Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Devin van den Berg Holbewoners DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Tom Bloemberg Ginger 4,23 4,75 4,46 4,67 4,75 --- 309 309
2 Ryan Bakker Holbewoners 4,29 3,90 3,70 4,30 4,30 --- 194 194
Kjell de Groot Na de race...het vlees - DNS --- 0 0
Erik Bos Ginger - DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Bram Stouwdam Ginger 3,69 3,54 3,43 3,69 --- 456 0
2 Thijs Jasper Ginger 3,25 3,27 3,15 3,27 --- 372 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Jesse van Wijk Ginger 3,58 X 3,80 3,80 --- 478 0
2 Filip Gussenhoven Ginger 3,45 3,49 3,43 3,49 --- 416 0
3 Sam Willems Ginger 3,49 X 3,45 3,49 --- 416 0
4 Giovanni Rauw Ginger 3,15 3,15 3,39 3,39 --- 396 0
5 Mike Kelders Ginger 3,12 3,04 2,93 3,12 --- 342 0
Jasper Rischke Ginger - DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Thim Wesseling Ginger 3,23 3,18 3,09 3,23 --- 364 0
2 Gijs Bastiaan Ginger 2,77 2,88 3,00 3,00 --- 318 0
3 Mats Verweg Ginger 2,99 2,88 2,65 2,99 --- 316 0
4 Jochem Van Gorp Ginger 2,94 2,94 X 2,94 --- 306 0
5 Sven Lefers Ginger X 2,76 2,88 2,88 --- 294 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Federico Talen Ginger 2,66 2,46 2,52 2,66 --- 250 0
2 Casper van der Arend Ginger 2,23 2,40 2,41 2,41 --- 200 0
3 David Stouwdam Ginger 2,26 1,03 2,03 2,26 --- 170 0
4 Tygo Kok Ginger 2,10 1,80 1,98 2,10 --- 138 0
Kajetan de Lange Ginger - DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Jens Lindhout Ginger 2,55 2,63 2,49 2,63 --- 244 0
2 Quinten Geerdink Ginger 2,46 2,37 2,34 2,46 --- 210 0
3 Ryan van Roemburg Ginger 1,30 1,09 1,20 1,30 --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Janice Zomerman Not fast but furious 4,05 4,02 4,07 4,12 4,12 --- 455 455
Ruth Oostveen RainDroppies - DNS --- 0 0
Femke Osinga RainDroppies - DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
Anna Scholte Wonder-Team DNS --- 0 0
Ingeborg De Wit Not fast but furious DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Anna van Elst Not fast but furious X 3,98 3,92 3,98 --- 514 0
2 Elysha Thomas Not fast but furious 2,82 2,85 2,57 2,85 --- 288 0
3 Zewditu Van Leeuwen Not fast but furious 2,21 2,41 2,37 2,41 --- 200 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Vera Mulder Not fast but furious 2,36 2,19 2,25 2,36 --- 190 0
2 Nona Smit Not fast but furious 2,30 2,30 --- 178 0

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPPunten totaalTeam punten
1 Karin Hijmans Wonder-Team 3,84 3,74 3,67 3,64 3,84 --- 379 379
Lisanne Brouwer Athletic Egos - DNS --- 0 0