Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Koppelman ACO 9:45,26 9:50,00
2 Pim Bakker AV Rijssen 10:57,81 10:30,00
Mart Ruben Nijhuis MPM DNS 9:15,00

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Zoon Flevo Delta 9:31,73 9:40,00
2 Karsten van Ommen Isala `96 9:50,27 9:40,00

Uitslagen Jongens Junior C 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Zoon Flevo Delta 10:03,41 10:15,00

Uitslagen Jongens Junior D 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Vossebelt AV PEC 1910 10:57,88 10:30,00

Uitslagen Masters Mannen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Frank Meijer M35 - ATNY 9:24,39 9:40,00
2 Arnold Klieverik M35 - LAAC Twente 9:38,01 9:57,00
3 Marco Ramaekers M35 - AV Phoenix 9:49,91 9:53,76
4 Bert Wessels M35 - LAAC Twente 9:51,01 9:54,00
5 Harald Huijssoon M35 - AV Rijssen 9:58,53 10:00,00
6 Emiel Winkler M35 - BB lopers 10:25,76 10:27,00
7 Jasper de Groot M50 - Flevo Delta 10:34,41 10:30,00
8 Wynand Fokkert M35 - BB lopers 10:44,05 10:31,00
9 Gerard Kroes M35 - De Gemzen 11:13,41 10:29,00
10 Edwin Seppenwoolde M35 - AV Rijssen 11:21,87 11:59,00
11 Wim Beltman M35 - AV Rijssen 11:54,62 11,59
12 Hans Dat M50 - LAAC Twente 12:07,81 11:45,00
13 Gerard Reesink M35 - DVTR 12:22,49 ---
14 Jacob Wietsma M50 - AV Rijssen 12:29,18 12:12,00
15 Jan Tijhuis M60 - AV Rijssen 13:28,72 12:45,00
16 Gijs Knoppert M80 - avVN 26:06,41 27:47,14
Ruud Schurink M35 - LAAC Twente DNS 9:45,00
Maarten Nieuwenhuis M35 - BB lopers DNF 9:31,00
Jan Groot M50 - Altis DNF 11:23,00

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Gemma Frances AC TION 10:59,84 ---
2 Amber van Mourik MPM 11:50,95 12:58,00

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Iris Wilms MPM 12:27,72 ---

Uitslagen Meisjes Junior D 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 9:38,54 9:57,00
2 Lesley Smit LAAC Twente 9:51,74 9:54,00
3 Aline Kootstra ACO 10:02,17 9:58,00
4 Tess Boekema BB lopers 10:02,76 9:57,00
5 Leonie Glazenborg DVTR 10:51,71 10:45,00
6 Lisa Bielevelt Haaksbergen 11:02,49 11:10,00
7 Nardie Mulder BB lopers 12:21,63 12:29,00