Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Daan Schade Altis 12,75 13,50 X 13,02 13,50 --- 698
2 Sven Jansons Altis 13,03 13,26 X X 13,26 --- 683
3 Youri Fransen GACH 11,67 X 12,06 X 12,06 --- 610
4 Owen Beuckens AV PEC 1910 11,67 11,68 11,33 10,83 11,68 --- 587
5 Tim de Greef Altis X 9,87 X 10,65 10,65 --- 525

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Romke Wielstra AV NOP 12,75 11,63 X 11,78 12,75 --- 652
2 Robin van der Stege Flevo Delta 9,77 9,37 10,22 9,67 10,22 --- 499
3 Tim Weber Almere `81 9,30 9,95 9,43 9,43 9,95 --- 483
4 Karma van Riel AV34 X 9,38 9,56 X 9,56 --- 459

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Melchior Treffers AV PEC 1910 12,46 11,85 12,93 12,67 12,93 13,00 654
2 Bruce Boon Flevo Delta 9,83 10,34 10,28 X 10,34 --- 539
3 Ryan Honders Flevo Delta 10,08 10,21 10,04 9,94 10,21 --- 533
4 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 4,79 5,09 4,63 4,73 5,09 --- 247

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Aaron Ponne SAV 10,32 11,50 11,05 X 11,50 --- 592

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Harry Fransen M50 - AV Zeewolde 10,80 11,13 10,89 X 11,13 --- 670
2 Dennis Endeman M40 - Isala `96 10,56 10,00 X X 10,56 --- 592
3 Ton Dreuning M55 - Flevo Delta 10,25 10,50 X X 10,50 --- 688
4 Niels Schager M50 - AV 1923 7,25 8,03 7,81 X 8,03 --- 450

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Cindy Weber V45 - Almere `81 7,58 7,62 7,65 X 7,65 --- 473
2 Erna Klaren V50 - MPM 7,63 7,61 7,32 7,26 7,63 --- 504
3 José Hil...st-Damsma V50 - AV Zuidwal 7,15 7,57 6,93 7,36 7,57 --- 499
4 Tinie Honders V40 - Flevo Delta 6,60 7,11 7,33 7,32 7,33 --- 408
5 Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 6,14 6,40 6,07 6,02 6,40 --- 376
6 Yvonne van der Kooij V55 - Almere `81 6,31 5,94 5,60 5,92 6,31 --- 441
7 Simone van de Grift V40 - Almere `81 6,07 5,29 6,08 X 6,08 --- 318

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Ruth Oostveen Flevo Delta 7,58 7,68 6,49 7,59 7,68 --- 379
2 Esmée De Ruiter De Gemzen 6,54 5,44 X 6,03 6,54 --- 306

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 10,72 11,53 X 11,57 11,57 11,08 633

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Isabel van Houweling De Gemzen 10,98 10,45 9,48 10,67 10,98 --- 568
2 Esmée Weber Almere `81 9,16 X 9,36 7,59 9,36 --- 491
3 Irene Doeze Jager Flevo Delta 8,97 8,47 8,47 8,89 8,97 --- 472
4 Suusje Berkenbosch De Gemzen 8,67 8,67 7,59 8,37 8,67 9,21 456
5 Lisanne van de Grift Almere `81 8,11 8,15 8,53 7,90 8,53 --- 449
6 Marith Scherpenberg Almere `81 6,53 6,82 6,93 6,79 6,93 --- 362

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,88 9,39 9,90 9,35 9,90 --- 518
2 Tynke Wielstra AV NOP 6,22 6,54 5,85 6,18 6,54 --- 339

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Jeffrey Stokkel Flevo Delta 11,46 12,44 12,52 11,64 12,52 --- 638
2 Alex Wildeboer VTLS X 10,44 11,25 9,98 11,25 10,00 561
3 Trystan de Weerdt AAV `36 10,16 10,21 10,09 10,33 10,33 11,00 505
4 Yannic Nuijt AV Zuidwal X 7,54 9,05 7,77 9,05 --- 429
Rob Kraak Altis X X X X NM 10,50 0

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBPPunten totaal
1 Sabine Schaapherder Almere `81 9,15 9,22 9,13 9,64 9,64 --- 506
2 Dominique Verheijen De Gemzen 9,55 9,29 9,45 8,56 9,55 --- 500
3 Lisanne va...der Stege Flevo Delta 5,96 6,03 6,03 5,98 6,03 --- 273