Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Jonathan Pronk Haag Haag Atlet...ns Team 1 6,66 6,54 X 6,16 6,66 +1.7 m/s--- 749
2 Navaro dou...Aboikonie Haag Haag Atlet...ns Team 1 6,63 6,48 6,49 6,63 +0.0 m/s--- 0
3 Ton van Mameren Altis Altis Jongens Team 1 6,12 5,67 6,07 5,91 6,12 +0.3 m/s--- 632
4 Joshua Wegman Leiden Leiden Atl...ns Team 1 5,89 5,86 6,08 6,08 +1.3 m/s--- 623
5 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 5,82 6,01 5,87 5,93 6,01 +0.4 m/s--- 607
6 Enrique van Velzen PAC PAC Jongens Team 1 5,77 5,93 5,45 5,93 +1.3 m/s--- 589
7 Alexander Schrage PAC PAC Jongens Team 1 5,49 5,60 5,26 5,84 5,84 +1.4 m/s--- 0
8 Marijn Kriegsman Altis Altis Jongens Team 1 5,79 5,39 X X 5,79 +1.8 m/s--- 0
9 Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion Jongens 5,36 5,54 5,27 5,43 5,54 +2.7 m/s--- 0
10 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 Jongens 5,06 5,49 5,43 5,39 5,49 +1.0 m/s--- 488
11 Daan Schuurman AV `47 AV `47 Jongens X 5,25 X 5,41 5,41 +2.1 m/s--- 0
12 Jort van Driel PAC PAC Jongens Team 2 5,25 5,26 5,10 5,26 5,26 +0.5 m/s--- 434
13 Kay Djoehari AV Fortuna AV Fortuna...ns Team 2 5,04 4,93 5,22 5,13 5,22 +4.2 m/s--- 425
14 Marijn Sloot AV Fortuna AV Fortuna...ns Team 1 X 4,77 5,00 4,92 5,00 +0.9 m/s--- 371
15 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...ns Team 1 4,97 4,88 4,70 4,76 4,97 +1.3 m/s--- 0
16 Elling Wijnstra AV Fortuna AV Fortuna...ns Team 2 4,52 4,68 4,76 4,78 4,78 +0.6 m/s--- 0
17 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus Jongens 4,59 4,43 4,67 4,47 4,67 +0.4 m/s--- 289
18 Martijn Timmerman Clytoneus AV Clytoneus Jongens X 4,39 4,35 4,33 4,39 +2.1 m/s--- 0
Quinten Wormer Haag Haag Atlet...ns Team 2 X X X X NM --- 0
Safouan Allach Rotterdam Rotterdam ...k Jongens X X X X NM --- 0
Favour Abu Haag Haag Atlet...ns Team 2 - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Femke Frijters PAC PAC Meisjes Team 1 5,50 5,42 5,30 5,50 +1.0 m/s--- 794
2 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 5,38 4,94 5,15 5,38 +0.6 m/s--- 767
3 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes 5,00 4,87 4,61 5,19 5,19 +1.2 m/s--- 722
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes X 4,87 5,17 5,17 +0.2 m/s--- 717
5 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...es Team 1 4,78 4,59 4,61 X 4,78 +2.1 m/s--- 0
6 Kristina Tergau PAC PAC Meisjes Team 1 4,60 4,71 4,57 X 4,71 +0.4 m/s--- 0
7 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 4,36 4,51 4,30 4,42 4,51 +0.7 m/s--- 0
8 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 4,50 4,32 4,33 4,36 4,50 +0.8 m/s--- 553
9 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 4,39 3,98 4,26 4,44 4,44 +0.5 m/s--- 538
10 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 2 4,37 4,42 X 4,37 4,42 -0.2 m/s--- 533
11 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 4,26 4,26 4,26 +0.0 m/s--- 492
12 Deandra de Camps CAV Energie CAV Energie Meisjes 3,65 4,00 4,01 3,88 4,01 +0.0 m/s--- 425
13 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 3,61 3,90 3,63 3,72 3,90 +0.8 m/s--- 396
14 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 3,66 3,82 2,90 3,38 3,82 -0.4 m/s--- 0
15 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 1 3,60 3,62 3,63 3,48 3,63 +0.6 m/s--- 0
16 Janneke Casteleijn CAV Energie CAV Energie Meisjes 2,82 2,91 2,89 2,58 2,91 +1.0 m/s--- 0
Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 X X X X NM --- 0