Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Siraj Awal Aman AV Argo 3:57,76 3:54,00
2 Erik Siemer Duitsland 3:58,77 3:53,99
3 Peer Voesenek Scorpio 4:11,22 4:05,00
4 Hidde Leenders Nijmegen 4:12,24 3:57,00
5 Jaimy Voogt CAV Energie 4:21,35 4:10,00
6 Sören Wienke Duitsland 4:21,49 4:15,50
7 Cas Wille AV Statina 4:26,13 4:20,00
8 Kalieb Redda AV Lionitas 4:26,18 4:15,00
9 Jana van Lent Belgie 4:45,37 4:39,00
10 Faas van der Ven Triathlon 4:47,16 4:36,00
11 Gijs van Male ARV Ilion 4:51,34 4:45,00

Uitslagen Masters Mannen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Romkes M50 - Leiden 4:24,31 4:12,98
2 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 4:28,20 4:22,00
3 Michiel Stiemer M45 - GACH 4:37,48 4:29,00
4 Bo Menning M35 - Pijnenburg 4:37,69 4:33,00
5 Jeroen Engels M35 - PH 4:38,21 4:39,34
6 Michiel Otten M50 - Leiden 4:38,76 4:27,83
7 Jaap Stijlaart M60 - Triathlon 4:48,50 4:44,00
8 Ruben Muller M35 - AV Lionitas 4:58,17 4:48,00
9 Tim Brouw...de koning M55 - Leiden 5:08,44 5:15,01
10 Paul Kivit M35 - Leiden 5:08,73 5:15,01
11 Johan Smet M60 - Phanos 5:09,23 4:50,00
12 Dennis Pel M45 - GACH 5:15,36 4:50,00
13 Frank Ydema M35 - CAV Energie 5:15,83 5:14,56
14 Sake Timmermans M35 - LGAS 5:40,18 5:13,00
15 Thomas Schmidt M60 - Duitsland 5:47,51 5:30,00

Uitslagen Masters Vrouwen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Paddy Herijgers V40 - DJA 5:04,51 4:51,86

Uitslagen Meisjes Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Cornu Belgie 5:45,22 5:15,00

Uitslagen Senioren mannen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Kevin Viezee AAC 3:53,99 3:54,50
2 Luuk Wagenaar Phanos 3:54,71 3:51,21
3 Samuel Chapple Olympus `70 3:55,67 3:53,38
4 Mudesir Awal Aman AV Argo 3:57,29 3:54,00
5 Lucas Nieuweboer KAV Holland 3:57,81 3:54,00
6 Victor van der Wel PAC 3:58,48 3:55,67
7 Hugo van den Haak Rotterdam 4:01,40 3:52,50
8 Cas Lutz GACH 4:01,70 3:54,00
9 Sjoerd Weijers Nijmegen 4:04,14 3:48,20
10 Marco van Erp Leiden 4:07,18 3:57,90
11 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 4:10,36 4:05,00
12 Ruben Garretsen AV Argo 4:10,91 3:59,00
13 Ronald Cockx DJA 4:13,01 4:07,00
14 Thijmen van der Loop VTLS 4:14,04 4:05,00
15 Jasper Boot Leiden 4:14,37 3:58,00
16 Max van Gerrevink Leiden 4:19,62 3:59,00
17 Bereket Yemn Leiden 4:20,72 4:10,00
18 Dirk Evers AV Spiridon 4:20,88 4:14,83
19 Jelmer van der Veen AV Lionitas 4:23,70 4:11,00
20 Mees van der Meij Rotterdam 4:24,27 4:20,00
21 Nick van N...wenhuizen Ciko `66 4:24,94 4:12,84
22 Pepijn Janssen GACH 4:30,11 4:15,00
23 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 4:33,07 4:25,00
24 Peter Peereboom AV Phoenix 4:37,66 4:29,00
25 Jan-Willem de Mol Rijnsoever 4:48,35 4:40,00
26 Ronald Van Meurs PAC 4:52,79 4:38,00
27 Mart Goudzwaard HLLM 5:06,73 5:07,05
Pieter Mijnhout GACH DNF 3:54,80
Tom de Gelder Olympus `70 DNF 3:48,27

Uitslagen Senioren vrouwen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marijke de Visser Dolichos 4:25,51 4:20,00
2 Silke Jonkman VTLS 4:28,36 4:24,00
3 Veerle Bakker Leiden 4:34,89 4:24,38
4 Mariska Poel DEM 4:52,84 4:44,00
Ineke van Koldam VTLS DNF 4:24,00