Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Binne Brok Tempo AV JC 5,34 6,16 X X 6,16 +2.2 m/s--- 839
2 Hugo Krans GAC Hilversum JC 5,12 4,83 4,45 X 5,12 +1.8 m/s--- 644
3 Guilliano ...rincipaal AV Feniks JC Team 1 4,63 4,94 4,69 5,06 5,06 +1.5 m/s--- 632
4 Jemairo del Prado AV Feniks JC Team 1 4,98 4,89 X 5,00 5,00 --- 0
5 Lucas Man GAC Hilversum JC 4,96 4,93 4,77 4,51 4,96 +1.5 m/s--- 0
6 Hugo van Westerneng AV Triathl...JC Team 1 4,57 X 4,64 4,59 4,64 +0.5 m/s--- 548
7 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 4,30 4,63 4,58 X 4,63 +2.4 m/s--- 546
8 Jort Mol Lous BAV JC 4,35 4,48 4,32 4,44 4,48 +2.8 m/s--- 515
9 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 X 4,22 4,17 4,08 4,22 +3.0 m/s--- 462
10 Wietse Pruijmboom Tempo AV JC 3,26 3,45 3,43 3,97 3,97 +4.2 m/s--- 0
11 Tim van Weering BAV JC 3,70 3,96 3,66 3,74 3,96 +2.7 m/s--- 0
Damian Mohan AV Feniks JC Team 2 X X X X NM --- 0
Justin Middelbos AV Zuidwal JC Team 1 X X X X NM --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 4,83 4,67 4,49 4,78 4,83 -0.5 m/s--- 587
2 Florian Hasse AV Startba...JD Team 1 4,04 3,81 4,28 X 4,28 -2.2 m/s4,27 474
3 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 4,10 3,67 3,43 2,59 4,10 +0.0 m/s--- 438
4 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 4,05 3,84 3,97 3,98 4,05 +0.0 m/s3,98 0
5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 3,38 4,03 X X 4,03 -2.4 m/s--- 424
6 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 1 4,01 3,76 3,89 3,44 4,01 -2.8 m/s--- 420
7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 3,86 3,83 3,87 X 3,87 -1.9 m/s--- 392
8 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 3,44 3,21 3,55 3,73 3,73 +0.1 m/s--- 364
9 Duncan Weide AV Feniks JD Team 1 3,43 3,71 3,63 3,40 3,71 -2.0 m/s--- 0
10 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 3,70 X X X 3,70 -1.1 m/s--- 0
11 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,23 3,58 3,63 3,48 3,63 -0.3 m/s--- 344
12 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 3,46 3,36 3,29 3,54 3,54 -0.3 m/s--- 0
13 Mik Stroo BAV JD 3,39 3,36 3,40 3,44 3,44 -0.2 m/s--- 306
14 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,39 3,37 3,39 3,42 3,42 +0.1 m/s--- 0
15 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 3,15 2,73 3,28 3,35 3,35 -1.8 m/s--- 288
16 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 2,55 2,72 3,01 3,01 3,01 -2.5 m/s--- 0
17 Bram Lankreijer BAV JD 2,79 2,98 2,93 3,00 3,00 -2.4 m/s--- 0
18 Satria Jansen AV Triathl...JD Team 2 2,98 2,61 2,81 2,53 2,98 +0.0 m/s--- 214
19 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 2,19 2,23 2,26 X 2,26 -2.6 m/s--- 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 X X X NM --- 0
Luce Wijma GAC Hilver...JD Team 1 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 5,09 5,08 4,98 4,98 5,09 -1.9 m/s--- 638
2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 4,53 5,03 4,80 5,00 5,03 +0.2 m/s5,47 0
3 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 4,51 4,60 4,42 4,69 4,69 -1.0 m/s--- 558
4 Sophie Sund AV Startbaan MC 4,37 4,35 4,38 4,59 4,59 -1.0 m/s--- 537
5 Puk Terpstra Tempo AV MC Team 1 4,14 4,05 4,54 4,54 -1.2 m/s--- 527
6 Noor Paardekooper Tempo AV MC Team 1 3,83 3,62 3,54 3,83 3,83 -1.4 m/s--- 0
7 Annelou Praas AV Triathl...MC Team 1 X 3,71 3,80 X 3,80 -1.1 m/s--- 378
8 Cato Velstra BAV MC 3,57 3,38 3,47 3,54 3,57 +0.2 m/s--- 332
9 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 3,45 3,47 3,47 -3.5 m/s--- 0
10 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 3,47 3,21 3,26 3,43 3,47 -1.0 m/s--- 312
11 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3,33 3,14 3,39 3,34 3,39 -1.8 m/s--- 296
12 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 3,22 3,21 3,18 3,34 3,34 -3.0 m/s--- 0
13 Catharina ...en Dungen BAV MC 3,32 3,21 3,31 3,30 3,32 -2.0 m/s--- 0
14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3,07 3,13 3,19 3,25 3,25 -2.0 m/s--- 268
15 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 1,75 2,94 2,70 1,88 2,94 -2.5 m/s--- 0
Shinal asante Mireku AV Feniks MC Team 1 - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Iris van der Horst BAV MD 4,23 4,15 3,92 4,00 4,23 +2.4 m/s--- 464
2 Veronique Veldhuis AV Feniks MD Team 1 3,90 4,14 4,22 4,17 4,22 +2.5 m/s--- 462
3 Andrea Stojanovic GAC Hilver...MD Team 1 3,65 4,17 4,18 3,74 4,18 +1.5 m/s--- 454
4 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 3,60 3,82 3,91 4,13 4,13 +0.0 m/s--- 0
5 Jiske Terpstra Tempo AV MD Team 1 3,73 3,92 X 4,08 4,08 +0.0 m/s--- 434
6 Floortje de Jonge AV Startba...MD Team 1 3,85 3,97 4,00 3,76 4,00 +0.8 m/s3,86 418
7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 3,95 3,55 3,52 3,74 3,95 +1.7 m/s--- 408
8 Ivanka Majoor GAC Hilver...MD Team 2 3,79 3,72 3,86 3,69 3,86 +1.7 m/s--- 390
9 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 X X 3,61 3,80 3,80 +0.0 m/s--- 0
10 Anne Brouwer Tempo AV MD Team 1 3,67 3,76 3,66 3,50 3,76 +2.6 m/s--- 0
11 Indy Broer AV Triathl...MD Team 1 3,37 3,06 2,74 3,74 3,74 +0.6 m/s--- 366
12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal MD Team 1 3,68 3,72 3,69 3,71 3,72 +2.5 m/s--- 362
13 Berrit Roex AV Triathl...MD Team 1 2,38 3,58 X 3,68 3,68 +0.0 m/s--- 0
14 Florien van Kesteren GAC Hilver...MD Team 2 3,67 3,67 X 3,66 3,67 +0.9 m/s--- 0
15 Ereza Plochg AV Triathl...MD Team 2 3,65 3,51 3,39 X 3,65 +1.5 m/s--- 348
16 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 2,93 3,21 3,63 3,61 3,63 +1.2 m/s--- 0
17 Marit Tusveld AV Zuidwal MD Team 2 3,13 3,17 3,26 3,60 3,60 +2.2 m/s--- 338
18 Djuna Gersen AV Startba...MD Team 1 3,56 3,32 3,43 3,40 3,56 +2.6 m/s--- 0
19 Tara Vlieger AV Feniks MD Team 1 X 3,05 3,52 3,39 3,52 +0.0 m/s--- 0
20 Rosa Leusink AV Startba...MD Team 3 3,03 3,39 3,50 3,32 3,50 +0.0 m/s--- 318
21 Nienke van de Hoef Tempo AV MD Team 2 3,23 X 3,18 3,37 3,37 +2.1 m/s--- 292
22 Eline Sund AV Startba...MD Team 2 X 3,08 X 3,36 3,36 +0.0 m/s--- 290
23 Julie Meulenbroek AV Zuidwal MD Team 2 2,89 2,80 3,12 3,18 3,18 +0.0 m/s--- 0
24 Myrthe de Boer AV Startba...MD Team 2 3,05 3,03 2,94 3,08 3,08 +2.3 m/s--- 0
25 Sasha Smink AV Triathl...MD Team 2 2,61 2,80 3,04 3,05 3,05 -0.2 m/s--- 0
26 Julia van der Horst BAV MD 2,10 1,97 1,52 1,87 2,10 +1.5 m/s--- 0
Ellenoor Walboomers AV Startba...MD Team 3 - - - - DNS --- 0