Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 --- 779
2 Daan Moelands DJA JC 1,60 --- 702
2 Mink Tebbens THOR JC Team 2 1,60 --- 702
4 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 1,55 --- 663
4 Remco de Baar AV `56 JC Team 1 1,55 --- 663
6 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 1,50 --- 623
6 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 1,50 --- 623
8 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 1,45 --- 582
9 Björn van de Voort Dynamica ADSV JC 1,40 --- 0
10 Nino van den Berg AV `56 JC Team 2 1,40 --- 541
10 David de Vos SV Diomedon JC 1,40 --- 541
12 Dani Meertens Spado JC Team 2 1,30 --- 462
13 Sjors van Zomeren THOR JC Team 1 1,25 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nicky Broos DJA JD 1,45 --- 582
2 Keano Withagen Spado JD Team 1 1,30 --- 462
3 Julian Nijssen Spado JD Team 1 1,30 --- 0
4 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 1,30 --- 462
5 Luca Ton Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426
6 Jeremiah Puroja Dynamica ADSV JD 1,25 --- 0
7 Tom Kerkmeester AV Groene Ster JD 1,25 --- 426
8 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 1,25 --- 0
9 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 1,25 --- 426
10 Dani Goorden THOR JD Team 1 1,25 --- 0
11 Finn Jansen ARV Achilles JD 1,20 --- 389
12 Dries-Peder Janse Spado JD Team 2 1,20 --- 0
13 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 1,15 --- 352
13 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 1,15 --- 352
15 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 1,10 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,40 --- 541
2 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,35 --- 499
3 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 --- 0
4 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 1,30 --- 462
4 Lore Goetschalckx DJA MD 1,30 --- 462
6 Lieke Hendrickx ARV Achilles MD 1,25 --- 426
6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 1,25 --- 426
6 Anne de Barbanson THOR MD Team 1 1,25 --- 426
9 Chiara Schuller THOR MD Team 1 1,25 --- 0
10 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 1,15 --- 0
11 Tara Tilborgh AV Groene Ster MD 1,15 --- 352
11 Manù Krüsemann Delta Spor...MD Team 1 1,15 --- 352
13 Luanna Vergeer Spado MD Team 1 1,15 --- 0
14 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 1,05 --- 279
15 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,00 --- 0
16 Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 0,95 --- 206
Luna Francois AV Groene Ster MD DNS --- 0