Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pim Nuijten Spado JC Team 1 34,62 --- 565
2 Joey de Hesselle DJA JC 33,80 --- 553
3 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 31,70 --- 521
4 Finn Hillemans DJA JC 28,68 --- 0
5 Roy van den Broek ARV Achilles JC 26,04 --- 431
6 Roland van Dijk THOR JC Team 2 24,86 --- 412
7 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 22,29 --- 366
8 Cas van Wesel THOR JC Team 1 21,25 --- 347
9 Mink Tebbens THOR JC Team 2 21,10 --- 0
10 Jude Khalil THOR JC Team 1 19,71 --- 0
11 Maarten Franken Spado JC Team 1 19,07 --- 0
12 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 16,85 --- 261
13 Sjors van der Wal Spado JC Team 2 15,19 --- 226
14 Stein Rietberg Dynamica ADSV JC 14,99 --- 0
15 Luca Maartense SV Diomedon JC 13,66 --- 192
16 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 13,19 --- 0
17 Rick van der Linden SV Diomedon JC 13,03 --- 0
18 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 6,79 --- 6

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alysa Sheppard Spado MC Team 1 37,50 --- 605
2 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 27,42 --- 454
3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 26,70 --- 442
4 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 26,00 --- 431
5 Anouk Boomaerts DJA MC 20,16 --- 327
6 Noortje Lambregts THOR MC 19,71 --- 318
7 Roos Janssen SV Diomedon MC 18,28 --- 291
8 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 17,83 --- 0
9 Rikke Knobel THOR MC 17,76 --- 0
10 Vera Hultermans Spado MC Team 2 17,42 --- 273
11 Lois Michielsen Spado MC Team 1 13,95 --- 0
12 Milou Twaalfhoven ARV Achilles MC 13,31 --- 0
13 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 13,00 --- 0
14 Laura Plug AV Groene Ster MC 12,24 --- 158
15 Amy van der Linden SV Diomedon MC 12,04 --- 0
16 Annigje Noteboom AV Groene Ster MC 9,64 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tinka Fokke Spado MD Team 1 28,43 --- 471
2 Jorie van der Laan Spado MD Team 1 19,46 --- 0
3 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 18,69 --- 299
4 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 17,75 --- 280
5 Juul Ardon AV Groene Ster MD 16,26 --- 249
6 Joni Braspenning DJA MD 15,52 --- 233
7 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 13,47 --- 187
8 Loïs Konings THOR MD Team 1 13,46 --- 187
9 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 13,26 --- 182
10 Sanne van Oorschot DJA MD 13,21 --- 0
11 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 10,69 --- 0
12 Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 10,46 --- 0
13 Daphne Vroege Spado MD Team 2 9,41 --- 85
14 Marit Simonse AV `56 MD Team 1 8,90 --- 70
15 Madelief Boonman AV `56 MD Team 1 8,90 --- 0
16 Jolien Otte THOR MD Team 1 8,57 --- 0