Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 19,18 21,72 18,32 - 21,72 --- 338
2 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 17,42 20,38 19,22 17,20 20,38 --- 314
3 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 18,39 16,37 19,22 17,88 19,22 18,66 292
4 Olaf Langeslag Isala `96 Isala `96 JD - 17,81 15,49 15,82 17,81 --- 265
5 Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 11,78 - 17,16 14,68 17,16 --- 252
6 Luca Smeman SPWS EAC De Sperwers JD 16,63 16,67 16,74 - 16,74 --- 243
7 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,13 15,48 14,05 16,10 16,13 --- 231
8 Lukas Smit AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,10 - 15,85 - 16,10 --- 0
9 Luca Goedhart AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,43 12,90 10,62 14,61 14,61 13,80 199
10 Jelmer Overtoom AV NOP AV NOP JD 13,00 11,93 14,40 13,49 14,40 --- 194
11 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 12,35 - 14,25 - 14,25 --- 0
12 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,81 13,19 12,31 13,39 13,39 21,32 0
13 Yordi van Ommen De Gemzen AV De Gemzen JD 11,60 11,69 10,31 11,36 11,69 --- 131
14 Nathan van Ooijen HAC `63 HAC `63 JD 10,73 11,18 10,67 11,56 11,56 --- 128
15 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,78 6,43 6,38 6,34 6,78 6,78 0
Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
Mathijs de Winter AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Dorcas Wilbrink Flevo Delta AV Flevo Delta MC 31,86 - 29,55 26,62 31,86 --- 502
2 Suusje Berkenbosch De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 20,08 20,45 25,12 25,12 --- 397
3 Kaylin Wierda AV NOP AV NOP MC 19,73 18,77 18,71 17,68 19,73 --- 302
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk AV Nijkerk MC 16,49 17,98 17,93 19,69 19,69 --- 301
5 Anna de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 18,47 16,78 16,41 15,04 18,47 --- 278
6 Nikki Kooi Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,99 - 15,86 18,21 18,21 --- 0
7 Mirte Puttenstein De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 15,22 - 17,11 18,10 18,10 --- 271
8 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MC Team 2 17,64 16,70 15,21 - 17,64 --- 262
9 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC 16,07 - 15,22 17,34 17,34 --- 256
10 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 17,22 15,54 16,71 - 17,22 --- 253
11 Maaike Visscher de Sprinter AV de Sprinter MC 10,36 14,17 15,35 17,17 17,17 --- 252
12 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 14,05 15,72 - 14,81 15,72 --- 0
13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 13,12 13,21 - 15,54 15,54 --- 0
14 Maxime van Mourik AV Athlos AV Athlos MC Team 1 - 15,39 - 12,92 15,39 --- 0
15 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 11,61 12,21 14,19 13,22 14,19 --- 0
16 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 12,82 12,62 13,60 - 13,60 --- 176
17 D\'Seania Holaman SPWS EAC De Sperwers MC - 11,99 12,60 13,47 13,47 --- 0
18 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 12,01 12,70 - - 12,70 --- 0
19 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 9,87 8,50 9,00 11,60 11,60 --- 129