Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jari Heppener HRRR 7,27 -2.4 m/s--- 494
2 Dante Cronie AV Trias 7,28 -2.4 m/s7,10 492
3 Mees van der Loo AV Hera 7,31 -2.4 m/s--- 486
3 Daimy van Beek AV Fortuna 7,31 -2.9 m/s7,09 486
5 Felix Kuil DEM 7,34 -2.7 m/s--- 480
6 Yssel Verlaat DEM 7,62 -2.9 m/s--- 425
7 Tygo van Rijn AV Hera 7,69 -2.7 m/s--- 412
8 Gijs Visser AV Hera 7,76 -2.9 m/s--- 400
8 Lars Potma DEM 7,76 -2.9 m/s--- 400
10 Hylke Moeskops AV Hylas 7,78 -2.4 m/s--- 396
11 Matthias Tuinman AV Hylas 7,83 -2.9 m/s--- 387
12 Stan Happe AV Hera 7,87 -2.9 m/s--- 380
13 Thomas van Gils AV Hera 7,91 -2.7 m/s--- 373
14 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,20 -2.4 m/s--- 325
15 Joris van der Gragt TAS `82 8,21 -2.7 m/s--- 323
16 Roan van Heijninge AV Hera 8,28 -2.7 m/s--- 312
17 Koen Heijne DEM 9,21 -2.4 m/s--- 180

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Quinten Orij AV Hylas 7,82 -1.1 m/s--- 389
2 Jasper Castricum AV Hera 8,60 -1.9 m/s--- 263
3 Jamie Stijkel AV Hera 8,65 -1.9 m/s--- 256
4 Tygo Oostmeijer AV Hera 9,06 -1.9 m/s--- 199
5 Tygo Wiecherink AV Hera 9,08 -1.9 m/s--- 197
6 Justin Zweekhorst AV Hera 9,35 -1.1 m/s--- 162
7 Dex de Jongh AV Hera 10,02 -1.9 m/s--- 85

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 8,20 -1.7 m/s--- 325
2 Jip Houtenbos DEM 8,23 -1.7 m/s--- 320
3 Ruben van Rijn AV Hera 8,67 -1.7 m/s--- 253
4 Dion van Beek AV Fortuna 9,02 -1.7 m/s--- 205
5 Bruno Stuster DEM 9,14 -1.7 m/s--- 189
6 Matteo Iyimen AV Hera 9,93 -1.7 m/s--- 95

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,43 -4.7 m/s--- 462
2 Ilse Boumans AV Hera 7,53 -2.3 m/s--- 442
3 Sanne Castricum AV Hera 7,73 -4.7 m/s--- 405
4 Elyn Stoop AV Fortuna 7,77 -2.0 m/s--- 398
5 Sterre Rotthier AV Hylas 7,78 -2.3 m/s--- 396
6 Filiz Ozhazinedar AV Hera 7,84 -2.1 m/s--- 385
7 Femke Feddema AV Hylas 8,14 -2.3 m/s--- 334
8 Sofia Kes DEM 8,21 -2.0 m/s7,87 323
9 Ashley Levenswaard AV Fortuna 8,33 -4.7 m/s--- 304
10 Danira Reis AV Sparta 8,34 -2.1 m/s--- 303
11 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,46 -4.7 m/s--- 284
12 Lieke Bot AV Hera 8,47 -4.7 m/s--- 283
13 Karlijn Kramer AV Hera 8,52 -2.1 m/s--- 275
14 Indy van K... Denneman AV Hera 8,57 -2.0 m/s--- 268
15 Chillia Verbij AV Hera 8,68 -2.1 m/s--- 252
16 Fenna Verbrugge AV Hera 8,69 -2.3 m/s--- 250
17 Eva Sevenhuijsen AV Hylas 8,72 -2.0 m/s--- 246
18 Lissy de Man AV Hera 8,79 -2.1 m/s--- 236
19 Tess Verheezen AV Fortuna 9,43 -2.3 m/s--- 152
20 Anna Bruijn AV Hera 9,56 -2.0 m/s--- 137

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Evy van der Steen AV Trias 7,69 -1.1 m/s--- 412
2 Yuna Brouwer AV Hera 7,74 -1.1 m/s--- 403
3 Lotus Oosten AV Hera 7,85 -1.1 m/s--- 384
4 Kyra De Ruijter DEM 8,03 -1.1 m/s--- 353
5 Sylke Hidding AV Hylas 8,30 -1.1 m/s--- 309
6 Annemieke Iyimen AV Hera 8,56 -1.1 m/s--- 269
7 Eva Wiering AV Hera 9,88 -1.1 m/s--- 100

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Silke Potma DEM 8,02 -0.8 m/s--- 354
2 Roza Verlaat DEM 8,37 -0.8 m/s--- 298
3 Ashlynn Yard AV Hera 9,27 -0.8 m/s--- 172
4 Fienne Overtoom AV Hera 9,39 -0.8 m/s--- 157
5 Noor Visser AV Hera 11,51 -0.8 m/s--- 0
Sophie Tesselaar AV Hera DNS --- 0