Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Devin van den Berg Holbewoners DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Erik Bos Ginger 10,93 X 11,92 12,09 12,09 --- 606 606
Kjell de Groot Na de race...het vlees - DNS --- 0 0
Ryan Bakker Holbewoners - DNS --- 0 0
Tom Bloemberg Ginger - DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Ryan Honders Ginger 9,55 10,40 9,92 10,40 --- 541 0
2 Nick Resink Ginger 8,13 8,46 8,59 8,59 --- 452 0
3 Maarten Scholte Ginger 8,16 8,28 8,36 8,36 --- 440 0
4 Pim Harleman Ginger 7,49 6,99 6,68 7,49 --- 393 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Rowan Tiemes Ginger 9,73 10,64 10,42 10,64 --- 553 0
2 Coen Bloemberg Ginger 7,14 7,91 7,87 7,91 --- 416 0
3 Gideon Blankespoor Ginger 7,46 7,46 7,60 7,60 --- 399 0
4 Merijn Sol Ginger 6,61 6,74 7,15 7,15 --- 374 0
5 Jayden Scoop Ginger X 6,25 6,71 6,71 --- 349 0
6 Bram van Tilburg Ginger 5,20 6,02 6,09 6,09 --- 312 0
7 Ruben Scholte Ginger X 5,77 5,92 5,92 --- 301 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Bram Stouwdam Ginger 4,69 4,96 5,49 5,49 --- 374 0
2 Thijs Jasper Ginger 5,08 5,17 4,77 5,17 --- 353 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Sam Willems Ginger 8,66 7,39 7,90 8,66 --- 556 0
2 Jesse van Wijk Ginger 7,33 7,00 7,59 7,59 --- 499 0
3 Filip Gussenhoven Ginger 6,95 5,82 5,74 6,95 --- 463 0
4 Mike Kelders Ginger X 5,17 5,09 5,17 --- 353 0
5 Giovanni Rauw Ginger 4,78 X 4,46 4,78 --- 326 0
Jasper Rischke Ginger - DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Thim Wesseling Ginger 4,72 5,17 5,40 5,40 --- 368 0
2 Sven Lefers Ginger 5,20 5,28 5,29 5,29 --- 361 0
3 Gijs Bastiaan Ginger 4,83 4,83 5,13 5,13 --- 350 0
4 Mats Verweg Ginger 4,66 4,27 4,61 4,66 --- 318 0
5 Jochem Van Gorp Ginger 4,04 3,69 4,25 4,25 --- 288 0

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Ruth Oostveen RainDroppies 7,89 7,12 7,65 7,68 7,89 --- 438 438
Femke Osinga RainDroppies - DNS --- 0 0
Janice Zomerman Not fast but furious - DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Anna Scholte Wonder-Team 7,44 7,38 X 7,63 7,63 --- 418 418
Ingeborg De Wit Not fast but furious - DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Irene Doeze Jager Not fast but furious 7,39 7,62 8,18 8,18 --- 431 0
2 Fleur Pieters Not fast but furious 7,46 7,17 X 7,46 --- 392 0
3 Miriam Felix Not fast but furious 6,95 6,59 6,95 6,95 --- 363 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Anna van Elst Not fast but furious 5,43 5,78 5,82 5,82 --- 395 0
2 Elysha Thomas Not fast but furious 4,16 3,47 4,06 4,16 --- 281 0
3 Zewditu Van Leeuwen Not fast but furious 3,87 3,46 3,02 3,87 --- 260 0

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Lisanne Brouwer Athletic Egos DNS --- 0 0
Karin Hijmans Wonder-Team DNS --- 0 0