Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stan Reedijk AAV `36 JC Team 1 39,66 34,18 635
2 Daniël van der Poel AV Phoenix JC 37,17 --- 601
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 34,28 --- 560
4 Olle De Laat U-Track JC Team 1 27,68 --- 458
5 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 1 26,99 27,66 0
6 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 22,76 --- 375
7 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 22,35 --- 368
8 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JC 22,08 --- 363
9 Mees Borghuis AV Phoenix JC 19,99 --- 0
10 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 18,09 --- 0
11 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 17,69 --- 279
12 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 16,53 --- 255
13 Jelmer de Leeuw AAV `36 JC Team 2 14,20 --- 204
14 Malte Köster AAV `36 JC Team 2 13,34 14,45 0
15 Allard de Laat AV Gouda JC 12,30 --- 0
16 Luuk van Dijk U-Track JC Team 2 10,56 --- 116
Benaiah Bergwijn AV Atverni JC DNS --- 0
Yannick Faerber U-Track JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 31,63 --- 520
2 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 23,95 --- 396
3 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 22,84 --- 376
4 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 22,67 --- 373
5 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 21,63 --- 0
6 Robin Vuik AV Statina MC 19,52 --- 315
7 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 19,33 --- 0
8 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,22 --- 269
9 Zoë Hoogveld U-Track MC 15,74 --- 238
10 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 14,70 --- 0
11 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,63 --- 214
12 Fenne van Everdingen U-Track MC 9,10 --- 0
13 Arwen Visser AV Phoenix MC 8,71 --- 65

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 27,39 --- 454
2 Renske de Wilde AV Gouda MD 27,16 28,34 450
3 Lieke van Tol AAV `36 MD Team 2 21,58 --- 354
4 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 19,87 --- 0
5 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 19,58 --- 316
6 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 17,29 --- 271
7 Kyra van Klink AAV `36 MD Team 3 16,50 --- 254
8 Vera van Summeren OSM `75 MD 16,08 --- 245
9 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 15,10 --- 0
10 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 14,54 --- 212
11 Soukaina Chaoui AV Gouda MD 14,02 --- 0
12 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 2 13,33 --- 184
13 Puck Vos AAV `36 MD Team 3 13,05 --- 0
14 Vera Pot AV Phoenix MD Team 1 12,76 --- 0
15 Suus van Nieuwkerk AV Atverni MD 11,77 --- 147
16 Caro Wubbolts U-Track MD Team 2 11,64 --- 143
17 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 11,57 --- 142
18 Bente Eenhoorn U-Track MD Team 3 10,91 --- 125
19 Madelin Bekker Hellas Utr...MD Team 2 10,49 --- 0
20 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 9,35 --- 0
21 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 9,27 --- 0
22 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,25 --- 80
23 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 8,09 --- 0
24 Alma Voorwinde U-Track MD Team 2 7,07 --- 0
25 Emilie Spriensma U-Track MD Team 3 5,76 --- 0
IIIyria Rosbergen OSM `75 MD DNS --- 0
Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 DNS --- 0