Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Milo de Langen AV Feniks JC Team 1 37,17 34,61 34,55 32,52 37,17 --- 578
2 Bas Nolsen Tempo AV JC 29,54 31,65 X X 31,65 --- 499
3 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 28,13 27,42 X 29,10 29,10 --- 0
4 David Elzinga GAC Hilversum JC 27,41 X 27,85 28,07 28,07 --- 445
5 Pier van der Ploeg AV Triathl...JC Team 1 15,89 22,99 28,00 23,69 28,00 --- 444
6 Kenny Elings AV Zuidwal JC Team 1 23,08 25,03 20,55 23,95 25,03 --- 395
7 Merijn Groot BAV JC 18,80 20,44 15,93 X 20,44 --- 315
8 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 19,03 14,98 12,86 X 19,03 --- 289
9 David Vroegindeweij GAC Hilversum JC X X 18,47 X 18,47 --- 0
10 Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 16,10 14,29 15,05 15,62 16,10 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 27,99 27,54 30,67 X 30,67 --- 485
2 Casper Sollman GAC Hilver...JD Team 1 23,21 24,57 18,79 X 24,57 --- 388
3 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 17,95 19,38 19,83 21,44 21,44 --- 0
4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 17,14 13,60 16,65 17,62 17,62 --- 261
5 Guus Roskamp BAV JD X 13,61 13,56 16,66 16,66 --- 242
6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 14,05 12,76 15,04 14,83 15,04 --- 208
7 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 11,27 14,61 14,27 11,28 14,61 --- 0
8 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 X 12,58 12,13 12,54 12,58 --- 153
9 Teun Lip AV Triathl...JD Team 2 10,98 11,92 9,85 9,80 11,92 --- 137
10 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 9,61 11,00 10,36 10,73 11,00 --- 114
11 Senna Gerrits AV Startba...JD Team 1 X 10,15 10,70 10,90 10,90 --- 112
12 Etienne Hartgers BAV JD X 10,49 9,35 7,90 10,49 --- 0
13 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 X X X 10,23 10,23 --- 0
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 - DNS --- 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 - DNS --- 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 1 25,83 23,09 X 24,64 25,83 --- 409
2 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 X 17,80 20,44 17,41 20,44 --- 315
3 Karlijn Greeve GAC Hilver...MD Team 1 X 19,49 16,23 X 19,49 --- 0
4 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 18,12 15,93 X 15,87 18,12 --- 0
5 Sabine Renaud GAC Hilver...MD Team 2 X 13,98 16,98 15,75 16,98 --- 248
6 Eva van der Linden AV Triathl...MD Team 2 16,74 13,89 X 13,41 16,74 --- 243
7 Sofie Morsch AV Triathl...MD Team 1 X 14,25 16,69 14,64 16,69 --- 242
8 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 X 13,45 14,10 15,68 15,68 --- 221
9 Anne Brouwer Tempo AV MD Team 1 12,68 12,54 14,54 15,49 15,49 --- 217
10 Maureen Owusu AV Feniks MD Team 1 X 12,72 15,22 12,84 15,22 --- 212
11 Christiann... Koenraad AV Startba...MD Team 1 14,79 14,22 14,40 14,79 14,79 --- 202
12 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 X X 12,54 13,67 13,67 --- 0
13 Nanayaa Owusu AV Feniks MD Team 1 12,92 11,81 12,11 13,60 13,60 --- 0
14 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 10,09 11,03 10,72 11,50 11,50 --- 0
15 Shylo de Geus BAV MD 10,32 10,71 X X 10,71 --- 107
16 Irene Snoek AV Startba...MD Team 2 8,26 9,02 8,71 8,40 9,02 --- 62
17 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 8,08 X X 8,79 8,79 --- 55
Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 - - - - DNS --- 0