Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robin Bouwhuizen RK HAV AV Schelde...RK HAV JD 7,78 --- 409
2 Sem Euser DNMC Dynamica ADSV JD 7,72 --- 406
3 Louis van Oorschot DJA DJA JD 7,21 --- 378
4 Quinten Vermaas Groene Ster AV Groene Ster JD 7,08 --- 370
5 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 1 6,79 6,14 353
6 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 6,73 --- 350
7 Aiden Dictus DJA DJA JD 6,38 --- 0
8 Dani Goorden THOR THOR JD Team 2 6,31 --- 325
9 Sam Jansen ACHL ARV Achilles JD 6,14 --- 315
10 Thijs Nagtzaam THOR THOR JD Team 1 6,09 --- 312
11 Sandro Amantia ACHL ARV Achilles JD 6,02 --- 0
12 Dries-Peder Janse Spado Spado JD Team 1 5,01 --- 0
13 Max Pelle Spado Spado JD Team 2 4,97 --- 0
14 Guus Jasperse AV `56 AV `56 JD Team 1 4,90 --- 234
15 Joaquim Knipsadeler AV `56 AV `56 JD Team 1 4,84 --- 0
16 Rein Becht Groene Ster AV Groene Ster JD 4,83 --- 0
17 Alex Franssen THOR THOR JD Team 1 4,45 --- 0
18 Yannick Gorissen THOR THOR JD Team 2 3,25 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 12,96 --- 655
2 Suzanne Verschuren SCSP AV Schelde...RK HAV MC 9,23 --- 485
3 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MC Team 1 8,82 --- 464
4 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MC Team 1 8,67 --- 0
5 Fleur Verwijmeren ACHL ARV Achilles MC 7,87 --- 414
6 Nicole Banka SV Diomedon SV Diomedon MC 7,75 --- 408
7 Indy Vermeiren DJA DJA MC 7,50 --- 394
8 Georgette Thilleman RK HAV AV Schelde...RK HAV MC 7,41 --- 0
9 Marthe van Loon Groene Ster AV Groene Ster MC 7,20 --- 377
10 Fleur Verheijen ACHL ARV Achilles MC 7,04 --- 0
11 Noortje Lambregts THOR THOR MC 7,02 --- 367
12 Rikke Knobel THOR THOR MC 6,81 --- 0
13 Milou van Meel Groene Ster AV Groene Ster MC 5,98 --- 0
14 Vera Hultermans Spado Spado MC Team 2 5,72 --- 288
15 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 5,35 --- 0
16 Daphne Stok Spado Spado MC Team 2 4,55 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Georgina Blaine Spado Spado MD Team 1 9,44 --- 495
2 Floor Verkaart Spado Spado MD Team 1 8,73 --- 0
3 Demi Peeters SCSP AV Schelde...RK HAV MD 7,72 --- 406
4 Chloë Zerbib DNMC Dynamica ADSV MD 7,71 --- 405
5 Joni Braspenning DJA DJA MD 7,49 --- 393
6 Jasmijn Hage Delta Sport Delta Spor...MD Team 2 7,44 --- 390
7 Anouk Taks ACHL ARV Achilles MD 7,28 --- 382
8 Chiara Schuller THOR THOR MD Team 1 7,26 --- 380
9 Juul Ardon Groene Ster AV Groene Ster MD 6,96 --- 363
10 Sanne van Oorschot DJA DJA MD 6,87 --- 0
11 Lindsey Thilleman RK HAV AV Schelde...RK HAV MD 6,72 --- 0
12 Mila Prinsen ACHL ARV Achilles MD 6,67 --- 0
13 Marit Simonse AV `56 AV `56 MD Team 2 6,44 --- 333
14 Janita Koeman AV `56 AV `56 MD Team 1 6,24 --- 321
15 Karlijn Steenhart AV `56 AV `56 MD Team 1 6,11 --- 0
16 Manu Krüseman Delta Sport Delta Spor...MD Team 1 5,88 --- 299
17 Yfke van Manen THOR THOR MD Team 2 5,37 --- 266
18 Fleur van Gaans THOR THOR MD Team 1 5,11 --- 0
19 Veerle Bruijnes AV `56 AV `56 MD Team 2 4,90 --- 0