Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Vasco Mosselman SAV JD 3:02,68 3:05,18
2 Max Preijer SAV JD 3:16,59 3:35,00
3 Josh Garrone AV NOVA JD 3:19,61 3:14,45
4 Thijmen van der Burg AV Hera JD 3:31,21 ---
5 Eric Juckers SAV JD 3:31,25 3:25,00
6 Matteo Garrone AV NOVA JD 3:32,93 3:28,34
7 Daan Groot AV NOVA JD 3:33,79 3:45,12
8 Mike Osendarp AV Castricum JD 3:34,27 ---
9 Sam van der Aar DEM JD 3:35,50 ---
10 Olivier K... Koerkamp AV Hylas JD 3:39,43 3:42,65
11 Chris de Groot AV Hollandia JD 3:45,71 3:50,90
12 Pim Nieuwmeijer AV Trias JD Team 1 3:47,67 3:56,07
13 Cas Battem AV Hera JD 3:47,96 ---
14 Bas Appelman AV Trias JD Team 1 3:52,46 3:55,59
15 Alec Deumers AV Castricum JD 4:01,04 ---
16 Bas Kok SV Noordkop JD 4:05,16 ---
17 Jarrod Bakker AV Hollandia JD 4:16,13 4:15,22
18 Milan Dupon AV Hollandia JD 4:20,21 4:12,62
Niek Vellema DEM JD DNS ---
Julius Heine DEM JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV MD Team 1 3:12,93 3:10,00
2 Britt de Graaf DEM MD Team 1 3:24,54 3:25,00
3 Meike Rozemeijer AV Hera MD Team 1 3:28,47 3:30,00
4 Sophie Roos AV Hollandia MD 3:29,97 3:29,48
5 Ella Klumpenhouwer SAV MD Team 1 3:30,88 3:35,00
6 Marit Brand AV Hylas MD 3:39,00 3:41,84
7 Sarah van Exel AV Hylas MD 3:43,51 3:44,74
8 Susanna Juckers SAV MD Team 2 3:44,28 3:35,00
9 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:44,78 3:40,20
10 Lotte Happe AV Hera MD Team 2 3:45,65 3:52,00
11 Lois Hooiveld SAV MD Team 2 3:49,55 3:55,00
12 Malin Schouten AV Hera MD Team 1 3:49,61 3:40,23
13 Nina Folkers AV Hollandia MD 3:50,44 4:36,70
14 Tara de Greeuw AV Hollandia MD 3:53,48 3:51,18
15 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 3:57,06 4:01,55
16 Fien Van Hove AV Trias MD Team 1 3:59,88 3:45,05
17 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 4:01,48 4:19,19
18 Jamien Van der Kolk AV Trias MD Team 2 4:02,97 3:50,33
19 Julia Hagoort AV Castric...MD Team 2 4:07,79 ---
20 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 4:09,09 ---
21 Floor van Gent AV Hera MD Team 2 4:20,62 4:21,70
22 Kira Bremer AV Hera MD Team 2 4:30,09 4:23,23
23 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 4:34,00 ---
24 Azra Zarsat DEM MD Team 1 4:34,15 ---
Isa Schram DEM MD Team 1 DNS ---
Sofie Jacobs SV Noordkop MD DNF ---
Anne-Sophi... Louissen AV Trias MD Team 2 DNF 3:50,03