Uitslagen Masters Vrouwen 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ynte Biemans TRTL 4:47,71 4:38,72
2 Eline Runderkamp AV Edam 4:57,22 4:55,00
3 Eden Göbbels GACH 5:11,73 5:03,00
4 Anne Geytenbeek U-Track 5:21,27 4:55,00
5 Noa Zoon SV Noordkop 5:24,04 5:00,00
6 Myrthe Kouwenberg PH 5:31,25 5:10,00
7 Ella van Veen AV Statina 5:34,51 5:33,11

Uitslagen Meisjes Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Emmy van den Berg PH 4:41,54 4:37,43
2 Sara Schouten AV Atverni 4:49,23 4:34,90
3 Anneloes Knol U-Track 4:55,24 4:55,00
4 Femke Yska HRRR 5:00,93 4:55,00
5 Sanne Schouten AV Atverni 5:03,30 4:48,00
6 Suzet Doornheim GACH 5:15,71 5:05,00
7 Cynthia H...n 'h Veld Castricum 5:58,05 5:45,00
8 Rianne Kippersluis Castricum 6:41,12 ---

Uitslagen Senioren mannen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Kilian van der Wolf TRR 3:58,38 3:53,00
2 Victor van der Wel PAC 4:02,04 3:55,00
3 Mervin van der Horst Triathlon 4:02,19 3:52,70
4 Khalid Mokhtari PAC 4:03,95 3:59,99
5 Ruben Sansom Maastricht 4:04,03 3:54,83
6 Reinder Prince Triathlon 4:04,08 3:52,50
7 Wilbert van Vliet VRT 4:09,80 4:00,00
8 Roeland va...der Harst Leiden 4:10,54 4:08,00
9 Marc Cinjee LGAS 4:13,95 4:10,00
10 Rik Reijers AL73 4:14,81 4:15,00
11 Donald Hillebregl AV Unitas 4:14,94 4:10,00
12 Hielke Hilberts GACH 4:15,54 4:12,00
13 Jean-andrew Fingal PAC 4:15,84 4:10,00
14 Thijs Staps RREL 4:16,94 4:15,00
15 Joost Zaunbrecher AV Edam 4:16,96 4:21,40
16 Jelmer van der Veen AV Lionitas 4:17,27 4:10,00
17 Luc Beuckens AV NOP 4:17,34 4:09,50
18 Marien van der Niet PAC 4:17,37 4:10,00
19 Ephrem Been HAC `63 4:23,35 4:10,00
20 Matthijs van Goor Pijnenburg 4:26,39 4:18,00
21 Gijs van Cappelle U-Track 4:30,23 4:34,94
22 Thomas Crul RREL 4:36,24 4:30,00
23 Erik Beudeker AV Edam 4:45,50 4:37,00
24 Tyas Visser AV Edam 4:45,51 4:36,00
25 Jesper Keidel AV Lionitas 5:04,74 5:05,00
26 Mart Soudzwaard HLLM 5:14,41 5:10,00

Uitslagen Senioren vrouwen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk 4:35,16 4:29,50
2 Saskia Weinans De Liemers 4:39,50 4:32,00
3 Danique Verdellen Scopias 4:40,74 4:29,98
4 Tess Boekema BB lopers 4:45,54 4:40,00
5 Eugenia Papadimatou AV Oss `78 4:48,89 4:32,00
6 Emma Kok Phanos 4:50,21 4:44,00
7 Regina Veerman AV Edam 5:17,87 5:10,00