Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 1,65 --- 741
2 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JC Team 1 1,60 1,42 702
2 Wessel van...aardingen AV Gouda JC 1,60 1,65 702
4 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 1,50 --- 623
5 Stan Reedijk AAV `36 JC Team 1 1,50 1,45 0
5 Allard de Laat AV Gouda JC 1,50 --- 0
7 Max Innikel U-Track JC Team 1 1,45 --- 582
8 Luc Nederpel AV Atverni JC 1,40 --- 541
9 Yannick Faerber U-Track JC Team 1 1,40 --- 0
10 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 1,35 --- 499
10 Tibor Jaasma U-Track JC Team 2 1,35 --- 499
12 Dat de Kiefte AV Phoenix JC 1,30 --- 0
13 Jelmer de Leeuw AAV `36 JC Team 2 1,25 1,12 426
Benaiah Bergwijn AV Atverni JC DNS --- 0
Sven Keler AV Clytoneus JC DNS 1,40 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joel Wondel AV Clytoneus JD 1,50 1,45 623
2 Tim van Tilburg AV Gouda JD 1,45 1,40 582
3 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 0
4 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 499
4 Bruno Stoon U-Track JD Team 2 1,35 --- 499
6 Rico Osnabrugge AV Phoenix JD Team 1 1,30 --- 462
6 Lars Post AAV `36 JD Team 1 1,30 1,36 462
6 Jonah Pronk AV Atverni JD 1,30 --- 462
6 Sape van der Woude Hellas Utr...JD Team 2 1,30 --- 462
6 Levi Widodo OSM `75 JD 1,30 --- 462
6 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 1,30 --- 462
12 Max Tesser AV Clytoneus JD 1,25 --- 0
12 Luuk de Haan AV Gouda JD 1,25 1,25 0
14 Levi Relyveld AV Atverni JD 1,20 --- 0
15 Milad Ahm...ian Yazdi Hellas Utr...JD Team 3 1,20 --- 389
15 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,20 --- 389
17 Pieter Stoof OSM `75 JD 1,20 --- 0
17 Vincent Pool U-Track JD Team 1 1,20 --- 0
19 Ruben Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 1,15 --- 352
19 Pepijn den Boer AAV `36 JD Team 2 1,15 1,25 352
21 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 1,15 --- 0
22 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 1,10 1,20 0
23 Mees Groenendijk U-Track JD Team 3 1,05 --- 279
24 Quinten van den Berg U-Track JD Team 3 1,00 --- 0
Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 DNS --- 0
Nathan van der Hoorn AAV `36 JD Team 1 DNS 1,40 0
Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suzanne Moons AV Gouda MC 1,55 1,50 663
2 Evi Spronk U-Track MC 1,50 1,50 623
3 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 1,40 --- 541
3 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
5 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 1,40 1,45 0
6 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 1,40 1,40 541
7 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 0
8 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 541
9 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 1,35 --- 499
10 Marit Slingerland AV Gouda MC 1,35 1,35 0
11 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 1,30 --- 0
12 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 1,30 --- 462
13 Camille Morren AV Phoenix MC 1,25 --- 426
13 Danjela Lockhorst AV Statina MC 1,25 --- 426
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 1,25 --- 0
16 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 1,10 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 1,50 --- 623
2 Gaby Zagema AV Phoenix MD Team 1 1,35 --- 499
2 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 1,35 --- 499
2 Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 1,35 --- 499
5 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 1,30 --- 0
6 Linn de Hoog U-Track MD Team 2 1,30 --- 462
7 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 1 1,25 --- 0
7 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 1,25 --- 0
9 Fiep Janssen U-Track MD Team 1 1,25 --- 426
9 Shamilla Martina AV Gouda MD 1,25 1,20 426
11 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 1,15 --- 0
12 Roos Kuijpers AV Phoenix MD Team 2 1,15 --- 352
12 Ruth Kuipers AAV `36 MD Team 3 1,15 --- 352
12 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,15 --- 352
12 Hieran Hailezgh OSM `75 MD 1,15 --- 352
16 Fay Innikel U-Track MD Team 1 1,15 --- 0
16 Indy Stor AV Gouda MD 1,15 1,20 0
18 Maartje Oortwijn AV Atverni MD 1,10 --- 316
18 Berit van Everdingen U-Track MD Team 3 1,10 --- 316
20 Emilie Spriensma U-Track MD Team 3 1,10 --- 0
21 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,05 --- 0
22 Sasmita Sapkota U-Track MD Team 2 1,00 --- 0
Vera van Summeren OSM `75 MD DNS --- 0