Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Merijn Sol 3:31,93 --- 468 0
2 Gideon Blankespoor 3:45,06 --- 391 0
3 Jayden Scoop 3:51,06 --- 359 0
4 Coen Bloemberg 3:54,07 --- 344 0
5 Bram van Tilburg 4:17,62 --- 236 0
6 Rowan Tiemes 4:19,77 --- 227 0
7 Ruben Scholte 4:22,76 --- 215 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Bram Stouwdam 4:20,46 --- 324 0
2 Thijs Jasper 4:54,47 --- 201 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Jesse van Wijk 3:46,26 --- 485 0
2 Sam Willems 4:14,63 --- 349 0
3 Mike Kelders 4:23,87 --- 310 0
4 Giovanni Rauw 4:41,22 --- 246 0
5 Filip Gussenhoven 4:46,39 --- 228 0
Jasper Rischke DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Thim Wesseling 4:17,36 --- 337 0
2 Mats Verweg 4:30,24 --- 286 0
3 Gijs Bastiaan 4:32,54 --- 277 0
4 Sven Lefers 4:54,24 --- 202 0
5 Jochem Van Gorp 5:06,56 --- 164 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Kim Remijn 3:39,82 --- 421 0
2 Denise Riep 3:45,18 --- 391 0
3 Ivy Doeze Jager 3:57,29 --- 328 0
4 Lisa van Wijk 3:59,46 --- 317 0
5 Michelle v... Roemburg 4:01,32 --- 308 0
6 Laura Resink 4:23,83 --- 211 0
Jayda Schouten DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Anna van Elst 4:01,37 --- 408 0
2 Elysha Thomas 4:55,78 --- 197 0
3 Zewditu Van Leeuwen 6:00,84 --- 28 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Ella Marie Kurzmann 4:01,37 --- 408 0
2 Norah Doeze Jager 4:20,83 --- 323 0
3 Rosalyn Buitelaar 4:54,64 --- 201 0
4 Inge Buiter 5:13,32 --- 145 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 L K L K 4:08,41 --- 376 0
2 Joy Bouwes 4:23,18 --- 313 0
3 Lieke Van ...nkersgoed 4:44,79 --- 233 0
4 Noa Berger 4:47,56 --- 224 0
5 Loïs Lindhout 5:03,41 --- 174 0
6 Nynke Groenhof 5:30,88 --- 98 0
Jennifer Trinidad DNS --- 0 0