Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 3,91 4,06 4,01 4,06 4,15 530
2 Daniel Hall AV Zuidwal 3,89 4,03 3,95 4,03 --- 524
3 Dante Cronie AV Trias 3,94 3,91 X 3,94 3,94 506
4 Liam Verduin Castricum 3,77 3,83 X 3,83 --- 484
5 Alex van Eldik Hollandia 3,68 3,67 3,45 3,68 --- 454
6 Liam de Lang Heerenveen 3,63 3,48 3,65 3,65 --- 448
7 Aaron Jong SAV 3,56 3,61 3,52 3,61 --- 440
8 Dave Visser Hollandia 3,59 3,60 X 3,60 --- 438
9 Lars Potma DEM 3,50 3,45 3,39 3,50 --- 418
10 Stijn van Oppens NEAV X 3,33 3,05 3,33 --- 384
11 Finn Bakker AV 1923 3,32 3,24 X 3,32 --- 382
12 Bram Van De Ruit HLLS 3,25 3,26 3,31 3,31 --- 380
13 Nio Bril Hollandia 3,16 3,10 3,30 3,30 --- 378
14 Hylke Moeskops AV Hylas 3,28 3,17 3,12 3,28 --- 374
15 Elroy Onos SAV 3,14 3,05 3,28 3,28 --- 374
16 Kevin Konijn NEAV 2,94 3,06 3,25 3,25 --- 368
17 Finn Temme Hollandia 2,94 2,98 3,15 3,15 --- 348
18 Stijn Putto WRNG 2,77 2,64 2,98 2,98 --- 314
19 Kamil Maréchal NEAV 2,92 2,75 2,94 2,94 --- 306
20 Thijs Goedhart WRNG 2,47 2,68 2,55 2,68 --- 254
21 Sil Koolen WRNG 2,62 2,61 2,67 2,67 --- 252
22 Skye Sarlemijn WRNG 2,45 X 2,31 2,45 --- 208
23 Rens Mol Hollandia 2,40 2,40 2,25 2,40 --- 198
24 Toni Lam NEAV X 2,34 2,31 2,34 --- 186
Merijn de Rijk AV Edam - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Laurens Rodriquez NEAV 3,24 3,40 3,28 3,40 --- 398
2 Dax Haakman SAV 3,37 3,11 3,16 3,37 --- 392
3 Ricardo Zirschkij SAV 2,97 3,02 3,13 3,13 --- 344
4 Quinten Orij AV Hylas 2,88 2,92 X 2,92 --- 302
5 Valentijn ... Koerkamp AV Hylas 2,88 2,78 2,81 2,88 --- 294
6 Bram Groskamp AV Hylas X 2,84 2,80 2,84 --- 286
7 Yannick Jansen AV Hylas X 2,61 2,54 2,61 --- 240
8 Niek Eveleens Hollandia 2,52 2,57 2,40 2,57 --- 232
9 Sven Horré SAV 2,56 X X 2,56 --- 230
10 Danilo Murtas SAV 2,37 2,53 2,49 2,53 --- 224
11 Levi Lam NEAV X 2,49 2,32 2,49 --- 216
12 Jari Reus SAV 2,07 2,30 2,49 2,49 --- 216
13 Zilvan Koopman WRNG 2,47 2,39 2,48 2,48 --- 214
14 Milo Lam NEAV X X 2,25 2,25 --- 168
15 Caed Steba GACH X 2,03 X 2,03 --- 124
Niek Eveleens Hollandia - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Fender Jong SAV 3,37 3,11 3,32 3,37 --- 392
2 Roel Verlaan AKU 3,00 3,15 3,19 3,19 --- 356
3 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 2,90 2,75 2,97 2,97 --- 312
4 Bram Mulder SV Noordkop 2,90 2,75 2,93 2,93 --- 304
5 Seth van Mullum WRNG 2,70 2,59 2,67 2,70 --- 258
6 Brettley Onos SAV X 2,52 2,70 2,70 --- 258
7 Milo Talen WRNG 2,58 2,58 2,61 2,61 --- 240
8 Julian van der Ploeg NEAV 2,53 2,16 2,00 2,53 --- 224
9 Mikai Temme Hollandia 2,29 2,15 2,11 2,29 --- 176
10 Jevi Grevelink SV Noordkop X 2,24 2,18 2,24 --- 166
Daan de Haas SAV - - - DNS --- 0
Guus Swart SAV - - - DNS --- 0
Jack Bruijn SAV - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 3,92 3,85 X 3,92 3,71 502
2 Emmanuella Amani AKU 3,62 3,73 3,41 3,73 --- 464
3 Ilse Boumans AV Hera 3,53 X 3,24 3,53 --- 424
4 Elin Bernhard Castricum 3,52 2,75 3,33 3,52 --- 422
5 Fay Vrauwdeunt Hollandia X 3,38 3,22 3,38 --- 394
6 Anne Vlaar Hollandia 3,34 3,35 3,23 3,35 --- 388
7 Cassidy Hilgerink AV Hera 3,26 3,33 X 3,33 --- 384
8 Juliet Jonk AV Edam 3,09 3,16 3,30 3,30 --- 378
9 Maartje Rol NEAV 3,24 3,09 3,16 3,24 --- 366
10 Maya Bijron NEAV 3,22 3,13 3,18 3,22 --- 362
11 Robyn Besselink Castricum 3,21 3,07 3,04 3,21 --- 360
12 Esmée van der Woude Hollandia 3,15 3,12 X 3,15 --- 348
13 Lana van d... Klooster DEM 3,12 3,12 3,10 3,12 --- 342
14 Chloë Koets Hollandia 2,74 3,08 2,90 3,08 --- 334
15 Sofie Pater Hollandia X 3,08 X 3,08 --- 334
16 Nina Wenners SAV X 2,90 2,99 2,99 --- 316
17 Meike Huiberts NEAV 2,85 2,97 2,90 2,97 --- 312
18 Ilse Laan SAV 2,57 2,92 2,85 2,92 --- 302
19 Kim van Keulen Hollandia 2,82 2,85 2,75 2,85 --- 288
20 Sanna van ...ellenberg Hollandia 2,85 2,81 2,80 2,85 --- 288
21 Tessa Zwaanenburg AV Hera 2,85 2,52 2,78 2,85 --- 288
22 Lizzy Westhoff WRNG 2,84 2,82 X 2,84 --- 286
23 Kim de Greeuw Hollandia 2,68 2,79 2,66 2,79 --- 276
24 Tamara Lautenschutz AV Edam 2,78 X 2,78 2,78 --- 274
25 Neva Berkhof Hollandia X 2,67 2,77 2,77 --- 272
26 Jasmijn Kloek Castricum 2,60 X 2,74 2,74 --- 266
27 Sara de Waard Castricum 2,68 2,57 2,69 2,69 --- 256
28 Esmee Rustenburg SAV 2,18 2,65 2,40 2,65 --- 248
29 Jennifer Kok SAV 2,50 2,52 2,50 2,52 --- 222
30 Rosa Degeling SAV 2,38 2,36 X 2,38 --- 194
31 Anna Bruijn AV Hera 2,27 2,28 2,26 2,28 --- 174
Sofia Kes DEM - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jade Kamps AV Hylas 3,37 3,43 3,27 3,43 --- 404
2 Kyra De Ruijter DEM 2,74 3,20 2,99 3,20 --- 358
3 Ellemijn Visscher Altis 2,93 2,97 3,10 3,10 --- 338
4 Melody Nillesen AV Zaanland 3,00 X 3,09 3,09 3,01 336
5 Maartje de Haan NEAV 3,06 2,97 3,03 3,06 --- 330
6 Daphne Molenaar Hollandia 2,79 2,66 2,92 2,92 --- 302
7 Stephanie Ligthart DEM 2,76 2,84 2,55 2,84 --- 286
8 Sara Piechota WRNG X 2,64 2,77 2,77 --- 272
9 Emma de Haan Hollandia 2,62 2,67 2,76 2,76 --- 270
10 Lotte Lienos SV Noordkop 2,56 2,70 2,65 2,70 --- 258
11 Ilse de Waard Castricum 2,59 2,33 2,37 2,59 --- 236
12 Tiffany van der Zwan DEM 2,25 2,08 2,18 2,25 --- 168

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Silke Potma DEM 2,92 2,87 2,98 2,98 --- 314
2 Roza Verlaat DEM 2,63 2,60 2,66 2,66 --- 250
3 Fae Tuijn Castricum 2,45 2,61 2,63 2,63 --- 244
4 Julie Popot Castricum 2,54 2,60 2,40 2,60 2,10 238
5 Elin van der Veldt WRNG 2,44 2,36 2,35 2,44 --- 206
6 Naomi Kok SAV 2,43 2,28 2,43 2,43 --- 204
7 Tirza De Ruijter DEM X 1,87 1,91 1,91 --- 100