Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Yuri Scholte GACH 9,48 9,05 9,19 9,48 --- 597
2 Zeb Tesselaar AV Hera 8,95 8,31 8,35 8,95 --- 571
3 Thijmen van Wijchen GACH 7,57 7,16 7,98 7,98 --- 520
4 Florian van Wijchen GACH 7,39 7,47 7,77 7,77 --- 509
5 Xinian Vermond Leiden 7,15 7,37 7,22 7,37 7,50 487
6 Delano van Zandvoort AV Lionitas 6,66 6,00 5,72 6,66 --- 446
7 Jaimen Berghouwer SAV 6,37 X 6,30 6,37 --- 429
8 Vennes de Bont AV Hylas 6,23 6,28 6,18 6,28 --- 423
9 Alvin Otto NEAV 6,15 5,17 5,62 6,15 --- 415
10 Luuk Zwanenburg AV Hylas 4,69 6,08 5,72 6,08 5,56 411
11 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 5,57 5,64 5,34 5,64 --- 383
12 Milan Pot Hollandia 5,44 5,11 4,77 5,44 --- 370
13 Jitte Kooij AV Hylas 5,11 5,32 5,39 5,39 --- 367
14 Tom Bachmohr AV Hylas 5,28 5,22 5,01 5,28 5,50 360
15 Sjors Eveleens Hollandia 3,86 4,33 3,82 4,33 --- 294
16 Yassine Anwar-Ali AV Trias 4,07 3,88 4,22 4,22 --- 286
17 Thomas Smidt AV Hylas 4,09 3,52 4,10 4,10 --- 277
18 Colin Van Bockel Hollandia X 3,54 3,35 3,54 --- 233
Lyshandro ...urperhart SV Noordkop - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Kealan Steba GACH 6,94 8,78 8,38 8,78 --- 562
2 Boudewijn van Oppens NEAV 7,89 8,14 8,33 8,33 --- 539
3 Youri van der Linden GACH 7,55 7,18 8,17 8,17 8,67 530
4 Thom Mulder SV Noordkop 7,80 7,50 7,75 7,80 --- 510
5 Wijnand Ubbens GACH 7,33 7,54 6,94 7,54 --- 496
6 Tim Lienos SV Noordkop 7,14 7,26 6,56 7,26 --- 480
7 Manuel Cronie AV Trias 6,88 6,92 6,41 6,92 7,66 461
8 Boet van Hove AV Trias 6,23 6,63 5,99 6,63 --- 444
9 Hidde de Jager Hollandia 5,62 5,79 6,63 6,63 --- 444
10 Alex Spieker GACH 6,45 5,78 6,60 6,60 --- 442
11 Thijsel van Kleef Hollandia 5,02 5,91 6,59 6,59 --- 442
12 Liam Brouwer GACH 5,49 5,56 6,35 6,35 --- 427
13 Pieter Bron NEAV 5,74 5,50 5,43 5,74 --- 390
14 David Spieker GACH 4,98 4,30 5,60 5,60 --- 381
15 Leo Lam NEAV 4,92 4,70 5,03 5,03 --- 343
16 Jens Elsensohn AV Trias 3,80 4,83 4,91 4,91 --- 335
17 Gijs Schouten Hollandia 4,41 4,72 3,90 4,72 --- 322
18 Piet Nijbacker AV Trias 4,24 4,41 3,83 4,41 --- 300

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,72 7,71 7,33 7,72 8,79 506
2 Dante Cronie AV Trias 5,27 6,28 6,64 6,64 6,17 445
3 Finn Bakker AV 1923 6,54 5,99 6,02 6,54 --- 439
4 Daniel Hall AV Zuidwal 6,47 6,01 6,26 6,47 --- 435
5 Liam de Lang Heerenveen 6,35 5,92 5,99 6,35 --- 427
6 Stijn van Oppens NEAV 6,18 5,55 5,98 6,18 --- 417
7 Dave Visser Hollandia 5,75 5,32 5,22 5,75 --- 390
8 Alex van Eldik Hollandia 5,37 5,62 5,67 5,67 --- 385
9 Aaron Jong SAV X 5,31 5,39 5,39 --- 367
10 Finn Temme Hollandia 4,00 4,06 4,79 4,79 --- 327
11 Lars Potma DEM 4,60 4,75 3,69 4,75 --- 324
12 Liam Verduin Castricum 4,28 4,48 4,66 4,66 --- 318
13 Hylke Moeskops AV Hylas 4,48 4,62 4,65 4,65 --- 317
14 Thijs Goedhart WRNG 4,49 4,25 4,61 4,61 --- 314
15 Nio Bril Hollandia 4,34 4,01 4,57 4,57 --- 311
16 Bram Van De Ruit HLLS 4,55 3,76 X 4,55 --- 310
17 Stijn Putto WRNG 3,60 4,19 4,50 4,50 --- 306
18 Kamil Maréchal NEAV 4,01 4,29 3,66 4,29 --- 291
19 Sil Koolen WRNG 4,23 3,69 3,97 4,23 --- 287
20 Toni Lam NEAV 3,94 4,06 3,24 4,06 --- 274
21 Elroy Onos SAV 3,89 3,55 3,39 3,89 --- 261
22 Kevin Konijn NEAV 3,59 3,84 3,82 3,84 --- 257
23 Rens Mol Hollandia 3,43 3,08 3,07 3,43 --- 225
24 Skye Sarlemijn WRNG 3,28 3,19 X 3,28 --- 212
Merijn de Rijk AV Edam - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Famke Heilig SAV 7,35 5,78 X 7,35 --- 485
2 Jayda Koeten WRNG 6,69 6,70 7,06 7,06 --- 469
3 Lauren Timucin Startbaan 6,05 6,51 6,94 6,94 --- 462
4 Melody Eekelschot Phanos 6,66 X 6,84 6,84 --- 456
5 Femke van Velzen SAV 6,40 6,76 6,04 6,76 --- 452
6 Leila Smits SV Noordkop 6,35 6,29 6,16 6,35 --- 427
7 Jennecy Prokop Phanos 6,22 5,39 5,33 6,22 --- 420
8 Jill Struijs SAV 6,02 6,10 6,02 6,10 --- 412
9 Lotte Kok TAS `82 5,72 5,72 5,86 5,86 --- 397
10 Britt Visser SAV 5,75 5,46 5,63 5,75 --- 390
11 Sophie de Haas SAV 5,12 X 5,72 5,72 --- 388
12 Eva Boumans AV Hera 5,72 X 5,03 5,72 --- 388
13 Eva Snoek WRNG 5,06 5,32 5,47 5,47 --- 372
14 Lois Richardson Heerenveen 5,07 4,85 5,21 5,21 --- 355
15 Regina Ubbens GACH 4,59 3,47 4,53 4,59 --- 313
16 Fleur van der Schaaf WRNG X 4,58 3,69 4,58 --- 312
17 Zoey Bakker NEAV 3,52 3,37 3,86 3,86 --- 259
18 Elisa Hartwijk NEAV 3,75 3,32 3,33 3,75 --- 250

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Delilah Hilgerink AV Hera 8,00 8,45 8,73 8,73 --- 559
2 Inez Keun Groningen 7,77 8,62 8,14 8,62 8,96 554
3 Palita Donkhoksung SAV 7,29 8,29 6,89 8,29 --- 537
4 Melissa Markwat DEM 7,88 8,16 7,59 8,16 --- 530
5 Zoë Hoebe AV Trias 7,12 7,83 7,15 7,83 --- 512
6 Saar Warger AV Edam 7,51 7,53 7,01 7,53 --- 495
7 Rosalie te...uggencate AV Hera 7,28 7,05 7,15 7,28 7,48 482
8 Elena Murtas SAV 7,14 7,05 7,14 7,14 --- 474
9 Tess Haakman SAV 7,12 6,83 6,41 7,12 --- 472
10 Nora de Rijk AV Edam 6,88 6,83 6,86 6,88 6,79 459
11 Eva Bout NEAV 6,07 5,99 6,82 6,82 --- 455
12 Tess Munts AV Hera 6,32 6,80 6,58 6,80 --- 454
13 Mirthe van Zanen SAV 5,68 6,22 5,79 6,22 --- 420
14 Sterre Kuipers AV Edam 6,21 5,70 5,46 6,21 --- 419
15 Fleur Krull Hollandia 5,69 6,13 5,99 6,13 --- 414
16 Anne Kuijer DEM 6,12 5,38 5,21 6,12 --- 413
17 Fiene Jonk AV Edam 4,74 5,48 5,83 5,83 --- 395
18 Katja Lautenschutz AV Edam 5,73 5,26 5,65 5,73 --- 389
19 Maartje Tuil Hollandia 5,60 5,49 5,42 5,60 5,69 381
20 Bloem Berkhout AV Hera X 4,57 5,27 5,27 --- 359
21 Marieke Lakenman SAV 4,59 5,19 3,99 5,19 --- 354
22 Suzanne va...er Maeden NEAV 4,08 4,58 4,62 4,62 --- 315
23 Emma Bos Hollandia 3,82 3,66 2,80 3,82 --- 256
Melanthe v...der Ploeg NEAV - - - DNS --- 0
Evie Lub SAV - - - DNS --- 0
Gwen Hoekstra SAV - - - DNS --- 0
Maura Kes DEM - - - DNS 6,98 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 5,31 5,59 4,53 5,59 --- 380
2 Lana van d... Klooster DEM 4,79 5,33 5,43 5,43 --- 370
3 Noa Popot Castricum 5,14 X 5,02 5,14 5,48 351
4 Robyn Besselink Castricum 4,75 4,95 4,79 4,95 --- 338
5 Ilse Boumans AV Hera 4,92 4,89 4,90 4,92 --- 336
6 Fay Vrauwdeunt Hollandia 4,62 4,34 4,30 4,62 --- 315
7 Ilse Laan SAV 4,35 4,54 3,99 4,54 --- 309
8 Maartje Rol NEAV 4,26 4,12 4,52 4,52 --- 308
9 Jasmijn Kloek Castricum 4,29 4,46 4,30 4,46 --- 303
10 Meike Huiberts NEAV 3,91 X 4,41 4,41 --- 300
11 Nina Wenners SAV 3,53 4,05 4,37 4,37 --- 297
12 Emmanuella Amani AKU 4,37 4,04 3,27 4,37 --- 297
13 Sara de Waard Castricum 3,89 4,26 3,69 4,26 --- 289
14 Esmée van der Woude Hollandia 3,77 4,07 3,58 4,07 --- 275
15 Anne Vlaar Hollandia 3,92 3,31 3,77 3,92 --- 263
16 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3,22 3,85 3,79 3,85 --- 258
17 Jennifer Kok SAV 3,85 3,20 3,28 3,85 --- 258
18 Tamara Lautenschutz AV Edam 3,79 3,65 X 3,79 --- 253
19 Sofie Pater Hollandia 3,27 2,95 3,55 3,55 --- 234
20 Neva Berkhof Hollandia 3,10 3,55 3,09 3,55 --- 234
21 Lizzy Westhoff WRNG 3,54 3,33 3,30 3,54 --- 233
22 Kim van Keulen Hollandia 3,16 3,52 3,15 3,52 --- 232
23 Esmee Rustenburg SAV 3,02 2,72 3,38 3,38 --- 220
24 Juliet Jonk AV Edam 2,66 3,30 3,01 3,30 --- 214
25 Chloë Koets Hollandia 2,68 2,60 3,26 3,26 --- 210
26 Maya Bijron NEAV 3,24 2,55 3,16 3,24 --- 209
27 Sanna van ...ellenberg Hollandia 3,23 2,60 2,78 3,23 --- 208
28 Rosa Degeling SAV 3,06 2,60 3,00 3,06 --- 193
29 Kim de Greeuw Hollandia 2,81 2,75 2,59 2,81 --- 171
30 Anna Bruijn AV Hera 2,34 2,30 1,81 2,34 --- 127
Elin Bernhard Castricum - - - DNS --- 0
Sofia Kes DEM - - - DNS --- 0