Uitslagen Jongens Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Max Polak PAC 14:27,38 14:38,56
2 Illian Martens AV Cifla 14:47,34 14:30,00
3 Tom Hoogeboom AV NOVA 14:54,58 14:45,00
4 Mojalefa Kloprogge U-Track 15:19,22 15:25,95
5 Jarreau S...jkerbuijk Scorpio 15:21,95 14:45,00
6 Daan van der Velden Eindhoven 15:29,27 15:25,81
7 Bram Maas AV Attila 15:46,71 15:41,74
8 Jaïr van Winkel PH 16:10,20 16:05,32
9 Stefan de Vries Start `78 16:43,91 16:29,95

Uitslagen Jongens Junior B 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter van den Akker ATC `75 15:33,34 15:55,00

Uitslagen Meisjes Junior A 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Sean Tobin Ierland 13:56,22 14:03,77
2 Ben Buckingham Australië 14:03,71 14:39,77
3 Wesly de Kerpel Belgie 14:07,30 13:47,97
4 Emil Danielsson Zweden 14:11,16 14:16,79
5 Thomas Vanoppen Belgie 14:13,25 14:00,00
6 Kalid Amin Nederland 14:14,39 14:17,11
7 John Foitzik Zweden 14:22,43 14:14,57
8 Luke Greer GBR 14:26,57 14:16,82
9 Francesco Agostini Italië 14:26,86 14:31,00
10 Tom Hendrikse AAC `61 14:32,20 14:32,34
11 Lars Gerritsen AV Passaat 14:33,23 14:36,26
12 Roel Wijmenga Maastricht 14:43,62 14:54,44
13 Niels te Pas LAAC Twente 14:46,51 15:14,31
14 Freek van de Weerd AV Sprint 14:48,95 14:37,71
15 Lauran Beijens TRR 14:56,99 14:55,00
16 Arjen van der Logt AV Phoenix 14:58,61 14:44,08
17 Stijn van Geene Phanos 14:58,98 14:40,98
18 Mark te Brake AVA `70 15:30,73 15:22,45
19 Michiel Kallenberg AV Cifla 15:34,71 15:46,58
20 Patrick de Vos AV `56 15:41,02 15:13,00
21 Mathijs Weijkamp HAAS 15:41,16 15:50,00
22 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:41,77 15:30,15
23 Lars Duistermaat AV Archeus 15:42,44 16:36,00
24 Rick Heutinck AV Argo 15:43,38 15:59,00
25 Khalid Mokhtari PAC 15:48,73 15:37,45
26 Piet Wiersma AV Jahn II 15:51,75 15:32,90
27 Jordy Kloet AV Argo 15:53,34 15:27,00
28 Gebreselasie Habtom AV Cifla 15:58,05 15:32,00
29 Joep Staps Nederland 16:19,44 ---
Eniyem Nigat Ethiopië DNS 14:05,00
Narve Gilje Nordås Noorwegen DNS 14:23,58
Dirk van Sijpveld VAV DNF 15:21,75
Ruben Sansom Maastricht DNF 14:43,42
Rick Hartogs DAK DNF 14:38,22
Jan Hense Duitsland DNF 14:42,37
Bjorn KoremanPACE Nederland DNF ---
Gert Jan ...ssinkPACE Nederland DNF ---
Bart van NunenPACE Nederland DNF ---

Uitslagen Senioren vrouwen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Tsehay Gemechu Ethiopië 14:59,79 ---
2 Sarah Chelangat Oeganda 15:00,61 15:29,25
3 Stella Chesang Oeganda 15:06,00 15:10,00
4 Andrea Seccafien Canada 15:11,24 15:08,59
5 Camille Buscomb NZL 15:24,12 15:19,81
6 Julia Van Velthoven Nederland 15:40,55 16:04,77
7 Nina Lauwaert Belgie 15:48,61 16:03,53
8 Charlotte Arter GBR 15:58,30 15:40,00
9 Valeria Roffino Italië 15:58,32 15:57,00
10 Amelia Mazza-Downie Australië 15:59,03 16:01,00
11 Jenny Nesbitt GBR 16:00,73 15:57,25
12 Natalie RulePACE Australië 16:11,36 ---
13 Sofie van Accom Belgie 16:22,61 16:08,00
14 Anne Luijten Olympus `70 16:36,01 16:54,00
15 Anna Hightower Ciko `66 16:42,77 17:19,00
16 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 16:58,23 16:55,42
17 Lesley Smit LAAC Twente 17:11,87 17:02,00
Tara Palm Australië DNF 15:38,62
Bone ChelukePACE Ethiopië DNF ---
Finn Michelle Ierland DNF 15:45,55
Roos Blokhuis Nederland DNF ---
Merel van ...MarelPACE Nederland DNF ---