Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Daan van der Velden Eindhoven 8:44,86 8:45,00
2 Bram Maas AV Attila 8:57,89 8:55,00
3 Twan Verkamman VOLO 9:42,55 9:20,00

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mads Meijer de Sprinter 9:00,84 8:59,00
2 Fraon Bischoff AV Unitas 9:05,28 9:10,00
3 Mischa Hermans AV Unitas 9:06,08 8:49,48
4 Niels Peeters VRT 9:12,68 9:10,00
5 Rob Nijssen AV Hylas 9:24,48 9:17,30
6 Max van Liempdt Almere `81 9:30,21 9:30,00
7 Jamie Verhagen Groningen 9:53,44 9:35,00
8 Axel Linders Spado 9:56,66 9:49,00
9 Martijn Healy Spado 10:08,80 9:29,00
10 Sven Druijff Triathlon 10:22,98 10:00,00

Uitslagen Masters Vrouwen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam Koersen V45 - GACH 10:52,62 10:14,73
2 Birgit Voorn V50 - RREL 12:04,30 12:10,00

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jana van Lent Nederland 10:03,13 9:58,00

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Groot Kormelink AVA `70 11:14,00 10:49,00
2 Jonine Hofstra Invictus 11:21,73 11:18,05
3 Kyara Gijsbers AV Oss `78 11:31,50 11:15,00

Uitslagen Senioren mannen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Niels te Pas LAAC Twente 8:39,91 8:53,85
2 Lauran Beijens TRR 8:48,32 8:45,02
3 Yoram Polak PAC 8:52,18 8:40,00
4 Ronald Poel DEM 8:53,42 8:45,00
5 Dirk van Sijpveld VAV 8:53,77 9:00,00
6 Paul Geertsma AV Lionitas 8:54,46 8:50,26
7 Bart van Trigt Phanos 9:02,32 9:04,00
8 Niels Verhagen AV Oss `78 9:06,42 8:55,00
9 David Bouman PAC 9:10,96 9:05,00
10 Jeroen Nijland DJA 9:17,21 8:59,00
11 Wouter Jansen PAC 9:19,13 9:30,01
12 Charles V...wenberghe PAC 9:23,50 9:30,00
13 Thijs Mossel AV Edam 9:25,84 8:55,00
14 Youri Pessy AV Cifla 9:26,33 9:30,03
15 Ton Koning AV Edam 9:31,63 9:25,00
16 Eric Wolfert FLKK 9:38,94 9:30,00
17 Youri Driessen VRT 9:45,19 9:10,00
18 Jordy Van der Linden Pijnenburg 9:55,75 9:50,00
19 Bart van Dijk AV Oss `78 9:56,19 9:58,00
20 Bart van de Kamp AV Oss `78 9:59,37 9:58,00
21 Milan Verheugen Ciko `66 10:07,10 10:00,00
22 Abe Bouma AV Edam 10:26,89 10:20,00
23 Richard Holstege AV `40 10:28,50 10:15,00
Jip van Lent AV Oss `78 DNF 9:58,00
Rens Simons VRT DNF 9:10,00

Uitslagen Senioren vrouwen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Bo Ummels AV Unitas 9:20,30 9:15,00
2 Marijke de Visser Dolichos 9:27,06 9:30,03
3 Andrea Deelstra Heerenveen 9:45,08 9:20,00
4 Sara van Grunsven AV Attila 10:42,03 10:48,00
5 Ilona Schra Groningen 10:45,20 10:40,00
6 Julya de Groot AV Phoenix 12:25,11 12:15,00