Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 5,98 +0.3 m/s---
2 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 5,17 -1.1 m/s---
3 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 4,87 +0.1 m/s---
4 Daan Moelands DJA JC 4,78 -0.7 m/s---
5 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 4,68 -1.7 m/s---
6 Niels Mouws ARV Achilles JC 4,64 +0.2 m/s---
7 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 4,61 +0.1 m/s---
8 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 4,58 -0.9 m/s---
9 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 4,44 -0.2 m/s---
10 Jude Khalil THOR JC Team 2 4,19 -0.1 m/s---
11 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 4,18 +0.2 m/s---
12 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 4,17 -0.8 m/s---
13 Roy van den Broek ARV Achilles JC 4,12 -1.3 m/s---
14 Marc van den Boom THOR JC Team 1 3,84 -2.2 m/s---
15 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 3,43 -1.9 m/s---
16 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3,41 -1.2 m/s---
Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 5,06 +0.3 m/s---
2 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 4,20 +1.7 m/s---
3 Tim Withagen Spado JD Team 1 3,89 +0.1 m/s---
4 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3,88 +0.8 m/s---
5 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 3,85 -1.4 m/s---
6 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 3,78 -1.0 m/s---
6 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 3,78 -3.1 m/s---
8 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3,77 -0.9 m/s---
9 Louis van Oorschot DJA JD 3,70 -0.7 m/s---
10 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 3,45 -2.4 m/s---
11 Enrico Rockx ARV Achilles JD 3,21 -1.3 m/s---
12 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 3,18 -1.6 m/s---
13 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 3,14 -1.3 m/s---
14 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 3,08 -0.8 m/s---
15 Luuk Paulussen THOR JD Team 2 3,04 -1.8 m/s---
16 Alex Franssen THOR JD Team 1 3,03 -0.7 m/s---
17 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 2,24 +0.3 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eva van Mook THOR MC 4,91 4,80
2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 4,81 ---
3 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 4,70 ---
4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 4,65 ---
5 Kaylee Damen ARV Achilles MC 4,46 ---
6 Tess van Ostaijen DJA MC 4,22 ---
7 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 4,01 ---
8 Cindy Jansen Spado MC Team 1 3,89 ---
9 Indy Vermeiren DJA MC 3,83 ---
10 Anne Kieneker ARV Achilles MC 3,76 ---
11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3,74 ---
12 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3,51 ---
13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 3,48 ---
14 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 3,00 ---
15 Pien Ardon AV Groene Ster MC 2,70 ---
Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 4,32 +0.3 m/s---
2 Selena Jansen Spado MD Team 1 4,24 +0.4 m/s---
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 4,00 -0.8 m/s---
3 Lore Goetschalckx DJA MD 4,00 +0.8 m/s---
5 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3,93 -0.4 m/s---
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3,91 -1.5 m/s---
6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3,91 -0.9 m/s---
8 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 3,77 -0.5 m/s---
9 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 3,76 -0.6 m/s---
10 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 3,75 +0.8 m/s---
11 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 3,69 +1.1 m/s---
12 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3,48 -1.3 m/s---
13 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 3,42 +0.1 m/s---
13 Noa Casparie THOR MD Team 1 3,42 -0.3 m/s---
15 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 3,34 -1.1 m/s---
16 Luna Francois AV Groene Ster MD 3,33 +1.3 m/s---
17 Joni Braspenning DJA MD 3,26 +0.1 m/s---
18 Solane Schepers Spado MD Team 2 3,19 -0.5 m/s---
19 Loïs Konings THOR MD Team 1 3,16 -1.3 m/s---
20 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 3,13 -0.5 m/s---
21 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 2,60 +0.6 m/s---
22 Yfke van Manen THOR MD Team 2 1,88 -0.6 m/s---