Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Pim Nuijten Spado JC Team 1 40,29 ---
2 Roy van den Broek ARV Achilles JC 29,99 ---
3 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 27,48 ---
4 Finn Hillemans DJA JC 26,98 ---
5 Cas van Wesel THOR JC Team 1 23,97 ---
6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 23,59 ---
7 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 22,87 ---
8 Tim van Iersel THOR JC Team 2 18,40 ---
9 Jude Khalil THOR JC Team 2 17,85 ---
10 Niels Mouws ARV Achilles JC 17,69 ---
11 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 17,65 ---
12 Sven Oele AV `56 JC Team 2 14,50 ---
13 Jelle Francois AV Groene Ster JC 12,24 ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 22,93 ---
2 Jim Putter DJA JD 22,27 ---
3 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 21,57 ---
4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 21,38 ---
5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 20,83 19,59
6 Jamie van Steen THOR JD Team 1 20,47 ---
7 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 19,35 ---
8 Aiden Dictus DJA JD 18,79 ---
9 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 15,43 ---
10 Max Pelle Spado JD Team 2 14,17 ---
11 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 14,06 ---
12 Rody Dees AV `56 JD Team 1 11,74 ---
13 Rein Becht AV Groene Ster JD 11,35 ---
14 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,03 ---
15 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 10,96 ---
16 David Hultermans ARV Achilles JD 9,40 ---
Cas van Arendonk ARV Achilles JD NM ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Tinka Fokke Spado MD Team 1 27,61 ---
2 Jorie van der Laan Spado MD Team 1 18,46 ---
3 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 15,75 ---
4 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 15,45 ---
5 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 15,03 ---
6 Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 14,19 ---
7 Juul Ardon AV Groene Ster MD 13,44 ---
8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,43 ---
9 Lore Goetschalckx DJA MD 13,29 ---
10 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 13,07 ---
11 Solane Schepers Spado MD Team 2 12,22 ---
12 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 10,54 ---
13 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 10,28 ---
14 Esmee Boeren THOR MD Team 1 8,52 ---
15 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 8,06 ---