Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Aaron Ponne SAV JD 12,77 12,77 ---
2 Jessy Struijs SAV JD 9,00 9,00 ---
3 Kian Sanches AV Hera JD 8,89 8,89 ---
4 Mik Commandeur DEM JD 7,26 7,26 ---
5 Ronan Molenaar DEM JD 7,19 7,19 ---
6 Hessel Braxhoofden AV Hylas JD 7,17 7,17 ---
7 Pol Gombault SV Noordkop JD 6,81 6,81 ---
8 Mick van den Boom AV Hollandia JD 6,77 6,77 6,71
9 Mike Admiraal AV Hera JD 6,39 6,39 4,72
10 Sam Oud AV NOVA JD 5,64 5,64 ---
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,61 5,61 ---
12 Mattis Reijmerink AV NOVA JD 5,47 5,47 ---
13 Pim Nuijen SV Noordkop JD 5,40 5,40 ---
14 Ivan Deugd AV Trias JD Team 2 5,07 5,07 ---
15 Ilmar Schramp AV Castricum JD 5,01 5,01 ---
16 Hugo van Kleef AV Hollandia JD 4,93 4,93 ---
17 Fons Kaandorp AV Trias JD Team 1 4,71 4,71 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Damanja Reus SAV MC 11,42 11,42 ---
2 Christel Philipsen AV Hera MC Team 1 11,05 11,05 ---
3 Silke de Haas DEM MC Team 1 9,56 9,56 9,67
4 Annika Besseling AV Hollandia MC 7,59 7,59 7,26
5 Bernou van Dam AV Castricum MC 7,46 7,46 ---
6 Yvana Pol DEM MC Team 1 7,43 7,43 7,50
7 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 7,40 7,40 ---
8 Isa Baardse AV Hollandia MC 7,24 7,24 ---
9 Meike Wagenaar AV Hera MC Team 1 7,19 7,19 ---
10 Isa Landsaat DEM MC Team 2 7,09 7,09 6,69
11 Enola Schouten AV Hera MC Team 2 6,79 6,79 ---
12 Magdalena Juckers SAV MC 6,21 6,21 ---
13 Tania Willemse DEM MC Team 2 6,13 6,13 6,61
14 Marits Koning AV Trias MC Team 2 6,08 6,08 ---
15 Felien Heijdra AV Castricum MC 5,80 5,80 ---
16 Donna Quartel SV Noordkop MC 5,75 5,75 ---
17 Luna Vlaming AV Hylas MC 4,93 4,93 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Manon Hoedjes AV Hera MD Team 1 12,36 12,36 11,26
2 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 9,11 9,11 9,65
3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 8,49 8,49 ---
4 Fenne van der Hulst AV Hera MD Team 1 8,29 8,29 7,85
5 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 8,16 8,16 ---
6 Mia Hoebe AV Trias MD Team 2 8,09 8,09 ---
7 Melissa van Velzen SAV MD Team 1 8,08 8,08 ---
8 Sennah Bax AV Hylas MD 7,69 7,69 ---
9 Luna Blaauw DEM MD Team 1 6,66 6,66 ---
10 Aïsha Buskens AV Hera MD Team 2 6,44 6,44 6,43
11 Sophie Vallain SAV MD Team 2 6,36 6,36 ---
12 Melissa de Pagter AV Hera MD Team 2 6,26 6,26 5,30
13 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 6,16 6,16 ---
14 Louise Jansen SV Noordkop MD 5,90 5,90 ---
14 Amber van der Woude AV Hollandia MD 5,90 5,90 6,70
16 Eva Praat AV NOVA MD 5,75 5,75 ---
17 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 5,32 5,32 ---
18 Azra Zarsat DEM MD Team 1 3,68 3,68 ---
Anouk Ronday SAV MD Team 2 - DNS ---