Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djalil Pater Groningen ...letiek JC 1,65 1,65 741
2 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek JC 1,60 --- 702
2 Albert van der Woude AV Impala JC 1,60 --- 702
4 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 1,50 --- 623
4 Luuk Knossen AV Aquilo JC 1,50 --- 623
4 Stijn Wilting AV Jahn II JC 1,50 --- 623
7 Ziggy Veldman AV Heerenveen JC 1,40 --- 0
7 David Pronk AV Aquilo JC 1,40 --- 0
9 Gernant Jans AAC `61 JC 1,40 --- 541
10 Rick Jongsma AV Impala JC 1,40 --- 0
11 Chris van der Walle AV Start `78 JC 1,35 --- 499
Halldor Hogerhuis AV Horror Sneek JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 1,60 1,55 702
2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 1,55 --- 663
3 Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 1,45 --- 582
4 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 1,40 --- 541
5 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 0
5 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 1,40 --- 0
7 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 1,35 --- 499
7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 1,35 --- 499
9 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 1,30 --- 462
10 Mart Groenboom Groningen ...JD Team 2 1,25 --- 426
10 Kasper van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 1,25 --- 426
12 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 1,20 --- 389
13 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 1,20 --- 0
14 Lueke Renkema AV Impala JD 1,15 --- 352
15 Nick Seerden AV Lionitas JD 1,15 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ilse Prins AAC `61 MC Team 1 1,50 --- 623
1 Noortje Knoll Groningen ...MC Team 1 1,50 --- 623
3 Carlijn Loer AV Aquilo MC 1,45 --- 582
4 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MC Team 1 1,40 --- 541
5 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 1,35 --- 0
5 Eva Martens Groningen ...MC Team 1 1,35 --- 0
7 Veerle Giezen Groningen ...MC Team 2 1,35 --- 499
8 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 1,30 --- 462
9 Hayat Askar AV Heerenveen MC 1,30 --- 0
10 Fleur de Vries AV Impala MC 1,20 --- 389
11 Ellis van Leeuwen Groningen ...MC Team 2 1,20 --- 0
12 Julia Rinsma AV Impala MC 1,10 --- 0
Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yara de Boer AV Lionitas MD 1,55 1,55 663
1 Julia Dokter Groningen ...MD Team 1 1,55 --- 663
3 Tessa de Roos AV Lionitas MD 1,50 --- 0
4 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 1,40 --- 541
5 Annyk Kooistra AV Impala MD 1,35 --- 499
6 Kyla Koops AV Heerenveen MD 1,30 --- 462
6 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 1,30 --- 462
6 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 1,30 --- 462
9 Anke Hoekstra AV Impala MD 1,25 --- 0
10 Jente van Gilst Groningen ...MD Team 2 1,25 --- 426
11 Lieke de Jong AAC `61 MD Team 1 1,20 --- 0
12 Skye Hoekstra AV Start `78 MD 1,20 --- 389
12 Ella Simon Groningen ...MD Team 3 1,20 --- 389
14 Emma Slopsema Groningen ...MD Team 2 1,15 --- 0
15 Helen de Vries AV Jahn II MD 1,10 --- 316
16 Lisa Bosscha AV Start `78 MD 1,10 --- 0
16 Jip Boerema Groningen ...MD Team 1 1,10 --- 0
16 Jonna Talens Groningen ...MD Team 3 1,10 --- 0
Pippa Compagner AV Jahn II MD NM --- 0