Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,70 6,57 621
2 Daniel Hall AV Zuidwal 6,78 --- 601
3 Alex van Eldik Hollandia 6,92 --- 569
4 Dante Cronie AV Trias 7,00 6,84 551
5 Liam Verduin Castricum 7,04 --- 542
6 Aaron Jong SAV 7,11 --- 527
7 Liam de Lang Heerenveen 7,22 --- 504
8 Finn Bakker AV 1923 7,27 --- 494
9 Dave Visser Hollandia 7,29 --- 490
10 Stijn van Oppens NEAV 7,42 --- 464
11 Bram Van De Ruit HLLS 7,47 --- 454
12 Nio Bril Hollandia 7,48 --- 452
12 Elroy Onos SAV 7,48 --- 452
14 Kevin Konijn NEAV 7,49 --- 450
15 Hylke Moeskops AV Hylas 7,61 --- 427
16 Lars Potma DEM 7,64 --- 422
17 Finn Temme Hollandia 7,78 --- 396
18 Kamil Maréchal NEAV 8,03 --- 353
19 Stijn Putto WRNG 8,17 --- 330
20 Rens Mol Hollandia 8,36 --- 299
21 Sil Koolen WRNG 8,39 --- 295
22 Thijs Goedhart WRNG 8,61 --- 262
23 Skye Sarlemijn WRNG 8,71 --- 247
24 Toni Lam NEAV 9,31 --- 167
Merijn de Rijk AV Edam DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 6,86 6,77 583
2 Emmanuella Amani AKU 7,09 --- 532
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,12 --- 525
4 Ilse Boumans AV Hera 7,13 --- 523
5 Fay Vrauwdeunt Hollandia 7,22 --- 504
6 Maartje Rol NEAV 7,23 --- 502
7 Sanna van ...ellenberg Hollandia 7,43 --- 462
8 Maya Bijron NEAV 7,45 --- 458
9 Ilse Laan SAV 7,55 --- 438
10 Anne Vlaar Hollandia 7,57 --- 435
11 Robyn Besselink Castricum 7,59 --- 431
12 Neva Berkhof Hollandia 7,62 --- 425
13 Meike Huiberts NEAV 7,65 --- 420
14 Lizzy Westhoff WRNG 7,70 --- 411
15 Juliet Jonk AV Edam 7,72 --- 407
16 Tamara Lautenschutz AV Edam 7,78 --- 396
17 Esmée van der Woude Hollandia 7,80 --- 392
18 Sofie Pater Hollandia 7,82 --- 389
19 Jasmijn Kloek Castricum 7,83 --- 387
19 Rosa Degeling SAV 7,83 --- 387
21 Lana van d... Klooster DEM 7,85 --- 384
22 Tessa Zwaanenburg AV Hera 7,87 --- 380
23 Nina Wenners SAV 7,89 --- 377
24 Chloë Koets Hollandia 7,94 --- 368
25 Kim de Greeuw Hollandia 8,22 --- 322
26 Sara de Waard Castricum 8,25 --- 317
27 Kim van Keulen Hollandia 8,39 --- 295
28 Esmee Rustenburg SAV 8,43 --- 289
29 Jennifer Kok SAV 8,58 --- 266
30 Anna Bruijn AV Hera 9,30 --- 168
Elin Bernhard Castricum DNS --- 0
Sofia Kes DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fae Tuijn Castricum 7,87 --- 380
2 Roza Verlaat DEM 8,08 --- 344
3 Silke Potma DEM 8,13 --- 336
4 Julie Popot Castricum 8,19 8,00 326
5 Naomi Kok SAV 8,61 --- 262
6 Elin van der Veldt WRNG 9,24 --- 176
7 Tirza De Ruijter DEM 9,93 --- 95