Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 ---
2 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 1,60 ---
2 Mink Tebbens THOR JC Team 1 1,60 ---
4 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 1,50 ---
4 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 1,50 ---
6 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 1,45 ---
6 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 1,45 ---
6 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 1,45 ---
9 David de Vos SV Diomedon JC 1,40 ---
9 Joost Simons SV Diomedon JC 1,40 ---
9 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 1,40 ---
12 Dani Meertens Spado JC Team 1 1,25 ---
Tim Klein DJA JC NM ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Geert Kanters AV Groene Ster JD 1,40 ---
1 Jim Putter DJA JD 1,40 ---
3 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 1,35 ---
4 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 1,30 ---
4 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,30 ---
6 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 ---
6 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 1,25 ---
6 Joy Gerrits THOR JD Team 1 1,25 ---
9 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 1,20 ---
9 Jamie van Steen THOR JD Team 1 1,20 ---
11 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 1,15 ---
11 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 1,15 ---
11 Rein Becht AV Groene Ster JD 1,15 ---
Enrico Rockx ARV Achilles JD NM ---
Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 NM ---
Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kaylee Damen ARV Achilles MC 1,35 ---
1 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 1,35 ---
1 Cindy Jansen Spado MC Team 1 1,35 ---
1 Esmee de Baat Spado MC Team 2 1,35 ---
1 Nicole Banka SV Diomedon MC 1,35 ---
1 Fenna van Amen THOR MC 1,35 ---
7 Yara Burg AV `56 MC Team 1 1,30 ---
7 Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 1,30 ---
7 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 1,30 ---
10 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 1,25 ---
10 Enna van den Boom Spado MC Team 2 1,25 ---
10 Noortje Lambregts THOR MC 1,25 ---
13 Laura Plug AV Groene Ster MC 1,20 ---
13 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 1,20 ---
Benedicte Kimwanga DJA MC NM ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 ---
1 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 ---
1 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 ---
1 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 1,30 ---
1 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 1,30 ---
6 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,25 ---
6 Stara Carmelia Spado MD Team 1 1,25 ---
6 Chiara Schuller THOR MD Team 1 1,25 ---
9 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 1,15 ---
9 Sanne van Oorschot DJA MD 1,15 ---
9 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,15 ---
9 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 1,15 ---
13 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 1,10 ---
14 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 1,00 ---
14 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 1,00 ---
Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 NM ---