Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 37,19 40,14 37,27 41,58 41,58 --- 661
2 Olivier van Benthem AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 26,49 34,27 32,97 31,77 34,27 --- 559
3 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 31,25 30,98 32,59 30,67 32,59 38,00 535
4 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 31,46 - 27,88 29,02 31,46 35,00 0
5 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 23,68 27,44 23,59 26,82 27,44 --- 0
6 Tjade Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,61 26,51 26,79 23,65 26,79 --- 0
7 Maarten Scholte Flevo Delta AV Flevo Delta JC 24,32 26,08 24,00 25,58 26,08 --- 432
8 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,75 22,15 24,47 23,35 24,47 23,00 405
9 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 21,59 24,43 - 20,81 24,43 --- 404
10 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 23,91 24,15 22,56 20,81 24,15 --- 0
11 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 14,97 16,12 17,50 16,14 17,50 --- 275
12 Harmen Nijzink AV Nijkerk AV Nijkerk JC 15,18 17,10 16,55 17,07 17,10 --- 0
13 Matthijs v... der Leij Flevo Delta AV Flevo Delta JC 16,68 16,29 14,80 15,91 16,68 --- 0
14 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 14,89 13,82 13,84 16,01 16,01 15,00 0
15 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 12,88 13,89 - 11,30 13,89 --- 197
16 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 9,76 12,96 13,13 13,15 13,15 --- 0
17 Tycho Steur de Sprinter AV de Sprinter JC 12,61 11,29 10,98 10,54 12,61 --- 167
18 Jelle Hofenk de Sprinter AV de Sprinter JC 7,36 7,17 8,13 6,57 8,13 --- 0
Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 25,66 33,03 29,17 31,79 33,03 --- 541
2 Deveny Huver AV NOP AV NOP MC 29,73 32,02 28,79 29,39 32,02 --- 526
3 Irene Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MC 27,97 26,30 28,72 26,01 28,72 --- 475
4 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC - 19,83 26,66 - 26,66 --- 442
5 Amber Schmidt AV Nijkerk AV Nijkerk MC 20,25 19,01 19,81 21,81 21,81 --- 358
6 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 19,43 20,75 15,14 20,72 20,75 --- 338
7 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,62 - - 20,19 20,62 --- 336
8 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,00 18,90 17,51 18,12 20,00 --- 0
9 Anna de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 19,81 18,94 18,64 17,83 19,81 --- 320
10 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 13,80 16,53 18,76 - 18,76 --- 0
11 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 17,65 - - - 17,65 --- 278
12 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 16,56 16,48 15,69 17,64 17,64 --- 0
13 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 10,63 10,89 13,06 17,03 17,03 --- 265
14 Nikki Kooi Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,24 15,21 15,28 13,72 15,28 --- 0
15 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 12,11 12,81 14,10 13,94 14,10 --- 0
16 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC - - 13,91 13,41 13,91 --- 197
17 Esther Moerland AV Zeewolde AV Zeewolde MC 12,53 13,07 12,24 10,89 13,07 --- 0
18 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 12,32 12,38 11,84 12,81 12,81 --- 0
Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sabine Struik SPWS EAC De Sperwers MD 20,60 19,10 - 20,23 20,60 --- 335
2 Zoë ter Burg AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 17,51 18,64 20,27 15,69 20,27 --- 329
3 Eva Middelkamp AV Athlos AV Athlos MD 17,95 - 17,76 20,20 20,20 17,98 328
4 Bente Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD 20,16 19,40 17,09 19,49 20,16 --- 327
5 Amber van Manen AV Athlos AV Athlos MD - 14,78 15,46 19,45 19,45 17,05 0
6 Sanne de Bruin Flevo Delta AV Flevo Delta MD 16,95 - 17,99 - 17,99 --- 285
7 Julia Fahner Isala `96 Isala `96 MD 16,61 - 15,85 - 16,61 --- 256
8 Resa Keizer de Sprinter AV de Sprinter MD 16,18 - - 13,18 16,18 --- 247
9 Diane Wensink De Gemzen AV De Gemzen MD 10,78 12,00 12,59 14,87 14,87 --- 0
10 Yvon Grimme AV NOP AV NOP MD 12,88 13,95 14,35 11,58 14,35 --- 207
11 Lisa Komduur SPWS EAC De Sperwers MD 10,82 10,70 11,35 14,01 14,01 --- 0
12 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 12,78 10,77 11,17 10,96 12,78 --- 0
13 Danique Vredeveld HAC `63 HAC `63 MD 9,78 - 9,38 10,98 10,98 --- 127
14 Hanna Kreeft HAC `63 HAC `63 MD 6,47 7,81 7,28 5,98 7,81 --- 0
15 Tessa van de Berg AV NOP AV NOP MD - 5,11 - 7,18 7,18 --- 0
16 Nikki Bakker de Sprinter AV de Sprinter MD 6,96 - 6,61 6,99 6,99 --- 0
Ruth Westrik Flevo Delta AV Flevo Delta MD - - - - DNS --- 0