Uitslagen Jongens Junior A Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Sander Baas HAC `63 X 19,99 21,31 23,19 X 18,47 23,19 21,84

Uitslagen Jongens Junior B Kogelslingeren finale

# Naam ResQm
Floris Smink AC TION NM 47,63

Uitslagen Jongens Junior C Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Etienne Verwaal PAC X 32,97 X X X X 32,97 35,94
2 Olivier Nijhof PAC 13,20 17,49 21,49 17,75 23,56 X 23,56 19,06

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 36,34 37,75 34,58 34,84 35,13 X 37,75 38,21
2 Monica Kindervater V50 - Hanzesport 36,78 X 34,58 34,84 35,13 X 36,78 39,82
3 Mariska Franken V50 - AV Sprint X 29,79 X X 27,12 X 29,79 31,61
4 Ilona Zeilmaker V35 - AV Suomi 26,59 X X 23,94 25,92 25,72 26,59 30,06
5 Erna Klaren V50 - MPM 19,93 20,14 23,27 X 23,24 21,09 23,27 24,17
6 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 22,24 22,71 20,82 21,45 X X 22,71 22,74
Maaike Schetters V35 - Eindhoven NM NM
Femke Hollander V35 - AV PEC 1910 NM 46,48
Gonny Mik V50 - Groningen NM NM
José van Appeven V60 - AAV `36 NM ---
Linda van Vliet V40 - PAC --- 27,48
Freya Muller V50 - Hollandia --- 31,17
Mariët Voskamp V55 - Hanzesport --- ---
Annie van Anholt V70 - AV Attila --- 31,79

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Marije Salverda Isala `96 25,16 X X 23,59 24,55 X 25,16 28,91

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Ella Meuwissen Swift 42,20 46,39 X X 46,39 46,49
2 Nina Hol AV PEC 1910 32,75 36,55 37,37 37,67 38,17 37,85 38,17 36,62
3 Rozemarie Fokkema Groningen X X 32,71 X 33,60 32,76 33,60 35,55

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Emma Beekman AV34 21,61 X 19,16 X 20,16 X 21,61 24,18

Uitslagen Senioren mannen Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Patrick Zweekhorst Triathlon X 39,65 X 43,33 X X 43,33 42,94
2 Quinten van der Veer PAC 26,37 35,20 38,89 X 37,03 38,86 38,89 38,19
Ruben Smink AC TION NM 47,00

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelslingeren finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Sina Mai ...lthuijsen AV Unitas X 56,26 X 56,90 57,82 X 57,82 58,21
2 Emma Boeve AV PEC 1910 X 39,13 X 39,35 X X 39,35 38,82
3 Anique Westdijk AV34 20,57 21,58 22,61 X X 19,49 22,61 23,09
4 Anne Procee Altis X 18,47 21,27 X X 22,21 22,21 22,90
5 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 18,36 17,52 X 19,06 19,42 18,02 19,42 18,35
Anne Witsmeer AV34 --- DNS