilmar Schramp AV Castricum JD 2,70 2,70 +0.3 m/s---
Niek Vellema DEM JD - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Lara Smits SV Noordkop MC 4,81 4,81 +1.4 m/s---
2 Eline Brouwer DEM MC Team 1 4,69 4,69 +2.1 m/s4,93
3 Debora van Langen SAV MC 4,54 4,54 +1.0 m/s---
4 Rosanne Ter Horst AV Hera MC Team 1 4,50 4,50 +1.2 m/s---
4 Cathy Zijlstra AV Hylas MC 4,50 4,50 +1.5 m/s---
6 Anastasia ...nitchenko AV Hera MC Team 1 4,41 4,41 +0.3 m/s---
7 Nika Kloosterman AV Trias MC Team 1 4,40 4,40 +1.5 m/s---
8 Zomer Dijkstra SAV MC 4,28 4,28 +1.2 m/s---
9 Renske de Boer AV Hollandia MC 4,16 4,16 +1.7 m/s4,39
10 Zoe Lammertink DEM MC Team 1 4,13 4,13 +0.8 m/s4,29
11 Mathilda Way AV Castricum MC 4,12 4,12 +1.4 m/s---
12 Fiep Adrichem AV Trias MC Team 2 3,84 3,84 +0.4 m/s---
13 Gwinn Steens AV NOVA MC - 3,82 3,82 +0.1 m/s---
14 Lotte Bierman AV Hylas MC 3,77 3,77 +0.5 m/s---
15 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 3,71 3,71 +0.8 m/s3,49
16 Jet Commandeur DEM MC Team 2 3,63 3,63 +1.0 m/s3,67
17 Lisa Arts AV Castricum MC 3,59 3,59 +1.2 m/s---
18 Donna Quartel SV Noordkop MC 3,30 3,30 +0.6 m/s---
19 Tjitske Koppes AV Trias MC Team 2 3,19 3,19 +0.9 m/s---
20 Chloë de Git AV Hollandia MC 3,18 3,18 +1.2 m/s3,19

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jinte Braas SAV MD Team 1 4,75 4,75 +0.8 m/s4,39
2 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 4,19 4,19 +1.0 m/s---
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas MD 4,13 4,13 +1.4 m/s---
4 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera MD Team 1 4,06 4,06 +1.1 m/s4,10
5 Britt de Graaf DEM MD Team 1 4,04 4,04 +0.0 m/s---
6 Donna Vrees AV Trias MD Team 1 3,83 3,83 +0.5 m/s---
7 Emma Simon AV Hera MD Team 1 3,62 3,62 +0.7 m/s3,61
8 Nikki de Smit AV Hollandia MD 3,61 3,61 +1.1 m/s3,82
9 Julia van der Voort SV Noordkop MD 3,57 3,57 +1.4 m/s---
10 Anne-Sophi... Louissen AV Trias MD Team 2 3,50 3,50 +0.4 m/s---
11 Floor van Gent AV Hera MD Team 2 3,49 3,49 +1.1 m/s3,47
12 Tara de Greeuw AV Hollandia MD 3,46 3,46 +0.6 m/s3,35
13 Rose Hoogervorst AV Trias MD Team 2 3,37 3,37 +1.7 m/s---
14 Eveline Kappar AV Hera MD Team 2 3,18 3,18 +1.5 m/s3,13
15 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 3,13 3,13 +0.9 m/s---
16 Lauraly Spaak SAV MD Team 2 3,05 3,05 +0.2 m/s---
17 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 3,02 3,02 +1.2 m/s---
18 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 2,93 2,93 +0.3 m/s---
Femke Molenaar SAV MD Team 2 - DNS ---