Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 4,70 +2.1 m/s4,41 560
2 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 4,09 +0.7 m/s--- 436
3 Marne van der Kooi AV Impala JD 4,07 +0.8 m/s--- 432
4 Tim Hermans Groningen ...JD Team 1 3,93 +0.0 m/s--- 404
5 Max Kroon AV Heerenveen JD 3,90 +2.7 m/s--- 398
6 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 0
7 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 3,81 -0.9 m/s--- 380
8 Gosse Nijkamp Groningen ...JD Team 3 3,31 +0.0 m/s--- 280
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3,13 +1.3 m/s--- 244
10 Hidde de Jong AV Aquilo JD 3,07 +0.2 m/s--- 232
11 Ties Kramer AV Heerenveen JD 3,00 +1.2 m/s--- 0
12 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 2,99 +0.0 m/s--- 216
13 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 2,90 +0.5 m/s--- 0
Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Brecht van der Vliet Groningen ...MC Team 1 5,17 +0.2 m/s--- 654
2 Tiba Miran Groningen ...MC Team 1 4,89 +0.0 m/s--- 0
3 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 4,79 +1.8 m/s--- 578
4 Olivia Carli AAC `61 MC Team 1 4,41 +2.0 m/s--- 500
5 Kim Otten AV Heerenveen MC 4,40 +0.4 m/s--- 498
6 Inge-Esmee Drent AV Jahn II MC 4,37 +0.0 m/s--- 492
7 Karin Vlasblom AV Impala MC 4,25 +0.0 m/s--- 468
8 Ella Flapper Groningen ...MC Team 2 4,20 +1.6 m/s--- 458
9 Samarijn Pluijmert AAC `61 MC Team 1 4,13 +1.7 m/s--- 0
10 Elisa Hoven AAC `61 MC Team 2 3,95 +0.9 m/s--- 408
11 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 3,68 +0.0 m/s--- 0
12 Sanne Lahuis AAC `61 MC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 0
13 Yvette Feikens AV Aquilo MC 3,44 +0.0 m/s--- 306
14 Amarins Loonstra AV Impala MC 3,30 +0.3 m/s--- 0
15 Nienke Steenbergen Groningen ...MC Team 2 3,16 +0.0 m/s--- 0
16 Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 2,97 +0.5 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Elisabeth de Haan AV Heerenveen MD 4,88 +0.0 m/s--- 597
2 Nynke Rijpma AV Horror Sneek MD 4,66 +1.7 m/s--- 552
3 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 4,53 +1.1 m/s--- 525
4 Bernice Frank AV Lionitas MD 4,43 +1.4 m/s4,20 504
5 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 4,39 +3.1 m/s--- 496
6 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 4,39 -0.1 m/s--- 0
7 Tessa de Roos AV Lionitas MD 4,36 +1.8 m/s--- 0
8 Amy Zondervan AAC `61 MD Team 1 3,86 +1.2 m/s--- 0
9 Anouk van Wijk AV Impala MD 3,74 +0.0 m/s--- 366
10 Aurelia Broersma AV Impala MD 3,71 +1.7 m/s--- 0
11 Norah Keijzer AV Heerenveen MD 3,58 +0.0 m/s--- 0
12 Eline Geertsema AV Aquilo MD 3,58 +0.0 m/s--- 334
13 Lotte Woltman Groningen ...MD Team 2 3,52 +1.2 m/s--- 322
14 Michelle Timmer AAC `61 MD Team 2 3,49 +0.9 m/s--- 316
15 Kyra van Rooijen AV Start `78 MD 3,39 +1.5 m/s--- 296
15 Lisanna Mustafa Groningen ...MD Team 3 3,39 +0.7 m/s--- 296
17 Birgit Havenga Groningen ...MD Team 2 3,35 +0.8 m/s--- 0
18 Annet Jansen AV Jahn II MD 3,33 +0.0 m/s--- 284
19 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 3,26 +0.4 m/s--- 0
19 Sophie Holwerda AV Jahn II MD 3,26 +0.5 m/s--- 0
21 Senne Melinga AV Aquilo MD 3,24 +1.5 m/s--- 0
22 Lisa Bosscha AV Start `78 MD 3,19 +0.4 m/s--- 0
23 Amélie de Vries Groningen ...MD Team 3 2,27 +0.0 m/s--- 0