Uitslagen Jongens Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Abdirahman Mohamed AV Cifla 1:56,86 1:51,50
2 Rijk Nabuurs De Liemers 1:59,83 1:58,50
3 Kick Castricum Castricum 2:05,27 2:00,00
4 Juul Knoester GVAC 2:05,48 2:02,00
5 Pepijn Bartels AV Cifla 2:07,62 2:02,00
6 Jesper Fortuin Eindhoven 2:09,51 2:06,00
7 Raphaël ...bbelstein PH 2:09,56 2:04,15
8 Erik Stok PAC 2:11,22 2:10,00
9 Aaike Bouma AV Edam 2:12,57 2:15,00

Uitslagen Jongens Junior B 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 2:02,00 1:58,49
2 Timo Hoogendoorn U-Track 2:03,20 2:00,00
3 Thomas Reining AV PEC 1910 2:03,63 2:00,00
4 Tijmen Wisselink AV Argo 2:04,61 1:59,90
5 Natnael Meij PAC 2:04,66 2:00,00
6 Gijs de Haan PAC 2:04,90 2:00,00
7 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:06,60 2:07,20
8 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:08,90 2:08,00
9 Sven Verduijn SV Noordkop 2:09,89 2:11,59
10 Brik van Dusseldorp Atledo 2:11,28 2:05,00
11 Jelle Hooijberg AV Edam 2:12,48 2:09,00
12 Gijs Houtman PH 2:12,54 2:14,07
13 Brennan Kamerman AAV `36 2:12,74 2:09,16
14 Owyn Kamerman AAV `36 2:13,12 2:09,42
15 Leroy Oostman Groningen 2:13,13 2:11,00
16 Nils Reefman Pallas `67 2:13,54 2:13,59
17 David de Kler Castricum 2:13,94 2:12,00
18 Romke Wielstra AV NOP 2:16,39 2:16,25
19 Imme van den End Tempo AV 2:17,47 2:14,95
20 Ceel van den Heuvel VOLO 2:18,08 2:20,00
21 Timo Klomp ATH 2:19,53 2:19,00
22 Ids Peenstra AV PEC 1910 2:20,68 2:18,00
23 Lars Boeschoten Castricum 2:26,46 2:30,00
24 Eric Glas SPLS 2:27,19 2:23,13
25 Sander Buikman AV Edam 2:27,49 2,23
26 Olivier van Gerthem AV PEC 1910 2:30,40 2:32,00
27 Thycho Cornet Castricum 2:34,99 ---
28 Wiebe Jansen Castricum 3:03,02 2:30,00

Uitslagen Masters Vrouwen 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Kirsten Otten AKU 2:13,57 2:12,00
2 Aylan Menick Leiden 2:19,63 2:18,00
3 Roos van Elk Leiden 2:19,80 2:18,00
4 Ilse Kamphuis Castricum 2:25,66 2:14,65
5 Febora Ridder Castricum 2:28,05 2:20,00
6 Rosa Westra AAC 2:35,92 2:34,67

Uitslagen Senioren vrouwen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karlijn van Es PAC 2:14,01 2:09,00
2 Corinde van Es PAC 2:14,72 2:10,00
3 Nadine Willems De Liemers 2:16,01 2:11,73
4 Aniek Aper Rotterdam 2:17,71 2:14,18
5 Merel van der Marel HLLM 2:20,15 2:15,00
Kim Frijns AV Unitas DNF 2:18,36