Uitslagen Jongens Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Illian Martens AV Cifla 14:55,63 14:30,00
2 Daan van der Velden Eindhoven 16:09,80 15:29,00
3 Lars Schellekens AV Attila 16:21,04 16:20,00
4 Ruben Koppelman ACO 16:41,16 16:45,00
5 Tijmen Bouw AV34 17:50,33 18:00,00
6 Gijs van Male ARV Ilion 18:11,11 17:59,00

Uitslagen Jongens Junior B 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters vrouwen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel AAC 17:35,13 17:20,00
2 Mirjam Koersen GACH 18:09,05 17:26,04
3 Agnes Schipper HLLS 18:39,29 18:40,00

Uitslagen Meisjes Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Renee Sijbesma Eindhoven 17:10,79 17:00,00
2 Elsa Rijpstra AV Lionitas 17:39,25 17:59,00
3 Mirte Kortman Ciko `66 19:53,05 20:00,00

Uitslagen Meisjes Junior B 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jurian Van der Loop AV Oss `78 19:38,30 22:25,00

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jesper van...er Wielen AV Cifla 14:19,76 14:30,00
2 Gert-Jan Wassink AV Argo 14:26,69 14:41,51
3 Danny Koppelman ACO 14:27,44 14:55,00
4 Lars Cazander HLLS 14:47,11 14:55,86
5 Thomas Cremers NTB 15:12,63 14:45,00
6 Koen van Dijk Triathlon 15:12,94 15:19,78
7 Paul Geertsma AV Lionitas 15:13,50 15:20,21
8 Mervin van der Horst Triathlon 15:16,53 15:15,00
9 Roeland va...der Harst Leiden 15:25,19 15:20,00
10 Jan Willem Hagen AV34 15:38,61 15:47,54
11 Janco Rijpstra AV Lionitas 15:51,79 15:40,00
12 Hein de Groot AV Oss `78 15:52,07 15:50,00
13 Niels Verhagen AV Oss `78 15:53,91 15:56,00
14 Willard Bredewold BB lopers 15:54,78 15:50,00
15 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:56,35 15:41,77
16 Thomas Reep ASTX 15:56,37 16:13,58
17 Niels Kerkhof Triathlon 15:56,88 15:45,00
18 Remco Akse BB lopers 15:57,30 16:08,16
19 Hielke Hilberts GACH 16:00,82 15:30,00
20 Steef Severijn DAV Kronos 16:08,61 15:55,00
21 Maarten van Doornik TRTL 16:09,89 16:15,00
22 Patrick van Buuren Phanos 16:11,93 16:15,00
23 Lars Biemans HAAS 16:13,17 16:05,00
24 Hagos Brhane AV Lionitas 16:17,69 15:40,00
25 Marnix Langeveld Pijnenburg 16:19,53 15:49,03
26 Imro van Soest HLLS 16:24,22 16:15,00
27 Jan van der Gaag AV34 16:27,29 15:50,00
28 Siem Uittenhout AV Phoenix 16:30,64 16:17,99
29 Wout Hendriks NTB 16:31,57 16:20,00
30 Robert Hogerwerf AV Phoenix 16:35,40 16:30,00
31 Floris van Drunen HAAS 16:36,54 16:15,00
32 Jip van Lent AV Oss `78 16:37,32 16:40,00
33 Wessel Roks RREL 16:37,68 16:44,59
34 Eric Wolfert FLKK 16:40,75 16:30,92
35 Tim den Besten BB lopers 16:41,84 16:45,61
36 Tim Janssen AV Cifla 16:43,37 15:59,00
37 Erik Kallenberg GACH 16:43,77 16:04,00
38 Bart van Dijk AV Oss `78 16:56,03 16:50,00
39 Mark Hogeboom BB lopers 16:57,88 17:10,00
40 Bart Van de Kamp AV Oss `78 16:58,98 16:45,00
41 Martijn Oonk LAAC Twente 17:06,39 16:08,10
42 Gertjan de Jong AV Athlos 17:10,52 16:51,65
43 Jasper Stein U-Track 17:34,09 16:52,45
44 Stefan Koopman BB lopers 17:44,96 17:51,28
45 Samuel Yifter ARV Ilion 18:05,94 18:00,00
Jeroen Bakker Triathlon DNS 14:55,86
Jelle Jansen GACH DNS 16:03,81
Jens Nederpel AV Oss `78 DNS 16:50,00
Tom van Beusekom De Liemers DNS 15:55,49
Menno Wilhelm AU DNS 14:45,00