Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jurre van Oosten AV Gouda JC 11,75 11,31 603
2 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 10,33 --- 538
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 8,90 --- 0
4 Daniël van der Poel AV Phoenix JC 8,70 --- 458
5 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 8,60 8,62 453
6 Olle De Laat U-Track JC Team 1 8,26 --- 435
7 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 7,65 --- 402
8 Henrik Drost AAV `36 JC Team 1 6,91 --- 0
9 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 6,90 --- 360
10 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 6,59 --- 342
11 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 1 6,54 --- 0
12 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 6,02 --- 0
13 Luuk van Dijk U-Track JC Team 2 5,13 --- 250
Naoa Yeo AV Atverni JC DNS --- 0
Damian Stamper U-Track JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 9,64 --- 505
2 Joep van Ede U-Track JD Team 2 8,43 --- 444
3 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 7,89 --- 415
4 Karsten van Beelen U-Track JD Team 2 7,66 --- 0
5 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 7,39 --- 388
6 Lars Post AAV `36 JD Team 1 7,35 6,31 385
7 Jaouad Boussakout AV Phoenix JD Team 1 7,07 --- 370
8 Nelson Moude Foko Hellas Utr...JD Team 1 6,95 --- 0
9 Luuk de Haan AV Gouda JD 6,53 7,14 338
10 Nathan le Comte Hellas Utr...JD Team 2 6,30 --- 324
11 Linus van Arkel AAV `36 JD Team 2 6,29 --- 324
12 Hugo Kiers U-Track JD Team 1 6,21 --- 0
13 Noah Groe...n 't Wout AV Clytoneus JD 6,17 --- 316
14 David Tamminga AV Gouda JD 6,14 5,68 0
15 Koen van Summeren OSM `75 JD 6,07 --- 310
16 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 5,75 --- 0
17 Chico Hoogervorst AAV `36 JD Team 2 5,43 5,98 0
18 Daniël B...ndermaker Hellas Utr...JD Team 2 5,32 --- 0
19 Quinten va...Hoevelaak AAV `36 JD Team 1 5,20 --- 0
20 Ruben Laziev AV Atverni JD 5,14 --- 251
21 Furkan Oz Hellas Utr...JD Team 3 4,90 --- 234
22 Max Tesser AV Clytoneus JD 4,87 --- 0
23 Jim Schinkel Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,16 --- 0
24 Chris Heugens U-Track JD Team 3 3,62 --- 140
25 Luuk Lodewijk OSM `75 JD 3,58 --- 0
Siem Smidt AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0
Niklas Sanders AV Atverni JD DNS --- 0
Sasha Bosch Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 9,59 --- 503
2 Anna Versteden AV Phoenix MC 9,02 --- 474
3 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 9,02 --- 0
4 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 8,12 --- 427
5 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 8,03 --- 423
6 Rosalie Konings U-Track MC 7,69 7,78 404
7 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 1 7,54 --- 396
8 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 7,52 --- 395
9 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 7,00 --- 366
10 Marit Slingerland AV Gouda MC 6,98 --- 364
11 Oliwia Warchol AAV `36 MC Team 1 6,69 --- 0
12 Sanne Langedijk U-Track MC 6,51 --- 0
13 Merel Franssen AV Statina MC 6,31 --- 325
14 Liv van Rinsum AV Gouda MC 6,13 --- 0
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 5,56 --- 0
16 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 5,05 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tessa Evelein Hellas Utr...MD Team 1 8,63 --- 454
2 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 8,42 --- 443
2 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 8,42 --- 443
4 Lieke van Tol AAV `36 MD Team 2 8,35 --- 440
5 Soukaina Chaoui AV Gouda MD 8,34 8,11 439
6 Nina van Zanten U-Track MD Team 2 8,32 --- 438
7 La-Keisha Planto AAV `36 MD Team 1 8,31 --- 0
8 Suus van Nieuwkerk AV Atverni MD 8,28 --- 436
9 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 7,63 --- 0
10 Vera van Summeren OSM `75 MD 7,61 --- 400
11 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 7,56 --- 397
12 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 7,51 --- 0
13 Kyra van Klink AAV `36 MD Team 3 7,04 --- 368
14 Fiep Janssen U-Track MD Team 1 6,75 --- 0
15 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 6,73 --- 350
16 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 1 6,65 --- 0
17 Daisy van Rijn AAV `36 MD Team 3 6,63 --- 0
18 Suus van Riet AV Atverni MD 6,26 --- 0
19 Linde de Haas U-Track MD Team 3 6,03 --- 308
20 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 5,96 --- 303
21 Alma Voorwinde U-Track MD Team 2 5,67 --- 0
22 Sanna Denayere Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,44 --- 270
23 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,27 --- 0
24 Hieran Hailezgh OSM `75 MD 5,19 --- 0
25 Vera Pierik U-Track MD Team 3 4,43 --- 0