Uitslagen IPC 36 Mannen Lichamelijk Beperkt 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen IPC 36 Vrouwen Lichamelijk Beperkt 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen IPC 44 Mannen Amputatie 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior A 200 meter

# Naam Res OBP
1 Steves Fluit U-Track 22,73 +1.0 m/s23,25
2 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 23,34 +1.0 m/s23,80
3 Mardion Meulens Rotterdam 23,70 +0.4 m/s24,58
4 Daan van der Lee AAV `36 25,18 -0.3 m/s25,44

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Kneppers ARV Ilion 23,52 +1.0 m/s23,77
2 Laurens Jordense GACH 24,28 +0.4 m/s24,18
3 Gerwalt Landheer AV Statina 24,67 +0.4 m/s24,88
4 Miro van Wieringen GACH 24,91 -0.3 m/s25,40
5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,99 -0.3 m/s25,55
6 David de Kler Castricum 26,93 +1.1 m/s28,00
7 Lars Boeschoten Castricum 27,83 +2.7 m/s30,00
8 Thycho Cornet Castricum 29,35 +2.7 m/s30,00

Uitslagen Masters Mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jantinus Ziengs M50 - NTB 28,90 +1.1 m/s29,73
2 Harry Limburg M55 - Triathlon 29,68 +2.7 m/s29,83

Uitslagen Masters Vrouwen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jacqueline...p-Pullens V40 - Pijnenburg 27,10 -0.3 m/s26,80
2 José Hil...st-Damsma V50 - AV Zuidwal 33,58 +2.4 m/s34,00

Uitslagen Meisjes Junior A 200 meter

# Naam Res OBP
1 Emy Guikema Groningen 26,79 -0.3 m/s26,31
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 27,05 +0.8 m/s26,99
3 Merit Schuurman AAC 27,20 +0.8 m/s27,09
4 Femke Janssen DEM 27,28 +0.8 m/s27,29
5 Melissa Havik AV Zaanland 27,73 +0.8 m/s27,29
6 Tirza Meijer AAV `36 28,90 +0.8 m/s27,74
7 Maxime Bouwman VOLO 29,81 +2.7 m/s30,00
8 Mandy Zijlstra HRRR 32,87 +2.7 m/s30,71

Uitslagen Senioren mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,36 +1.0 m/s23,20
2 Dirk-Jan Graat GACH 23,50 +1.0 m/s23,40
3 Koen Bonekamp AV34 23,59 +1.0 m/s23,54
4 Derk Diemont U-Track 23,90 +1.0 m/s23,35
5 Yohance Valks Phanos 24,07 +1.0 m/s23,00
6 Anton Hilhorst AV Zuidwal 24,52 +0.4 m/s24,50
7 Mitchel de Vries Altis 24,91 +0.4 m/s24,00
8 Danny Moons GACH 25,03 +0.4 m/s24,52
9 Faisal Loukili U-Track 25,78 +0.4 m/s25,00

Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 25,40 -0.3 m/s25,10
2 Puck van Wiltenburg PAC 27,04 +0.8 m/s27,15
3 Peggy Buchter HLLS 27,81 -0.3 m/s26,90
4 Louise Taatgen Groningen 28,50 +0.8 m/s27,84
5 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 28,87 +1.1 m/s29,20
6 Indira Sloeserwij Fit 29,11 +2.4 m/s29,70
7 Iris Timmer Climax 31,74 +2.7 m/s30,00
8 Cathaysa Garcia Fit 32,27 +2.4 m/s33,00
Joanny Loeffen ARV Ilion DNS 24,73

Uitslagen Wheelers mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Thomas van Hulst AV Nijkerk 33,62 +2.9 m/s33,30

Uitslagen Wheelers vrouwen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Elise van Es CAV Energie 37,38 +2.9 m/s36,87