Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sepp Schulte AV Castricum JD 1,45 ---
2 Ruben Bleeker SAV JD 1,40 ---
3 Pim Nuijen SV Noordkop JD 1,35 ---
3 Andy Gielen SV Noordkop JD 1,35 ---
5 Josh Garrone AV NOVA JD 1,30 ---
6 Skip Blok AV Trias JD Team 2 1,25 ---
6 Jeroen Kalverdijk AV Trias JD Team 2 1,25 ---
6 Joeri Appelo SAV JD 1,25 ---
6 Alex de Best DEM JD 1,25 ---
6 Mik Commandeur DEM JD 1,25 ---
11 Pim Nieuwmeijer AV Trias JD Team 1 1,20 ---
11 Stef Dekker AV Hollandia JD 1,20 1,25
11 Kyan van der Wiele AV Hera JD 1,20 ---
11 Hessel Braxhoofden AV Hylas JD 1,20 ---
15 Mike Admiraal AV Hera JD 1,15 ---
16 Milan Dupon AV Hollandia JD 1,05 1,00
17 Sijmen Ploeg AV NOVA JD 1,00 ---
Daan Sloog AV Castricum JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bente Tuil AV Hollandia MC 1,55 1,65
2 Lara Smits SV Noordkop MC 1,50 ---
2 Anastasia ...nitchenko AV Hera MC Team 1 1,50 ---
4 Lynn van der Meij DEM MC Team 1 1,45 1,55
5 Mathilda Way AV Castricum MC 1,40 ---
5 Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC 1,40 ---
5 Simone Winder AV Trias MC Team 1 1,40 ---
5 Jackie Nederveen AV Hollandia MC 1,40 1,45
5 Cindy Smit AV Hera MC Team 2 1,40 ---
5 Veerle Vermaire AV Hera MC Team 1 1,40 ---
5 Silke de Haas DEM MC Team 1 1,40 1,40
12 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 1,30 ---
12 Damanja Reus SAV MC 1,30 ---
12 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 1,30 1,25
12 Jet Commandeur DEM MC Team 2 1,30 1,30
16 Elise van Swol AV Hylas MC 1,25 ---
17 Thaïs de Araujo AV Hylas MC 1,20 ---
18 Magdalena Juckers SAV MC 1,15 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas MD 1,40 ---
2 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 1,37 ---
3 Mia Hoebe AV Trias MD Team 2 1,35 ---
3 Sienna Smit DEM MD Team 1 1,35 ---
5 Malin Schouten AV Hera MD Team 1 1,30 1,30
5 Jamie Harderwijk AV Hera MD Team 1 1,30 1,25
5 Rianne Kooij DEM MD Team 1 1,30 ---
8 Fien Van Hove AV Trias MD Team 1 1,25 ---
8 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 1,25 1,20
8 Eva Heilig SAV MD Team 1 1,25 ---
11 Jamien Van der Kolk AV Trias MD Team 2 1,20 ---
11 Jill Hoeve AV Hollandia MD 1,20 1,20
11 Jonna Eising AV Hera MD Team 2 1,20 1,20
14 Julia van der Voort SV Noordkop MD 1,10 ---
14 Sophie Vallain SAV MD Team 2 1,10 ---
16 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 1,05 ---
16 Eveline Kappar AV Hera MD Team 2 1,05 1,15
16 Eva Praat AV NOVA MD 1,05 ---
Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 DNS ---
Femke Molenaar SAV MD Team 2 DNS ---