Uitslagen Jongens Pupil C Balwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Dax Haakman SAV 32,45 X 31,09 32,45 --- 472
2 Quinten Orij AV Hylas 27,56 27,63 26,04 27,63 --- 416
3 Bram Groskamp AV Hylas X 26,99 23,15 26,99 --- 409
4 Laurens Rodriquez NEAV 22,59 X X 22,59 --- 353
5 Sven Horré SAV 21,32 19,74 11,63 21,32 --- 336
6 Ricardo Zirschkij SAV 20,63 21,28 X 21,28 --- 335
7 Jari Reus SAV 20,92 19,95 X 20,92 --- 330
8 Zilvan Koopman WRNG 14,37 18,84 X 18,84 --- 301
9 Niek Eveleens Hollandia 13,17 15,69 18,03 18,03 --- 289
10 Valentijn ... Koerkamp AV Hylas X 13,22 15,33 15,33 --- 247
11 Yannick Jansen AV Hylas 13,21 13,90 10,33 13,90 --- 224
12 Danilo Murtas SAV X 8,82 11,21 11,21 --- 176
13 Caed Steba GACH 7,26 X X 7,26 --- 93
Niek Eveleens Hollandia - - - DNS --- 0
Milo Lam NEAV - - - DNS --- 0
Levi Lam NEAV - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Balwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Roel Verlaan AKU 20,46 19,25 X 20,46 --- 324
2 Seth van Mullum WRNG 18,33 16,46 16,61 18,33 --- 293
3 Fender Jong SAV 17,33 16,82 16,74 17,33 --- 279
4 Julian van der Ploeg NEAV 10,28 14,13 X 14,13 --- 228
5 Milo Talen WRNG 12,31 11,40 12,66 12,66 --- 202
6 Brettley Onos SAV 9,97 11,33 X 11,33 --- 178
7 Jevi Grevelink SV Noordkop 10,99 10,03 9,62 10,99 --- 172
8 Mikai Temme Hollandia 10,88 8,49 10,09 10,88 --- 170
9 Bram Mulder SV Noordkop 10,75 9,60 6,73 10,75 --- 167
10 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 9,16 8,71 9,31 9,31 --- 138
Daan de Haas SAV - - - DNS --- 0
Guus Swart SAV - - - DNS --- 0
Jack Bruijn SAV - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Balwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Kyra De Ruijter DEM 22,17 19,63 19,28 22,17 --- 347
2 Melody Nillesen AV Zaanland 17,35 17,61 16,63 17,61 17,55 283
3 Ellemijn Visscher Altis 15,80 13,09 14,43 15,80 --- 255
4 Jade Kamps AV Hylas 13,68 14,96 5,69 14,96 --- 241
5 Stephanie Ligthart DEM 13,44 13,41 14,28 14,28 --- 230
6 Daphne Molenaar Hollandia 10,95 12,40 11,02 12,40 --- 198
7 Emma de Haan Hollandia 7,57 11,67 11,92 11,92 --- 189
8 Maartje de Haan NEAV 8,30 11,08 11,41 11,41 --- 180
9 Sara Piechota WRNG X 10,43 8,79 10,43 --- 161
10 Lotte Lienos SV Noordkop 9,03 9,85 10,35 10,35 --- 159
11 Tiffany van der Zwan DEM 8,05 8,02 9,33 9,33 --- 139
12 Ilse de Waard Castricum 8,52 X X 8,52 --- 122

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Balwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Julie Popot Castricum 11,29 9,08 12,67 12,67 9,67 202
2 Naomi Kok SAV 10,99 11,58 11,55 11,58 --- 183
3 Fae Tuijn Castricum 10,99 9,62 9,80 10,99 --- 172
4 Silke Potma DEM 9,28 8,35 10,58 10,58 --- 164
5 Roza Verlaat DEM 10,32 9,01 7,53 10,32 --- 159
6 Elin van der Veldt WRNG 9,94 7,17 8,42 9,94 --- 151
7 Tirza De Ruijter DEM 6,29 6,26 6,03 6,29 --- 70