Uitslagen Jongens Junior C 800 meter

# Naam Team ResReactieOBPTeam punten
1 Bram Nusmeier AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:15,41 2:16,50 715
2 Jaap Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:18,17 2,7632:14,00 683
3 Senna Kampinga AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:23,28 7,8752:20,00 627
4 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 2:25,02 2:35,00 609
5 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:26,95 11,5402:17,50 589
6 Isas Prinsen AV NOP AV NOP JC 2:32,26 7,2372:32,44 538
7 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:33,21 8,1942:30,00 529
8 Thijmen Middelkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:33,53 18,1212:24,00 0
9 Koen Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 2 2:41,92 16,9052:30,50 453
10 Tom ter Haar AV NOP AV NOP JC 2:44,15 19,1342:42,39 435
11 Joren Verheye Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:48,60 23,5802:35,00 400
12 Maarten Sijbrandy Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:52,84 2:45,00 0
13 Jos Lozeman AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:57,04 4,2063:00,00 338
14 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:58,22 5,3893:03,00 330
15 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 3:11,51 18,6753:01,98 246
16 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 3:11,55 18,7133:08,15 246
17 Siebe Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3:15,64 3:17,00 0
Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC DNS 2:20,00 0

Uitslagen Meisjes Junior C 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 2:26,00 2:29,00 599
2 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 2:28,00 2:30,00 579
3 Luena Spijkerboer De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 2:35,00 2:31,39 512
4 Indy Broersma AV Athlos AV Athlos MC Team 1 2:36,00 2:30,00 503
5 Esmee Vis De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 2:37,00 2:33,41 495
6 Evelien Vos de Sprinter AV de Sprinter MC 2:41,00 2:42,07 460
7 Anniek Draaistra AV NOP AV NOP MC 2:42,00 2:34,31 452
8 Lynn Bunnik AV Athlos AV Athlos MC Team 2 2:43,00 2:38,00 444
8 Eline ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 2:43,00 2:42,75 444
10 Rixt Hofenk de Sprinter AV de Sprinter MC 2:48,00 2:45,65 404
11 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 2:50,00 2:49,23 389
11 Indy Faassen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 2:50,00 2:40,00 389
13 Fleur Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 2:57,00 --- 339
14 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 2:59,00 --- 0
15 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 3:00,00 2:44,00 0
16 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 3:01,00 --- 0
17 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC 3:09,00 --- 261
18 Silke Stam AV NOP AV NOP MC 3:14,00 --- 232
19 Floor Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde MC 3:17,00 3:12,51 215
20 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3:31,00 --- 142
Lisa Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta MC DNS 2:51,00 0
Ilse Engberts SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0