Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bart Blokdijk AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:14,04 --- 588
2 Luca Zuniga Gamboa AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:17,93 --- 560
3 Ryan Eelman AV Haarlem AV Haarlem JD 3:23,68 --- 521
4 Manolo Scheers AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:25,82 --- 506
5 Bram Verdegaal AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:26,93 --- 0
6 Tijmen van Tuyll KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:28,42 --- 490
7 Kees de Waal AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3:30,21 --- 478
8 Robin den Engelse AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:36,83 --- 438
9 Lars Weeber AV Suomi AV Suomi JD Team 1 3:38,43 --- 429
10 Lucca van Opdorp AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:41,47 --- 0
11 Jesper te Riele KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:43,02 --- 403
12 Koen Kaijen AKU AKU JD Team 1 3:44,74 3:30,00 393
13 Iver van Strijen AKU AKU JD Team 1 3:45,88 3:40,00 387
14 Jort Schoo HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:46,81 --- 382
15 Sepp Mooren HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:46,91 3:40,29 381
16 Tom Knapen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:49,53 --- 367
17 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD 3:50,62 --- 362
18 Jorre Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:54,75 --- 341
19 Pelle van Houten AV Atos AV Atos JD 3:55,01 --- 339
20 Peter Idema AKU AKU JD Team 2 3:55,38 --- 337
21 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD Team 2 4:10,97 --- 264
22 Tom van Susteren HLLM AV Haarlemmermeer JD 4:17,07 --- 0
23 Ryan Dent KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 4:21,08 --- 0
24 Lars Wiedijk AKU AKU JD Team 2 4:33,31 --- 174
Thomas van Riessen AV Suomi AV Suomi JD Team 2 DNS --- 0
Gijs Nolen AV 1923 AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Pam de Kruif AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:15,83 --- 575
2 Myrthe Jansen HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:19,56 3:23,78 549
3 Nehissa Hendriks AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:24,19 --- 517
4 Roos Stroet HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:25,10 3:39,46 511
5 Alina Vallentgoed HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:30,28 3:36,63 0
6 Floor Nelissen AV Suomi AV Suomi MD Team 1 3:30,84 --- 474
7 Kaitlyn Groot AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:34,40 --- 0
8 Juna van der Waal AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3:35,53 --- 446
9 Mette Smithuis AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 3:39,59 --- 422
10 Lexie Romme AKU AKU MD 3:41,37 3:40,00 412
11 Jet de Jong AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3:42,50 --- 406
12 Claudia Rimedia AV Atos AV Atos MD 3:47,18 --- 380
13 Mei-Li Schreuder AV Haarlem AV Haarlem MD 3:50,26 --- 364
14 Nikita Bons AV Atos AV Atos MD 3:50,47 --- 363
15 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 1 3:51,14 --- 359
16 Rosa Klinkspoor AV Haarlem AV Haarlem MD 3:55,34 --- 338
17 Lotte Kes AKU AKU MD 3:57,66 3:50,00 326
18 Floortje Jansen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3:58,50 --- 322
19 Tirza Rustenhoven AV 1923 AV 1923 MD Team 4 3:59,38 --- 318
20 Yke Kalis AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3:59,49 --- 317
21 Fanny Weisz AV Haarlem AV Haarlem MD 4:03,95 --- 0
22 Malin Wattel AV 1923 AV 1923 MD Team 3 4:13,59 --- 253
23 Vera Annam... Polkamp AV 1923 AV 1923 MD Team 4 4:30,62 --- 184
Lara De Groot AV 1923 AV 1923 MD Team 4 DNS --- 0