Uitslagen Jongens Junior C 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mick Wolvekamp AV Unitas 2:07,79 2:06,51
2 Nando Kramer AV Aquilo 2:08,46 2:14,35
3 Noah Holten Scopias 2:08,50 2:07,44
4 Tim Schüssel Nijmegen 2:09,38 2:11,12
5 Gerben Vaessen AV Unitas 2:12,19 2:14,67
6 Ioann Lobles SV Noordkop 2:12,58 2:24,66
7 Milo Dekker Castricum 2:12,58 2:26,90
8 Jayden Zanders Scopias 2:16,07 2:58,85
9 Rafael Tromp AV Cifla 2:17,52 2:36,59

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Annet Fledderus SPWS 2:17,50 2:20,43
2 Ilse Kamphuis Castricum 2:19,65 2:14,65
3 Nina van Diepen AV Hylas 2:21,74 2:20,28
4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,02 2:16,62
5 Ilse Brugman Zuid-Afrika 2:26,79 2:27,00
6 Karla Brugman Zuid-Afrika 2:29,59 2:33,00
7 Francesca Abraham Phanos 2:35,81 2:35,00
8 Selma Heijdra Castricum 2:45,82 2:47,90

Uitslagen Senioren mannen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tony van Diepen Nederland 1:46,90 1:47,35
2 Spencer Thomas GBR 1:47,32 1:47,10
3 Andreas Bube Denemarken 1:48,05 1:44,89
4 Antoine Gakeme Burundi 1:48,41 1:44,09
5 George Mills GBR 1:48,42 1:48,67
6 Jurgen Wielart Nederland 1:48,47 1:48,08
7 Djoao Lobles Nederland 1:48,58 1:49,21
8 Thiago De Rosario Brazilië 1:49,20 1:44,81
9 Ryan Clarke Nederland 1:49,75 1:49,77
10 Ward Leunckens Belgie 1:51,53 1:49,79
11 Robin Ruijter PH 1:51,62 1:51,04
12 Tom Disveld AAC 1:52,25 1:50,93
13 Brian Versluis Nederland 1:53,03 1:52,57
14 Zaid Williams Zuid-Afrika 1:53,39 1:51,90
15 Marco Otten HAAS 1:53,60 1:54,04
16 Joeri Slagter Nederland 1:53,73 1:50,18
17 Tom de Leeuw Almere `81 1:53,75 1:53,69
18 Willy Tarbei Kenia 1:53,91 1:44,51
19 Twan Pormes Nederland 1:54,60 1:52,99
20 Koen van der Meijden Rotterdam 1:55,61 1:56,38
21 Branco van Minnen MPM 1:56,58 1:56,60
22 Luuk Nusselder AV Argo 1:56,77 1:57,23
23 Jeroen Bakker Triathlon 1:57,83 1:54,83
24 Tijke Wentink AV Attila 1:59,94 1:56,94
25 Pierre Jacobs Zuid-Afrika 2:00,72 1:55,77
26 Rens Simons VRT 2:00,91 2:01,47
27 Jawad Bana Belgie 2:01,11 2:00,29
28 Ashwyn Bergstedt Zuid-Afrika 2:06,06 2:05,00
29 Guido Engelen De Liemers 2:07,12 2:06,02
Daniel Welde Ethiopië DNS 1:48,00
Max van der Lugt AV Zaanland DNF ---
Arian Kam Duitsland DNF 2:14,00
Jesper ArtsPACE Nederland DNF 1:52,51
Wilfred va...HolstPACE Nederland DNF 1:48,01
Sybren Mulder Nederland DNF ---

Uitslagen Senioren vrouwen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Carley Thomas Australië 2:02,85 2:01,00
2 Renée Eykens Belgie 2:03,00 2:00,00
3 Irene Baldessari Italië 2:03,98 2:02,47
4 Britt Ummels Nederland 2:04,14 2:03,00
5 Egle Balciunaite Litouwen 2:05,63 1:59,29
6 Marissa Damink Nederland 2:06,01 2:05,99
7 Danaïd Prinsen Nederland 2:07,62 2:01,75
8 Bregje Sloot De Liemers 2:07,86 2:08,66
9 Annemarie Slangewal AV Phoenix 2:08,06 2:09,32
10 Roos Blokhuis Nederland 2:08,59 2:09,00
11 Yasmine Abbes Nederland 2:08,89 ---
12 Britt Roos HAC `63 2:09,04 2:08,15
13 Jetske van Kampen AV Hylas 2:09,37 2:07,87
14 Sarah Billings Australië 2:09,60 2:03,00
15 Febe Pardaens Belgie 2:09,78 2:08,00
16 Elli Euthy...eligianni Griekenland 2:09,78 2:10,56
17 Sunel Jacobs Zuid-Afrika 2:12,79 2:09,72
18 Ioanna Panopoulou Griekenland 2:13,68 2:09,95
19 Anke Zonderland Groningen 2:15,22 2:14,48
20 Marije Wever Phanos 2:15,83 2:11,99
21 Desi van Emmerik Cialfo 2:18,76 2:16,01
22 Danique Gimbrère Groningen 2:19,00 2:20,46
23 Lianne van Es Leiden 2:19,16 2:15,71
24 Emma Dekker Olympus `70 2:20,11 2:15,44
25 Do Krol AV34 2:20,13 2:18,90
26 Laura van Langen SAV 2:20,14 2:17,06
27 Julia James Phanos 2:21,39 2:17,86
28 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 2:24,46 2:23,19
Amina Maatoug Leiden DNF 2:09,84
Frehiywot Wonde Ethiopië DNF 2:05,33
Bianca BaakPACE Nederland DNF ---
Famke HeinstPACE Nederland DNF ---